Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

u mumen'a z boczkami było trochę jazdy i z tylnym oparciem też bo było na dwa pasy a nie na trzy... jak co Cuber to mogę Ci podać kom Janusza - mumen'a to sobie kolniesz i wypytasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

nie no lajcikowo , pytałem z ciekawości bo mnie nurowało ze względu na jeden komplet skóry ale odpuszczam i jak juz kupie to dedykowane do B8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Audi S-line emblematy 2+1 w gril A3 S3 A4 8K 8E A6 (3198972324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zna ktoś jakość?

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

I nastepne pytanko :

Jak mam czarny włącznik swiateł to ten z chromem podejdzie bez problemu?

PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ AUDI A4 8K0 (3258435836) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

na biżuterii się nie zanam :grin:

odnośnie wyłącznika to Ci podejdzie bez problemu :wink:

Dzieki , zakupione :hi:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

Dzis mały shopinng :naughty:

mogłby ktos sprawdzic czy ten przełącznik obsłuży składane lusterka?

AUDI A4 S4 A5 S5 PRZELACZNIK LUSTEREK 8K0959565B (3228441875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

To jest chrom? czy są jeszcze jakieś inne wersje?

nie obsłuży- szukaj takiego z czterema podświetlanymi polami

A ten ma 4 czy mi sie wydaje ? STEROWANIE LUSTEREK PRZEŁĄCZNIK AUDI A4, A5 8K0 (3267164150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 01:39 ---------- Poprzedni post napisany at 01:28 ----------

Panowie ta kiera S-line i bez Multi F :facepalm: da rade ze starej przełożyć?

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 02:19 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 01:39 ----------

witam...

Czy takie coś zastąpi godnie sprezyny s- line? Nie moge patrzec na moją koze :facepalm:

SPRĘŻYNY SPORTOWE MTS 20/20 AUDI A4 B8 S-LINE 07- (3230981465) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bież eibach, 100 zł różnicy, a jakość i komfort lepsza.

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bież eibach, 100 zł różnicy, a jakość i komfort lepsza.

iPad Tapatalk HD

Ja w intercarsie eibachy wyrwałem za 430 PLN :)

Z ciekawości zapytałem u Bełtowskiego ile za wymianę sprężyn i przednich hamulców i usłyszałem 2000 PLN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oki mam rabaty w Ic , tylko jakie wziasc, nie chce totalnej gleby , chciałbym podobnie jak s-line, jakis kolor czy numer trzeba podac?

Zobacz tutaj Eibach -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo ludzi chwali sobie pro-kit, obniża o 30/35mm czyli jest w sam raz i nie robi z samochodu taczki.

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=1]4F0919129 B - czy ten tuner TV podejdzie do MMI 2G ?[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Zdobyłem płyte z mapami do nawigacji ale jest problem bo mam MMI 3G high i tam jest twardy dysk podobno, jak to ogarnąć żeby to zgrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Zdobyłem płyte z mapami do nawigacji ale jest problem bo mam MMI 3G high i tam jest twardy dysk podobno, jak to ogarnąć żeby to zgrać?

Jak masz twardy dysk to musisz mieć mapy na karcie sd. Mapy na DVD są do mmi 3G low (bez twardego)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam te mapy teraz zgrać na SD i co włożyć do multiledi w kabinie czy jest slot w centralce w bagamelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy do mmi 3G z hdd są inne maja większa pojemność, i inny kod. Jak masz hdd to musisz poszukać map które maja okolo 23Gb i mieć często software update plus kody aby wszystko działało.

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam te mapy teraz zgrać na SD i co włożyć do multiledi w kabinie czy jest slot w centralce w bagamelu?

jak masz takie pomysły to nic nie rób sam bo zaraz będzie temat - "dlaczego mi nic nie działa w navi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo ludzi chwali sobie pro-kit, obniża o 30/35mm czyli jest w sam raz i nie robi z samochodu taczki.

iPad Tapatalk HD

Widze ze nie ma roznicy miedzy Avant a Sedan a wori s-line niby jest ..:eusathink:

Zestaw sprężyn Eibach Pro-Kit 35/30mm Audi A4 B8 (3221396114) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jutro wracam z De i zamawiam w IC , wkoncu obniże moją klacz :jerk:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

Panowie ROTORKI cena mysle ze dobra z oponkami :naughty:

AUDI A4/A5 KOMPLET FELG 255/35ZR19 RS 8K0601025AR (3270818987) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4F0919129 B - czy ten tuner TV podejdzie do MMI 2G ?

W ETCE nic nie pisze do jakiego jest MMI , jedynie robili go do 11.2009

Znalazlem na ALLEGRO czyli pod 3G ===> AUDI TUNER TV HYBRID MMI 3G 4F0919129B (3236284855) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4F0919129 B - czy ten tuner TV podejdzie do MMI 2G ?

W ETCE nic nie pisze do jakiego jest MMI , jedynie robili go do 11.2009

Znalazlem na ALLEGRO czyli pod 3G ===> AUDI TUNER TV HYBRID MMI 3G 4F0919129B (3236284855) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ok, bo mam chętnego na mój tuner ale chłop ma A8 4H z mmi 2G a gdzieś znalazłem że do pasuje do A8 a4... z tym że nie wiem czy z 2G czy z 3G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wracam z De i zamawiam w IC , wkoncu obniże moją klacz

Daj znać jaką cenkę dostaniesz z upustem ;)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...