Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
225/45R18 mozesz zobaczyc u mnie na zimowkach jak wygladaja.. Zle nie jest ale to zima..

Makki - piszesz o tych oponkach na którym jest epic - cleaning?! jak tak to mi nawet bardziej się podoba jak jest wiecej gumy :naughty:

a obniżałeś trochę do tego profilu?

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

Od jakiego modelu to kolo?

Myślę, że wygląda jak starszy model s-line 2005-8 ale są to fele niemieckie firmy rial model como :naughty:

http://rial.de/_rial/index.php/en/como-5-hole

wejdź na wheel configurator i zobacz jak będą leżec na naszym A4 :wink:

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

Jeszcze jedno: chyba muszę kupić dłuższe śruby najlepiej z jakimś chromowanym lub ładnym łepkiem,

mam na oryginałach tylko 27mm gwintu a przydało by się z 32-35mm, co i gdzie nie drogo polecacie?

Jaki jest M i skok gwintu?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
na razie przykręciłem na próbę :kox: wiem, że zawias musi iść w dół...

opony 235/40/18 ale nie wiem czy nie kupić 235/45-50 aby były trochę wyższe - co myślicie?

Idealne opony na felge 8' to 235/45, w zeszłym tygodniu założyłem 225/45 na s linową 8''i dla mnie jest ciut za bardzo naciągnięta łatwo zarysować felge itp.

Natomiast komfort po przesiadce z 245/40 superrr:) Także na Twoim miejscu kupiłbym 235/45

pozdro

Opublikowano

WRC dzięki śliczne za numerek ;p

Opublikowano

No tak, "Pan Stasiek" z wulkanizacji mówił, że jak założę 225 na 8 cali to przyjadę za 2 tygodnie z pogiętą felgą ale ostatecznie miałem takie koła na e90 przez 3 sezony i wszystko było OK. Faktycznie 235/45 wydaje się niezłym wyborem, ale czy faktycznie będzie taka różnica w komforcie w porównaniu z 245/40? Ta druga wydaje się być bardziej "standardowym" wymiarem i łatwiej o jakąś używkę gdyby np. jedna padła. Ale to tylko takie niezobowiązujące spostrzeżenie...

Pany wypowie się który kto ma benzyne - czy jak auto stoi na wolnych obrotach i dodajesz gazu to czuć to na całej budzie? u mnie jak dodam gazu to jak na filmach amerykańskich buda się zabuja - ja od wieków byłem gnojarzem w sensie dielsowcem i nie wiem czy tak ma być :kwasny:

dziadek, faktycznie coś takiego można zaobserwować, a to chyba jest spowodowane tym, że silnik jest umieszczony wzdłużnie? Ale mogę się mylić. No i pewnie porównanie do amerykanskich filmów to trochę przesada, bo jest to ledwie odczuwalne (a na pewno dużo mniej niż w e90 w dajzlu). Akurat dzisiaj mijałem się w garażu z sąsiadem, który ma 650i. Poprosiłem, żeby się pochwalił swoim nowym wydechem od MGMotorsport i powiem Ci... nim to trzęsie :grin:

Opublikowano

Znajomy z norweskiego forum wlasnie odebral dlugo oczekiwana B8 facelift. Cholernie piekne auto :slina::slina:

