Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Darecy, tego juz linkowalem, przyjzyj sie mu, jest poliftowy, pewnie u mnie nie zagra... Zamowilem wlasnie symphony z 2010 roku na innej aukcji.

Zdjecie ochrony pota ASO nie wchodzi pewnie w gre.. :-/

faktycznie gdzieś widziałem te symphony...

nie chcesz zbudować sobie 2 lub 3G może było trochę drożej ale miałbyś fajnego moda. Masz kolorowy ekran czy czerwony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor, fis tez kolorowy.

W zasadzie nie widze potrzeby budowania MMI ...

Najwazniejsze rzeczy mam: B&O fabryczne, AMI w trakcie rezania, zaraz mam nadzieje uruchomic phone po blutku i w zasadzie wiecej mi do szczescia nie potrzeba.. navi i tak uzywam na iphone bo lubie tomtoma i uzywam HD traffic live...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor, fis tez kolorowy.

W zasadzie nie widze potrzeby budowania MMI ...

Najwazniejsze rzeczy mam: B&O fabryczne, AMI w trakcie rezania, zaraz mam nadzieje uruchomic phone po blutku i w zasadzie wiecej mi do szczescia nie potrzeba.. navi i tak uzywam na iphone bo lubie tomtoma i uzywam HD traffic live...

TomTom jest o wiele lepszy od MMI a zwłaszcza z HD traffic... i o niebo tańszy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregski rano poszedł micro :wink:

super, kaska tez juz wyslana.

kupilem tez dzis radyjko symphony, wtyczka juz przyszla do quadlocka, w zasadzie jak wpadne do rodzicow na swieta to wszystkie graty beda juz w Lodzi i po swietach moze wreszcie zamkne temat multimediow ;)

dzieki.

Kolor, fis tez kolorowy.

W zasadzie nie widze potrzeby budowania MMI ...

Najwazniejsze rzeczy mam: B&O fabryczne, AMI w trakcie rezania, zaraz mam nadzieje uruchomic phone po blutku i w zasadzie wiecej mi do szczescia nie potrzeba.. navi i tak uzywam na iphone bo lubie tomtoma i uzywam HD traffic live...

TomTom jest o wiele lepszy od MMI a zwłaszcza z HD traffic... i o niebo tańszy :whistling:

no to nie zaluje ;)

z modow planowanych poza multimediami:

- gniazdo zapalniczki w bagazniku (juz kupione) - musze zobaczyc do czego podlaczyc

- listwa srebrna w przedni zderzak

- bezpieczny remap

- i wreszcie cholerna lampka schowka, juz zamontowana ale nie swiecaca..

no i bedzie mozna odstawic zabawke i wziac sie za przygotowania mojej VW Californi do sezonu letniego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orientuje czy przednia krawedz maski w B7 jest taka sama jak w B8?

Chodzi mi o wyciecia itp.

Czy np jest roznica miedzy S-Line i non S-Line itp?

Pytam bo stanik ktory mam opisany jest w ten sposob:

46f72af10d333860.jpg

186deda33d6e6fc1.jpg

:facepalm::foch:

Jeeebbb**** Angole no. Pracowac na platformach nie potrafia, tylko picie im w glowach. Do tego poswiecaja pol roku na przeslanie mi stanika i jeszcze nie potrafia dobrac odpowiedniego.

Dzwonie do nich to mowia zeby napisac maila a jak pisze to nie odpowiadaja od 2 miesiecy!!

Nie chce mi sie przymierzac bo za duzo zachodu :grin:

Any1 pomoze? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze mi ktos kto ma etke podac numer licznika z KOLOR FIS do a5 2.0tfsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy, mam zagwozdke: gadalem z ASO w temacie odblokowania radia kupionego na allegro.

Mowia, ze moga to oczywiscie zrobic, ale w przypadku gdyby sie okazalo, ze radio jest kradzione, to chwile pozniej pojawia sie policja i caly cyrk z dochodzeniem.

radio kupilem na allegro u goscia ktory powiedzial mi wlasnie, ze przychwytuje w niemczech sprzet przed jakas baza recyklingowa gdzie firmy pozbywaja sie sprzetu ktorego nie sprzedaje sie dalej.

wierze, bo w mojej firmie kasuje sie rocznie kilka tysiecy urzadzen agd ktorych nie oplaca sie nawet przegladac czy sa sprawne, a co dopiero sprzedawac, dawac na to gwarancje itp.

naprawde nie ma szans na to by sprawdzic/przekodowac takie radyjko bez calego tego cyrku?

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy, mam zagwozdke: gadalem z ASO w temacie odblokowania radia kupionego na allegro.

Mowia, ze moga to oczywiscie zrobic, ale w przypadku gdyby sie okazalo, ze radio jest kradzione, to chwile pozniej pojawia sie policja i caly cyrk z dochodzeniem.

radio kupilem na allegro u goscia ktory powiedzial mi wlasnie, ze przychwytuje w niemczech sprzet przed jakas baza recyklingowa gdzie firmy pozbywaja sie sprzetu ktorego nie sprzedaje sie dalej.

wierze, bo w mojej firmie kasuje sie rocznie kilka tysiecy urzadzen agd ktorych nie oplaca sie nawet przegladac czy sa sprawne, a co dopiero sprzedawac, dawac na to gwarancje itp.

naprawde nie ma szans na to by sprawdzic/przekodowac takie radyjko bez calego tego cyrku?

:wallbash:

Gośc w ASO ma rację inaczej się tego nie obejdzie . Prawie kazdy sterownik jest objęty Ochroną Komponentu :kwasny: aby go zdjąć trzeba udać sie do serwisu niestety .

Koszt od 250 -450 PLN w zaleznosci od ASO i sterownika .

Panowie, moze mi ktos kto ma etke podac numer licznika z KOLOR FIS do a5 2.0tfsi

8T0 920 931 LX , CX kolor do 2010 rok benzynka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolesia co się zajmuje kodowaniem kluczy do wszelakiej maści aut i ostatnio gadaliśmy i on twierdzi że może zakupić jakąś maszynkę czy interfejs za duuuużo kasy - jeżeli dobrze kojarzę 26k zł i dawałby radę ściągać ochronę komponentu - szczegółów nie znam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info Panowie, chyba odpuszcze :-/

Też stałem przed takim dylematem (kupowałem na Allegro). Sprzedawca zapewniał mnie, że wszystko jest legalne itd. No i rzeczywiście było, bo po zdjęciu ochrony komponentu w ASO powiedzieli, ze wszystko OK. W ASO łączą się online z niemcownią i zdejmują ochronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info Panowie, chyba odpuszcze :-/

może spróbuj poszukać bo jeżeli jest możliwość to pewnie ktoś w Polsce to robi - pierwszy link z google:

http://carelektronika.pl/radiocode.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w Twojej okolicy elektoroników którzy takie tematy ograniają bo u mnie jest co namniej dwóch, trzech takich gości.

Tu masz temat z A6 klubu gość pisze że robi takie rzeczy:

http://www.a6klub.pl/all-ochrona-komponentu-vt22341,30.htm?sid=a337b5b5e063743956624b730ba058ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...