Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dziadek, chodzi Ci o boczek bagażnika? jeśli tak to na allegro trochę tego jest, za ok 100 zł. ja mój kupiłem za 110 zł. wymiana zajmuje jakieś 30-40 minut jak jesteś mało ogarnięty jak ja :decayed:

ja bym wymienił tylko ten wkład tej wnęki nie cały boczek, więc szybciej by poszło - oczywiście nikt nie sprzedaje samego wkłądu więc boczek cały muszę kupić - na allegro ciężko z tymi boczkami do sporbacka niestety :kwasny:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rzeczywiście nic nie ma na allegro :shock3: a jak ja swój kupowałem to do Coupe były tylko 2, a reszta do cabrio i sportbacka :decayed: tamci magicy z Knurowa mieli chyba z 3 sztuki.. ja kupowałem od nich do siebie..

Opublikowano

daj linka to podpytam :banan:

Opublikowano

tu masz link do ich sklepu na allegro motoAllegro

Opublikowano
tu masz link do ich sklepu na allegro motoAllegro

dzięki

Opublikowano
skąd Ty to Wojtek bierzesz :decayed: załatw mi lampy LED do A5 Coupe w dobrej cenie to wezmę :grin:

Tyle lat grzebałem w audikach, ze troche ludzi bawiacych se tematem poznalem:wink:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Z innej beczki.

Czy mozliwe, ze w tunelu srodkowym pod podlokietnikiem jest jakis modul bluetooth?

Mam w podlokietniku uchwyt na jakis telefon i wydaje mi sie , ze pod nim od spodu jest jakis modul.

Strasznie ciezki ten tunel....:whistling:

Opublikowano

ile dajesz? :grin:

mow co to ....:polew:

Opublikowano

Wojtek, A4 już kupione? Czy dalej szukasz? :whistling:

Opublikowano

Szukam.

Ale nic fajnego nie moge znalezc.

Myslalem, ze Bart-S mi swojego parcha sprzeda ale sie rozmyslil.

W sumie juz rozgladam sie nie tylko za A4.

Co raz czesciej mysle, zeby wrocic do S6 w monualu i ponownie zrobic ja na RS6.

Opublikowano

bez VAG, kluczy, pneumatycznych, kabli i innych przeszkadzajek 15min :wink:

Opublikowano
ile dajesz? :grin:

mow co to ....:polew:

Pewnie jest to przetwornica napiecia z 12 V na 230 V :wink: Taki ciezki metalowy prostokąt :decayed:

Opublikowano

do tego jeszcze klapka z wtyczką :wink:

i modzik gotowy

Opublikowano

Ale uwaga, podluzny schowek jest duzo plytszy. Jak ktos tam lubi telefon chowac to nie pasuje.

Blutek siedzi pod nogami pasazera w podlodze.

Opublikowano

dobra cena.. nie ma co :facepalm:

Opublikowano
ile dajesz? :grin:

mow co to ....:polew:

Pewnie jest to przetwornica napiecia z 12 V na 230 V :wink: Taki ciezki metalowy prostokąt :decayed:

yyyy ,ze co....:unknown:

Opublikowano

wie ktoś jak ustawić by kierunki migały przy zamknięciu auta?

podczas otwierania migają ale podczas zamykania niestety nic... :/

Opublikowano

Mam pytanie do posiadaczy sedana, czy widoczne otwory macie czymś zatkane, tak jak jest np w drzwiach, gdzie jest gumowa "zatyczka".

a4_bag.jpg

Panowie, czy nikt nie może zaglądnąć do bagażnika i mi odpisać??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.