Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś co zrobić zeby odbiór tunera tv sie poprawił? strasznie mrowi na kanałach myslałem ze to przez to ze na wiosce mieszkami z zasięgiem moze lipa. ale w miastach to samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiu, mam kupić 2 wtyki 1J0973714 czy 8K0973704 oraz 2 wtyki 1T0972703 czy 3B0972724?

3B0972724 x 2 szt. klapa

1J0973714 x 2 szt. błotnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek i Grzesiu co kombinujecie? Mogę się podłączyć? :)

nic specjalnego, kompletuję resztę gratów do lamp :wink:

wtyczki zamówione, będą na poniedziałek :decayed: co jeszcze oprócz tego byłoby mi potrzebne do podłączenia tv? TV Tuner navi Hybryda 3G Audi A4 A5 A6 A8 (2674672827) - motoAllegro :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posmigalem po PL poliftem z wypozyczalni sluzbowo, ladnie zrobili nowe grafiki w MMI i jest jezyk PL...

z drobiazgow wydluzyli metalowa czesc kluczyka i latwiej sie go teraz wyciaga ze stacyjki.

ktos wrzucal fotke wozka pod kola zimowe, pamietacie kto i gdzie? chetnie bym kupil taki wozek do wozenia i przechowywania zimowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz, ja jeżdżę na takich gumach i jakoś nie narzekam.. gdybym nie miał kół od S5 to bym je kupił :whistling::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzisz tzn? Ile kkm rocznie i po jakim terenie? W lodzi raz na tydzien wymienial bys ktoras opone na nowa ;)

na 19tkach zrobiłem 10 tys. jeżdżę po całej Polsce, ostanio cały czas od poniedziałku do piątku trasa Bydgoszcz-Toruń czyli co najmniej 70km dziennie. mi się jeździ bardzo dobrze na 19tkach, nie czuję w ogóle różnicy między 19, a 18 calami.. oczywiście między 17, a 19 jest różnica (przy 17tce mam 225/50/17, a przy 19 255/35/19). ale po dwóch tygodniach jazdy się przyzwyczaiłem i gdybym miał mocniejsze auto to ładowałbym 20 cali..

różnica w spalaniu między 17, a 19 to dokładnie 1 litr/100km..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie same felgi tylko ze 18, a w porownaniu do standardowej felgi 17 roznice sa odczuwalne. Takze az sie boje co by bylo przy 19' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka żarówka siedzi w przednim kierunkowskazie bo strasznie denerwuje mnie ta pomarańczowa poświata w lampie i chciałbym tą żarówkę wymienić na coś innego :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...