Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kto ma kabelek z okolic Katowic Krakowa chciałbym podłączyć swoją b8 i skasować błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, 3G Low ma ekran 6,5 czy 7 cali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 3G Low ma ekran 6,5 czy 7 cali?

O ile dobrze kojarzę to Jarek ma 3G Low i chyba 7"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie po darmoszce:grin: nr FIS kolor. Jakie nr są z kolorem? I kto to założy? Oprócz ASO:decayed:

Montaż jest prościzna, ale musisz zdjąć ochronę komponentu i to Ci tylko w ASO zrobią, muszą się połączyć z serwerem w niemcowni. Ale jak będzie trefny to nie zadziała, serwer nie przepuści a przy okazji poleci info na policję. Przy ochronie komponentu w ASO kserują Twoje dokumenty, więc jak co to mają Cie.

Ostatnio byłem świadkiem jak zmieniarka CD nie przeszła, ciekawe jak się skończy ale powiedzieli że za 2-3 tygodnie się panowie operacyjni zgłoszą :) Tak więc lepiej zakupić z pewnego źródła, bo możesz stracić kasę za licznik, usługę w ASO pozostanie tłumaczenie i jeszcze licznik zabiorą heh

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

Nie miałem z nimi żadnych problemów. Na bieżąco ma MIRON to może wam tak samo potwierdzić że jakość dobra:wink:

A możesz zdradzić od jakiego sprzedawcy miałeś, bo ja mam w okolicy u siebie takiego dostawce, twierdzi że on ma te lepsze bo tamte te gorsze to kicha a on ma lepsze he. Bądź tu mądry, każdy mówi że ma lepsze, da się to jakoś rozkminić ...

Kusi mnie taka nowa felga, ładna niepodrapana i nówka ale ori 19 to masakra cena. Więc te zamienniki to jest jakaś alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 3G Low ma ekran 6,5 czy 7 cali?

Tak, 6,5" rozdzielczość taka sama jak w 2G...

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie po darmoszce:grin: nr FIS kolor. Jakie nr są z kolorem? I kto to założy? Oprócz ASO:decayed:

Montaż jest prościzna, ale musisz zdjąć ochronę komponentu i to Ci tylko w ASO zrobią, muszą się połączyć z serwerem w niemcowni. Ale jak będzie trefny to nie zadziała, serwer nie przepuści a przy okazji poleci info na policję. Przy ochronie komponentu w ASO kserują Twoje dokumenty, więc jak co to mają Cie.

Ostatnio byłem świadkiem jak zmieniarka CD nie przeszła, ciekawe jak się skończy ale powiedzieli że za 2-3 tygodnie się panowie operacyjni zgłoszą :) Tak więc lepiej zakupić z pewnego źródła, bo możesz stracić kasę za licznik, usługę w ASO pozostanie tłumaczenie i jeszcze licznik zabiorą heh

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

Nie miałem z nimi żadnych problemów. Na bieżąco ma MIRON to może wam tak samo potwierdzić że jakość dobra:wink:

A możesz zdradzić od jakiego sprzedawcy miałeś, bo ja mam w okolicy u siebie takiego dostawce, twierdzi że on ma te lepsze bo tamte te gorsze to kicha a on ma lepsze he. Bądź tu mądry, każdy mówi że ma lepsze, da się to jakoś rozkminić ...

Kusi mnie taka nowa felga, ładna niepodrapana i nówka ale ori 19 to masakra cena. Więc te zamienniki to jest jakaś alternatywa.

Napisz mi jutro PW to odszukam ci dokładny link na Mailu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumik nr.2 i 3 jest do CR.3.0 ,wymieniasz sama dokładke ( w dziale warsztat masz opisane co i jak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mam prośbę. Odebrałem auto po naprawie w ASO i dwie rzeczy, które mnie zastanawiają:

- wklejka na drzwiach kierowcy o ciśnieniach w oponach - po wymianie drzwi jej nie ma (logiczne), serwis twierdzi, że naklejka nie do zamówienia, tylko fabryka to przykleja - Etka faktycznie pokazuje, że brak nr katalogowego - czy jest do dostania w ogóle?

- czy ktoś, kto posiada sedana może pstryknąć zdjęcie tak, żeby widoczne było od góry dodatkowe światło stop - przez szybę. Musieli demontować tylną szybę i teraz jakby wszystko było na wierzchu - nie ma od strony "góry" czegoś co by całość (ledy itp) zakrywała, wszystko jest na wierchu. A wcześniej wydawało mi się, że było to zakryte. Na necie nie mogę znaleźć zdjęcia, żeby było to widoczne.

