Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
numeru nie znam ale jeśli ci to pomoże to na ebay.de masz tych końcówek dość dużo i czarne i srebrne...
Dzieki za podpowiedz, ale mi chodzi o coś bardziej "profesjonalnego":wink: Benzyna ma 80mm końcówki i nie ma tego dedykowanego w czarnym chromie:kwasny: W tym bodykicie z tetetki ta końcówka wysoce prawdopodobnie występuje. Tylko nie mam ETKI, a wszystkie ruskie strony pozamykali:doh:
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki ża info proximpuh. W takim razie szukam s-line gałki.

Opublikowano
Prośba do speców którzy dysponują aktualna ETKĄ: potrzebuje Nr końcówki wydechu z Audi TT Coupe S-Line Competition 2012 http://3.bp.blogspot.com/-8wS5hjLnY_M/T_MZm6l6cUI/AAAAAAAIJCs/Ve5QoBoF9gI/s1600/Audi-TT-Coupe-S-Line-Competition-4.jpg

Brak czesci zamiennej :kwasny:

Wystepuja tylko z podwójnym wydechem po jednej stronie 8J0071761 342 PLN

Opublikowano

THX:hi: W necie znalazłem tylko tyle że cały pakiet kosztuje 4300€(w stanach polowe:kox:), i co się na niego składa...

Opublikowano
Czy ukryte MENU 3G low odblokowuje sie jak High :eusathink:

tak samo

nie mówimy tu o mmi basic, oczywiście

A masz blutka ?

Opublikowano

Panowie może ktoś ma na sprzedać Felgi 18" z oponami do A4 B8 Letnie oczywiście:wink:

Jak cos to pisać PW

Opublikowano
Panowie może ktoś ma na sprzedać Felgi 18" z oponami do A4 B8 Letnie oczywiście:wink:

Jak cos to pisać PW

Pogięło cię 18":facepalm:

Opublikowano
Panowie może ktoś ma na sprzedać Felgi 18" z oponami do A4 B8 Letnie oczywiście:wink:

Jak cos to pisać PW

Pogięło cię 18":facepalm:

Wystarczy mi Sysiu:wink:

Opublikowano
Panowie może ktoś ma na sprzedać Felgi 18" z oponami do A4 B8 Letnie oczywiście:wink:

Jak cos to pisać PW

żyjesz jeszcze? myślałem ze jestes juz zbanowany na tym forum :grin::decayed:

Opublikowano
Panowie może ktoś ma na sprzedać Felgi 18" z oponami do A4 B8 Letnie oczywiście:wink:

Jak cos to pisać PW

żyjesz jeszcze? myślałem ze jestes juz zbanowany na tym forum :grin::decayed:

No jakoś żyję, zrobili ze mnie złodzieja no ale trudno sam zjebałem sprawę więc nie mogę mieć do nikogo o to pretensji:wink:

Opublikowano
Panowie może ktoś ma na sprzedać Felgi 18" z oponami do A4 B8 Letnie oczywiście:wink:

Jak cos to pisać PW

żyjesz jeszcze? myślałem ze jestes juz zbanowany na tym forum :grin::decayed:

No jakoś żyję, zrobili ze mnie złodzieja no ale trudno sam zjebałem sprawę więc nie mogę mieć do nikogo o to pretensji:wink:

Teee nikt nie zrobił z Ciebie złodzieja po prostu tak jak mówisz sam dałeś ciała, jak się zabiera za sprzedaż trzeba potem tego pilnować:whistling::wink:
Opublikowano
Panowie może ktoś ma na sprzedać Felgi 18" z oponami do A4 B8 Letnie oczywiście:wink:

Jak cos to pisać PW

żyjesz jeszcze? myślałem ze jestes juz zbanowany na tym forum :grin::decayed:

No jakoś żyję, zrobili ze mnie złodzieja no ale trudno sam zjebałem sprawę więc nie mogę mieć do nikogo o to pretensji:wink:

Teee nikt nie zrobił z Ciebie złodzieja po prostu tak jak mówisz sam dałeś ciała, jak się zabiera za sprzedaż trzeba potem tego pilnować:whistling::wink:

Wladi poczytaj komentarze co tam chlopaki w odpowiednim dziale o mnie pisali.

To że zjebałem sprawę przyznaję się do tego w 100% ale tego żałuję i będę pilnował aby taka sytuacja się nie powtórzyła.

Ale uważam też że właśnie tamte komentarze są w pewnych kwestiach przesadzone.

Opublikowano

Panowie czy ktos ogarnial problem niedomykajacych sie klapek spryskiwaczy? Spryskiwacze sie wysuwaja, spryskuja i chowaja natomiast klapka pozostaje czesciowo otwarta (trzrba ja dotknac palcem i sie zamyka). Wyglada jakby sie sprezynka zacinala. W ASO Pan stwierdzil ze trzeba wymienic calu spryskiwacz ale co na spryskiwacz do klapki??? Czy ktos mial podobny problem i to ogarnal? Moze wystarczy prysnac sprezynke jakims siliconem w sprayu?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ja mialem podobny problem z jedna klapka domykala sie jak ja pchnelem palcem, panowie podczas wymiany rozrzadu ogarneli temat przy okazji jak zderzak mieli ściągnięty bo im napąknołem o problemie

potem pytałem co było nie tak i pow mi ze musieli podszlifować prowadnice ale o co dokładniej chodzi nie powiem bo ja tego nie robiłem

NIE WYMIENIAJ NIC , ściągnij zderzak i sam to ogarniesz :) :)

Opublikowano

A nie da sie bez zrzucania zderzaka? :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

raz mi się nie domknęła klapka w zimie, docisnąłem palcem i od tego czasu jak ręką odjął

Opublikowano

U mnie narazie nie zauważyłem problemu

Opublikowano

tego juz Ci niestety nie powiem aczkolwiek na zdrowy rozum to chyba sie nie obejdzie bez sciagania zderzaka - no chyba ze sie myle :)

Opublikowano

No u mnie na poczatku tez, raz kiedys lewa sie nie domykala, a teraz za kazdym razem i to obie. W nocy az mi sie nie chce spryskiwac szyb, zeby nie musiec stawac i domykac klapek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.