Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mr X pokazywał mi te fotki już w styczniu, ale cena była troche wieksza :)

---------- Post added at 14:50 ---------- Previous post was at 13:44 ----------

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lampy-xenon-lift-2012-i2201819224.html

Podobno tylko do wymiany: klapa i zderzak. Kto pierwszy reza?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

To jest jakiś poliftowy S-line czy S4 dla ubogich że nie ma przetłoczeń na oparciach ?? :eusathink::decayed:

Opublikowano
Ile maja dystanse mm ? pewnie z tyłu były :wink:

Ok 20 na oko. Nie sprawdzalem suwmiarka. Jesli chcesz to moge sprawdzic.

Jechalem dzis polroczynym allroadem a6, tylna lampka wyglada jak ta z pakietu oswietlenia tylko ma chromowane ringi dookola.. Ciekawe, czy pasuja zamiennie..

Opublikowano
To jest jakiś poliftowy S-line czy S4 dla ubogich że nie ma przetłoczeń na oparciach ?? :eusathink::decayed:

tez mnie to zastanawia , ale moze była opcja takich foteli jak w S4 zamówić i wtedy były bez oznaczeń S4 :whistling:

Opublikowano

tak, jest taka opcja. w DE przy S-line można wybrać "sportowe fotele typu S" :decayed:

Opublikowano

może komuś się przyda do sprawdzania ustawień

http://www.netech.dk/vagecue.html

Opublikowano

Kolka letnie zalozone, sprawiaja wrazenie, jakby lekko wystawaly, to ET26 to jednak max jest dla A4 przy oponach 245/45r17. Jaa jestem zadowolony, ba, po16 wydaje sie, jak by jechal na rolkach, czuje jakies koleiny o ktorych nic nie wiedzialem

:))

d4b88e82-2068-d242.jpg

d4b88e82-207e-f8eb.jpg

Opublikowano

zawieszenia nie ruszam ;) felg nigdy nie widzialem na a4, bo sa od a5, a typowy niemiec nie zalozy tego czego nie moze ;)

wiec wyszla stosunkowo nietypowa kombinacja

Gdyby ktos mial radio symphony lub concert wyprodukowane po tygodniu 22.2008 w dobrej cenie to szukam.

Orientujecie sie moze ile kosztuje zdjecie ochrony komponentu z radia w aso?

Opublikowano
Orientujecie sie moze ile kosztuje zdjecie ochrony komponentu z radia w aso?

Ja płaciłem 244PLN :disgust:

Opublikowano

ughh.. sporo.. dzieki za info.

PWracam do perypetii z zestawem glosnomowiacym:

w zamowionej przeze mnie wiazce w naviservisie nie dostalem wtyczki do radia.

Chodzi o tzw. zielony wtyk w quadlock. I teraz: nie wiem, czy nie najszybciej bedzie kupic cos takiego i po prostu wykorzystac jedna z wtyczek:

http://www.ebay.de/itm/Quadlock-Most-Stecker-Verlangerung-Audi-A2-A3-A4-A6-A8-TT-Q7-Radio-Navi-Adapter-/250986282708?pt=Kabel_Stecker&hash=item3a6ff2bed4

Grzegorz, orientujesz sie czy to taka sama i czy bedzie pasowala? Bo jak inaczej znalesc numer samej wtyczki z wiazki radia?

Opublikowano

ja muszę jakieś letnie fele kupić... najlepiej z oponkami :)

Opublikowano

Panowie mam prośbę, może się wygłupie, ale jak faktycznie sprawdzić czy moje auto to quattro?? Nie mam znaczków na wozie ani w środku auto, kupiłem go w Audi niby jako quattro, w książce pojazdu również jest jako quattro, ale VIN po rozkodowaniu wygląda tak:

https://www.automo.pl//dekoder-vin?vin=WAUZZZ8K89A119507

Opublikowano

Najpewniej będzie jak "wejdziesz" pod samochód i sprawdzisz czy środkowym tunelem idzie Ci wał napędowy napędzający tylną oś:)

Opublikowano

Ukleknij lub połóż się pod tyłem auta... Zobacz czy masz dyfer - napęd na tylną oś. Jak masz kanał pusty to znaczy że nie na cztery łośky... :D

send from my zx-spectrum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.