Dzięki za pomoc. W poniedziałek jadę, aby to zareklamować ale muszę być pewien, że tak właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie po darmoszce:grin: nr FIS kolor. Jakie nr są z kolorem? I kto to założy? Oprócz ASO:decayed:

Czy ktoś napisze jakie nr seryjne są z kolorowym fisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się rusza w temacie: http://a4-klub.pl/wnetrze-99/nagrzewnica-3-strefowa-264283/#post3379596 :naughty:

Czy poduchy kierownicy (te okrągłe) są wszystkie plug and play?

Chodzi mi o to; czy jak kupię airbag od A1, A3, A6, A7, A8 - te trójramienne to podejdą bez błędów do kiery poliftowej? Czy szukać tylko 8K0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie potrzebuje taki myk strzelić, jak ktos zna dobrze jakiegoś sprzedawce z Audi :naughty:

Mianowicie, potrzebowałbym zeby ktos na moje dane zakupił lampe, skserował FV i oddał lampe :kwasny:

U nas bida w serwisie w koszalinie, stanow nie maja i ciezko sie dogadac

Oczywiscie płace dobrze za ten myk :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie potrzebuje taki myk strzelić, jak ktos zna dobrze jakiegoś sprzedawce z Audi :naughty:

Mianowicie, potrzebowałbym zeby ktos na moje dane zakupił lampe, skserował FV i oddał lampe :kwasny:

U nas bida w serwisie w koszalinie, stanow nie maja i ciezko sie dogadac

Oczywiscie płace dobrze za ten myk :hi:

Ręcę opadają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie potrzebuje taki myk strzelić, jak ktos zna dobrze jakiegoś sprzedawce z Audi :naughty:

Mianowicie, potrzebowałbym zeby ktos na moje dane zakupił lampe, skserował FV i oddał lampe :kwasny:

U nas bida w serwisie w koszalinie, stanow nie maja i ciezko sie dogadac

Oczywiscie płace dobrze za ten myk :hi:

Ręcę opadają :(

Włoż do kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie potrzebuje taki myk strzelić, jak ktos zna dobrze jakiegoś sprzedawce z Audi :naughty:

Mianowicie, potrzebowałbym zeby ktos na moje dane zakupił lampe, skserował FV i oddał lampe :kwasny:

U nas bida w serwisie w koszalinie, stanow nie maja i ciezko sie dogadac

Oczywiscie płace dobrze za ten myk :hi:

Ręcę opadają :(

Włoż do kieszeni

Znajdź Ty sobie inne miejse do swoich przekrętów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie potrzebuje taki myk strzelić, jak ktos zna dobrze jakiegoś sprzedawce z Audi :naughty:

Mianowicie, potrzebowałbym zeby ktos na moje dane zakupił lampe, skserował FV i oddał lampe :kwasny:

U nas bida w serwisie w koszalinie, stanow nie maja i ciezko sie dogadac

Oczywiscie płace dobrze za ten myk :hi:

Ręcę opadają :(

Włoż do kieszeni

Znajdź Ty sobie inne miejse do swoich przekrętów!

:facepalm:

co to przestępstwo ze człowiek chce zaoszczedzic?

leca w kulki z podróbami.... miałem dobre chce miec zwrocone za dobre, a co z tym zrobie moja sprawa ...

zreszta włąśnie odebrałem mail ze w tej wlasnie firmie nie trzeba miec fv zrodłowej..

kazdy ma prawo komentowac i sie udzielac, ale ja uwazam ze jesli miałeś cos dobrego, ktoś Tobie wjechał to powinienes dostac wartosc czesci ori , a co z tym zrobisz (bixa:kox:) czy lampki choinkowe to twoja rzecz.

A napewno wporzadku jest to, ze wciskaja nam lampy firmy(tyc) ktore swiecą jak chca, i na to juz fv nie chca:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w sobotę był u mnie kolega swoim B8. chciał żebym mu zakodował m.in. doświetlanie zakrętów i.. VCDS nie widział tej opcji, tak samo jak kiedyś w tamtym Q5. czy to wina kabla czy może jakiegoś modułu w aucie? przymierzam się do zakupu jakiegoś lepszego kabla bo mój jest za słaby na Q7 żeby się z nim połączyć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w sobotę był u mnie kolega swoim B8. chciał żebym mu zakodował m.in. doświetlanie zakrętów i.. VCDS nie widział tej opcji, tak samo jak kiedyś w tamtym Q5. czy to wina kabla czy może jakiegoś modułu w aucie? przymierzam się do zakupu jakiegoś lepszego kabla bo mój jest za słaby na Q7 żeby się z nim połączyć :facepalm:

a jaki masz teraz kabel i jaka wersje VCDS'a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...