Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

chopy, mam zagwozdke: gadalem z ASO w temacie odblokowania radia kupionego na allegro.

Mowia, ze moga to oczywiscie zrobic, ale w przypadku gdyby sie okazalo, ze radio jest kradzione, to chwile pozniej pojawia sie policja i caly cyrk z dochodzeniem.

radio kupilem na allegro u goscia ktory powiedzial mi wlasnie, ze przychwytuje w niemczech sprzet przed jakas baza recyklingowa gdzie firmy pozbywaja sie sprzetu ktorego nie sprzedaje sie dalej.

wierze, bo w mojej firmie kasuje sie rocznie kilka tysiecy urzadzen agd ktorych nie oplaca sie nawet przegladac czy sa sprawne, a co dopiero sprzedawac, dawac na to gwarancje itp.

naprawde nie ma szans na to by sprawdzic/przekodowac takie radyjko bez calego tego cyrku?

:wallbash:

Weź od gościa dane, fakturę czy paragon może też certyfikat że od niego kupiłeś, wydrukuj z allegro że to radio kupiłeś, dowód przesyłki i dowód wpłaty. Wtedy wal do ASO. Jak będą robić problemy to Ciebie proceder ominie, a namiary na sprzedawcę będą mieli od Ciebie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Weź od gościa dane, fakturę czy paragon może też certyfikat że od niego kupiłeś, wydrukuj z allegro że to radio kupiłeś, dowód przesyłki i dowód wpłaty. Wtedy wal do ASO. Jak będą robić problemy to Ciebie proceder ominie, a namiary na sprzedawcę będą mieli od Ciebie. :wink:

no nie wiem, czy to tak bezbolesnie przejdzie.. pozniej ew. jezdzenie na terminy rozpraw czy przesluchan do PL.. nie widze tego.. szkoda mi czasu..

szukam w Lodzi i okolicach kogos kto sie tym zajmuje, jak sie nie uda, to bede kombinowal dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj u magików od liczników airbagów itd. przecież handlarze nie jeżdzą do ASO żeby był poźniej ślad w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregski, a próbowałeś już podłączyć radyjko do swojego auta? Jak tak, to co wyświetla na fisie lub mmi display?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj felunek przyjechał kurierem 18" jeszcze COOO kapsle, pierścienie centrujące i buty gotowe.

jestem ciekawy jak będzie po zmianę ET z 50 na 35 jak coś jeszcze to dystanse i długie szpilki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 10mm i niedrogo ;)

jak mi przyjdą pierścienie centrujące i je założę to dam Ci znać ile brakuje, jak w ogóle będą potrzebne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wypowie się który kto ma benzyne - czy jak auto stoi na wolnych obrotach i dodajesz gazu to czuć to na całej budzie? u mnie jak dodam gazu to jak na filmach amerykańskich buda się zabuja - ja od wieków byłem gnojarzem w sensie dielsowcem i nie wiem czy tak ma być :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne, ładne :naughty: Choć trochę jest w tym prawdy, ze duże koła dobrze wyglądają przy obniżonym zawieszeniu :kox: ET35? Felga 8 cali szeroka? Jaki rozmiar oponek? Dawaj więcej foto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orientuje czy przednia krawedz maski w B7 jest taka sama jak w B8?

Chodzi mi o wyciecia itp.

Czy np jest roznica miedzy S-Line i non S-Line itp?

Pytam bo stanik ktory mam opisany jest w ten sposob:

http://images10.fotosik.pl/1180/46f72af10d333860.jpg

http://images10.fotosik.pl/1180/186deda33d6e6fc1.jpg

:facepalm::foch:

Jeeebbb**** Angole no. Pracowac na platformach nie potrafia, tylko picie im w glowach. Do tego poswiecaja pol roku na przeslanie mi stanika i jeszcze nie potrafia dobrac odpowiedniego.

Dzwonie do nich to mowia zeby napisac maila a jak pisze to nie odpowiadaja od 2 miesiecy!!

Nie chce mi sie przymierzac bo za duzo zachodu :grin:

Any1 pomoze? :kwasny:

Odp z autobra.co.uk co w sumie juz sam wiem:

"morning,

right it does look like it is the wrong one. i have spoken to the factory and they will send the correct one direct to you as it was there fault, can i have your address and i will get one shipped out toy you

sorry about this

tom"

:facepalm: Angole no!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie przykręciłem na próbę :kox: wiem, że zawias musi iść w dół...

opony 235/40/18 ale nie wiem czy nie kupić 235/45-50 aby były trochę wyższe - co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie przykręciłem na próbę :kox: wiem, że zawias musi iść w dół...

opony 235/40/18 ale nie wiem czy nie kupić 235/45-50 aby były trochę wyższe - co myślicie?

225/45R18 mozesz zobaczyc u mnie na zimowkach jak wygladaja.. Zle nie jest ale to zima..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...