Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
w Q7 poliftowym za to dużo daje, bo oprócz halogenu doświetla się jeszcze coś w lampie po danej stronie :thumbup:

Tam jest BIX skrętny :wink: i on duzo daje .

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Doswietlenie zakrętow to wg. mnie to tylko taki bayer Praktycznie nic nie daje i nie poprawia widocznosci w nocy .

niestety tez mialem takie wrazenie po wlaczeniu p. mgielnych

Opublikowano
no z zew to jest miazda,kolor srodka mi nie odpowiada,no ten przedni zderzak tez mi na hofele wyglada

podobny do RS4 B8 :wink:

Opublikowano

w salonach juz facelift..

phototr.jpg

photo2kq.jpg

bylem w piatek zamowic nieszczesna lampke podswietlenia schowka, udalo mi sie tez namierzyc haki do siat do bagaznika w sedanie.

kosztuja grosze, a sa mega wygodne.

Opublikowano
Cos jakas slabiutką wersje wystawili :zdjecie:

jak to w salonach ...zainwestować się boją

Opublikowano
  • Autor

eSSSSSSS :kox:

Opublikowano

Wrc masz moze fotke Swoich 19-stek na aucie ale na wyprostowanych kołach ?

Zastanawia mnie jedna rzecz że u Davida ponoć są te same felgi na przodzie i wystają poza obrys samochodu a u Ciebie chyba nie.... Pacjent podobno ten sam czyli 19stka 8,5 cala Felga z S5

Opublikowano
looknijcie co za nia stoi...

Trzeba było sie tam pakować :kox:

hehe, bede tam jutro lub pojutrze po zamowione fanty, jak sie z wyra zwleke, to zrobie kilka fotek..

Opublikowano
Wrc masz moze fotke Swoich 19-stek na aucie ale na wyprostowanych kołach ?

Zastanawia mnie jedna rzecz że u Davida ponoć są te same felgi na przodzie i wystają poza obrys samochodu a u Ciebie chyba nie.... Pacjent podobno ten sam czyli 19stka 8,5 cala Felga z S5

U mnie jest 19" 8.5 ET 32

http://postimage.org/image/45b1kxzj3/

Opublikowano

U davida ponoć tez, ale dlaczego jemu przód wystaje poza obrys to juz nie mam pojęcia .... ma sprawdzić dokąłdnie rozmiar. Pytanie wobec tego czy był ten model felgi jako 9 cali lub z innym ET ? Wie ktoś moze ?

Opublikowano

U mnie jest symbol 8T0601025H od S5

ETCE jest jeszcze z koncowką K i jest 9 cali felga ale ET 33 juz jest .

Opublikowano

a ta fela z końcówką K z jakiego modelu jest ? To moze własnie te ma David

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

8T0601025K to jest inny model felgi z tego co widzę

Opublikowano
a ta fela z końcówką K z jakiego modelu jest ? To moze własnie te ma David

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

8T0601025K to jest inny model felgi z tego co widzę

Tak inny wzor żle popatrzyłem sobie na rysunek w ETCE :dziura: .

Trzeba sprawdzić numer u Davida i wszystko bedzie jasne .

Opublikowano

Dostałem Info od Davida i ma dokładnie te same felgi co WRC, wiec pytanie dlaczego jemu wystają poza obrys samochodu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.