Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nigdy nie było :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ma ktoś lampę LED w lewy błotnik do sedana ?? Ale nie USA, chętnie zakupam w rozsądnej cenie !!! ( Tak do pincet guldenów :) )

Opublikowano

mam prawą do A5 Coupe w błotnik gdyby Cię to urządziło :grin: trochę porzeźbisz i będzie git :decayed:

Opublikowano

Heh, no musiał bym delikatnie poklepać błotnika :) Ale to już bym wolał od A4 prawą zapakować bo aktualnie mam dwie. Lewej BRAK !!!. Już miałem dwie kupione, jedna przepalona diody, odesłałem, teraz jak wcześniej wspomniałem przyszła od USA, odesłałem. Czekam na zwrot geldów, ciekawe czy się doczekam ...

Opublikowano

Janusz, a masz gdzieś w swoich okolicach (Tczew, Gdańsk) kogoś kto podłącza ledy?

Opublikowano

No jak na razie to nie mam, nawet nie wiem na czym to polega, póki co mam tylko 3 lampy i wtyki z ASO, tak więc zanim będzie kodowanie to może coś się wymyśli :)

Opublikowano

cholera.. myślałem, że znajdę kogoś bliżej niż tego gościa z Bełchatowa bo u mnie jest coś źle podłączone i 4 diody nie świecą w obu lampach :kwasny: lampy są OK, sprawdzałem z inną lampą i to samo

Opublikowano

A to jest taka możliwość żeby 4 szt nie świeciły ?? Ja podłączałem na krótko LED i zapalają się wszystkie które powinny, jak to możliwe żeby zapalić nie wszystkie ledy w lampie, przecież to jest jeden przewód ...

Opublikowano

jest przekaz :decayed:

Opublikowano
cholera.. myślałem, że znajdę kogoś bliżej niż tego gościa z Bełchatowa bo u mnie jest coś źle podłączone i 4 diody nie świecą w obu lampach :kwasny: lampy są OK, sprawdzałem z inną lampą i to samo

Jedrekx poszło PW do ciebie w sprawie montażu ledow. Pamiętaj przez złe kodowanie możesz uszkodzić MK.

Opublikowano
Janusz, a masz gdzieś w swoich okolicach (Tczew, Gdańsk) kogoś kto podłącza ledy?

w Gdańsku chyba są kolesie którzy LED podłączają- mogę podpytać jak chcesz.

Opublikowano
A to jest taka możliwość żeby 4 szt nie świeciły ?? Ja podłączałem na krótko LED i zapalają się wszystkie które powinny, jak to możliwe żeby zapalić nie wszystkie ledy w lampie, przecież to jest jeden przewód ...

no jak widać :kwasny: dlatego muszę podjechać żeby jeszcze raz ktoś sprawdził podłączenie. moduł jest dobrze przekodowany, błędów nie wywala... że tak powiem ciul wie co jest nie tak :kwasny:

cholera.. myślałem, że znajdę kogoś bliżej niż tego gościa z Bełchatowa bo u mnie jest coś źle podłączone i 4 diody nie świecą w obu lampach :kwasny: lampy są OK, sprawdzałem z inną lampą i to samo

Jedrekx poszło PW do ciebie w sprawie montażu ledow. Pamiętaj przez złe kodowanie możesz uszkodzić MK.

założone ledy i przekodowany moduł to ja mam już od marca...

Opublikowano

jendrek prześlij na PW mi swoje kodowania z adaptacji sprawdzę Ci kanały :wink:

Błąd jest czasami wyłączany w adaptacjach pod odpowiednim kanałem aby właśnie nie generować błędów na fisie i vcds :kwasny:

Opublikowano

kodowania brałem od WRC, jutro dopiero będę miał czas żeby podłączyć mojego parcha :decayed:

Opublikowano
jendrek prześlij na PW mi swoje kodowania z adaptacji sprawdzę Ci kanały :wink:

Błąd jest czasami wyłączany w adaptacjach pod odpowiednim kanałem aby właśnie nie generować błędów na fisie i vcds :kwasny:

No właśnie, podstawa to sprawdzić kodowania w kanałach, może tam coś nie gra:kwasny: mamy doświadczenia w tym temacie, nie Jarek ?:kox:

Opublikowano

Jak coś, to Bogdan i ja mamy dużo używanych komfortów na sprzedaż (jakieś 2 euro palety) :naughty:

Opublikowano

żadnych wymian komfortów nie przewiduję :decayed:

Opublikowano

"jeszcze" nie przewidujesz... :)

Opublikowano

w sumie z ciekawości muszę zobaczyć jaki mam :grin:

Opublikowano
żadnych wymian komfortów nie przewiduję :decayed:

Jędrek, nigdy nie mów nigdy:wink: co Ci zależy odświeżyć trochę elektronikę :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.