Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji, czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jakie zalety i plusy w stosunku do koncerta, posiada MMI? Mam na myśli 2G

Najwiekszym plusem to Nawigacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

navi, komunikacja głosowa i bardziej rozbudowane funkcje obsługi samochodu :wink:

Komunikacja głosowa, to obsługa telefonu czy coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś linka do stronki gdzie można sprawdzać sobie ceny części z ASO, kiedyś działała ładnie stronka na www.gajos.pl ale coś piardło, może jest jeszcze jakaś inna strona z cennikiem On line...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi,media... W + to ci auto online zvagują:grin:

Mógłbyś rozwinąć myśl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi, komunikacja głosowa i bardziej rozbudowane funkcje obsługi samochodu :wink:

Komunikacja głosowa, to obsługa telefonu czy coś więcej?

Bez mmi tez jest sterowanie glosem.

Imho mmi 2 3 4 g to tylko marketingowy bajer ktory ma sie nijak do jazdy samochodem. Zupelnie zbedne zabawki, telewizory. Ja nie chce miec w domu tv, tym bardziej w aucie.

Wszystko co mi potrzebne ma concert: zestaw glosnomowiacy, obsluga muzyki w tym z iphonea czy wskaznik poziomu oleju.

Jesli uzywasz auta do jazdy to spokojnie zapomnij o tych wyzszych mmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć sterowanie głosem? U mnie po nacisnieciu przycisku na kierownicy od głosu coś kobieta lektor mówi i sie wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć sterowanie głosem? U mnie po nacisnieciu przycisku na kierownicy od głosu coś kobieta lektor mówi i sie wyłącza.

w menu serwisowym,

jak masz j. angielski w ustawieniach, a babka coś szprecha po szwabsku, wgraj sobie mówiony język angielski z cd-rom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, wie ktoś jak wyjmuje się światło stopu z klapy ?? muszę wyjąć a nie chciałbym czegoś połamać :wink:

W A3 z klapy się przesuwa w bok lekko i wyciąga o ile pamiętam, a w A4 to nie wiem, ale pewnie podobny patent.

Pewnie już sobie poradziłeś z tym światłem stop. Ja dzis montowałem w A3 i tak jak pisałem przesuwa się ale od wewnętrznej strony, taka listwa jest od tyłu i trzeba ją przesunąć, tylko że przy wymontowaniu blaszki zapinające wpadają w klapę i trzeba je później jakimś magnesem wyłapać :). Nie jest to jakoś skomplikowane, ale trochę nieprzemyślane i kłopotliwe, najlepiej spojrzeć w Else na rys.

Jeszcze nic nie robiłem, za gorąco było:grin: i czasu jak zawsze brak :wink: no właśnie ma ktoś może else i sprawdził by mi ?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, wie ktoś jak wyjmuje się światło stopu z klapy ?? muszę wyjąć a nie chciałbym czegoś połamać :wink:

W A3 z klapy się przesuwa w bok lekko i wyciąga o ile pamiętam, a w A4 to nie wiem, ale pewnie podobny patent.

Pewnie już sobie poradziłeś z tym światłem stop. Ja dzis montowałem w A3 i tak jak pisałem przesuwa się ale od wewnętrznej strony, taka listwa jest od tyłu i trzeba ją przesunąć, tylko że przy wymontowaniu blaszki zapinające wpadają w klapę i trzeba je później jakimś magnesem wyłapać :). Nie jest to jakoś skomplikowane, ale trochę nieprzemyślane i kłopotliwe, najlepiej spojrzeć w Else na rys.

Jeszcze nic nie robiłem, za gorąco było:grin: i czasu jak zawsze brak :wink: no właśnie ma ktoś może else i sprawdził by mi ?:hi:

Proszę:

https://www.dropbox.com/s/n025gfeg64s192q/Audi%20brake%20light.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, wie ktoś jak wyjmuje się światło stopu z klapy ?? muszę wyjąć a nie chciałbym czegoś połamać :wink:

W A3 z klapy się przesuwa w bok lekko i wyciąga o ile pamiętam, a w A4 to nie wiem, ale pewnie podobny patent.

Pewnie już sobie poradziłeś z tym światłem stop. Ja dzis montowałem w A3 i tak jak pisałem przesuwa się ale od wewnętrznej strony, taka listwa jest od tyłu i trzeba ją przesunąć, tylko że przy wymontowaniu blaszki zapinające wpadają w klapę i trzeba je później jakimś magnesem wyłapać :). Nie jest to jakoś skomplikowane, ale trochę nieprzemyślane i kłopotliwe, najlepiej spojrzeć w Else na rys.

Jeszcze nic nie robiłem, za gorąco było:grin: i czasu jak zawsze brak :wink: no właśnie ma ktoś może else i sprawdził by mi ?:hi:

Proszę:

https://www.dropbox.com/s/n025gfeg64s192q/Audi%20brake%20light.pdf

Dzięki !!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Rozumiem że B8 ma już wersje poliftową? Przeglądając ogłoszenia widziałem różne przednie lampy. W jednych modelach (w większości) ledy był pofalowane, a w innych kanciate (jak w nowym RS6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Rozumiem że B8 ma już wersje poliftową? Przeglądając ogłoszenia widziałem różne przednie lampy. W jednych modelach (w większości) ledy był pofalowane, a w innych kanciate (jak w nowym RS6).

Dokładnie jak piszesz, w 2012 wyszła wersja poliftowa, taka :wink:A4 2.0TDI 150 KM 13r FABRYCZNIE NOWY BEZ PRZEBIEGU (3451125210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie :kox:

jeszcze lusterko z kamerką zmienili na mniejsze i przycisk Auto start/stop wsadzili pod konsole radia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie :kox:

jeszcze lusterko z kamerką zmienili na mniejsze i przycisk Auto start/stop wsadzili pod konsole radia :wink:

Zmienili jeszcze mocowanie tego mniejszego lusterka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto zamieniał u siebie zestaw naprawczy na koło dojazdowe ?

Na czym dokładnie polega cała operacja :decayed: Czy po wyjęciu foremki i tych gadżetów wchodzi dojazdówka ? Ile cali masz dojazdówkę ?

Udało mi sie skompletować cały potrzebny zestaw:

- nowa (pełna) forma

- zestaw narzędzi i podnośnik

- pokrywa plastikowa pełna

- 19" koło

Wszystko pięknie się wpasowało na swoje miejsce.

wszystkie graty z allegro? jaki mnie więcej koszt ? :wink:

I jeszcze takie pytanko:

jakie fabrycznie wychodziły w B8 parametry felg 17 i 18" i na jakich oponach ?? Bo szukam na allegro felg, ale bardzo dużo jest ofert na zasadzie "pasują do B8, A5, A6", a chciałbym dobrać coś faktycznie z B8 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...