2012 Audi A4 177 TDI Q Ava S-line

FARGE...: DAYTONAGRÅ

INTERIØR: SORT-SORT/SORT/SORT

-S LINE SPORTSPAKKE

-S LINE EKSTERIØRPAKKE KOMB. S LINE

-AUTOMATISK AVBLENDBART INNV. SPEIL

-AUT. AVBLEND./INNKLAPPB. UTV. SPEIL

-EKSTRA MØRKE RUTER

-LYSPAKKE

-TYVERIALARM

-SORT UTVENDIG OPTIKK

-ADVANCED KEY

-SKIPOSE, UTTAKBAR

-S SPORTSSETER

-EL.SETER

-SKINN FEINNAPPA S LINE

-ELEKTRISK BAKLUKE

-DEKOR, SORT KLAVERLAKK QUATTRO

-NAVIGASJONSPAKKE

-NAVIGASJON PLUS NAVI.PAKKE

-TEKNIKKPAKKE

-MLF-SPORTSRATT M/FLAT BUNN S LINE

-3-SONERS KLIMAANLEGG

-PARKERINGSSYSTEM ADVANCED TEKN.PK

-BANG & OLUFSEN HØYT.SYSTEM TEKN.PK

-XENON PLUSS TEKN.PK

-LYS-/REGNSENSOR M/FJERNLYSASSISTENT

-PANORAMASOLTAK

-AUDI MUSIC INTERFACE

-FIS M/FARGER NAVI.PAKKE

-CRUISE CONTROL TEKNIKKPAKKE

-BLUETOOTH-FORBEREDELSE

-19" 5-ARMS ROTOR, TITAN,S LINE

-DØR ARMLENE I SKINN KOMB.FEINNAPPA

-AVTAGBART H.FESTE NAVI.PAKKE

-BAGASJEROMSMATTE

-DAB RADIO

-ADAPTIVE LYS

IMAG0178.jpg

IMAG0172.jpg

IMAG0180.jpg

IMG_3367.jpg

IMG_3397.jpg

IMG_3361.jpg

IMG_3392.jpg

IMG_3381.jpg

IMG_3376.jpg

Felgi dostanie OEM Audi A7/A8 9x20 Et 37.

IMG_3225.jpg

IMG_3227.jpg

IMG_3224.jpg

IMG_3226.jpg

Jak sie bawic to na calego :banan::slina:

Opublikowano

masakra. brak słów. ten kolor jest niesamowity, wnętrze kładzie na łopatki, wyposażenie również.

Opublikowano

Czy Wy tam w N macie jakiś duży podatek za większe pojemności, że tak popularne są silniki 2.0 na takim wypasie ??

Opublikowano
Czy Wy tam w N macie jakiś duży podatek za większe pojemności, że tak popularne są silniki 2.0 na takim wypasie ??

Bylo juz wiele razy poruszane.

Wiekszosc woli 2.0TDI ze wzgledu na oszczednosc i dorzucic wypas za tyle co doplata do 3.0 jest tutaj warta.

3.0TDI z takim wypasem to lekka reka na polskie 500000PLN.

Opublikowano

a taka 2.0 cos na podobe Jego? Ile na nasze? bo sam w sobie przelicznik nic nie daje...

Opublikowano

No way!! Mój "unikatowy" Daytona Grey został właśnie pozamiatany po całej linii :grin::grin: Zamieniłbym się na fotele :whistling:

Opublikowano
No way!! Mój "unikatowy" Daytona Grey został właśnie pozamiatany po całej linii :grin::grin: Zamieniłbym się na fotele :whistling:

f*ck :slina: te fotele są :jerk:

....jestem chory :cry:

Opublikowano
:slina::slina::slina:
Opublikowano

Ten kolor zarypiaście wygląda w połączeniu z czarnym pakietem a środek urywa cyce :slina: piano jest piękne i nawet ramka zegarów już jest w piano :shock3:

Opublikowano
Ten kolor zarypiaście wygląda w połączeniu z czarnym pakietem a środek urywa cyce :slina: piano jest piękne i nawet ramka zegarów już jest w piano :shock3:

Nie mogę sie napatrzeć na tą skórę :slina:

Opublikowano

do A5 są takie w alkantarze od S5... miałbym luźne 4500 to bym chętnie kupił..

Opublikowano

mogłem wziąć fotele zamiast 19tek :grin:

Opublikowano

Mam ogromna prosbe, czy ktos kto ma obycie z handlarzami z allegro moglby zadzwonic i spytac sie o te zderzaki? Bardzo mi zalezy na wiecej info, podpytac trochu itp. Wiadomo o co chodzi :P Ja jakos nie mam zdrowia chyba.. :facepalm:

http://allegro.pl/przedni-zderzak-audi-a-6-a6-rs-6-2001-2004-i2210933614.html

http://allegro.pl/zderzak-audi-rs6-kombi-i2237264699.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.