Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto przekładał kierę z poduszką poliftową?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kaju182

Dzięki Jędrek, mam takiego jednego lekarza internistę co mu wysłałem licznik do Ostrowa i nie odebrał, wydzwaniał zapewniał i d*pa, teraz nie odbiera telefonu tchórz. Szkoda na takich czasu, strata tylko kasy wysyłka w dwie strony, chyba mam pecha do tego handlu internetowego heh.

Znacie takiego doktorka może, podobno ma na forach bardzo niepochlebne opinie jako lekarz.

licznik z kolorowym fisem?

Niestety nie, czerwony :kwasny:

Opublikowano
kto przekładał kierę z poduszką poliftową?

Ja mam polifta, ale ściętą na dole:wink:

Opublikowano
kto przekładał kierę z poduszką poliftową?

Ja mam polifta, ale ściętą na dole:wink:

Wiem z łopatkami ;)

Ja tez mam ścietą z polifta... ale chodzi mi o poduchę:

Musiałeś przekładać piny w wiązce?

W poliftowej jest jeden nabój, a przedliftowej dwa... Airbag masz podłączony pod które piny w taśmie?

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Kupiłem poduchę z wiązką podpiąłem do mojej taśmy i wszystko działało.

Opublikowano
Czyli nie wiadomo czy odpali :decayed:

odpali na twarz :facepalm:

przeglądam wszystkie posty na forach jak montowali poduchy i zastanawia mnie nowa poducha i 2 zapalnik który jest położony na płask i podłączony jest jakimś oplotem :eusathink:

Opublikowano

Trudno powiedziec jak to bedzie , temat podobny omawiany byl na przykladzie B6/B7

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-poduszka-kierownicy-b7-zamontowana-b6-wystrzeli-prawidlowo-przypadku-kolizji-221988/

Opublikowano

Temat ogarniety,

Piny i kostki przełożone.

Drugi zapalnik zastąpiony modułem. Zero błędów ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

To już wiem do kogo trzeba będzie podjechać na wymianę:wink: Jarek co do czujnika to nie znalazłem takiego na allegro:kwasny:

Opublikowano

koło siedzi, dumnie razem z listewkami piano i ramką zegarka od A5 :wink:

dbjw.jpg

a0a6.jpg

(znaczek wydłubałem bo był S3 i chcę jakiś ori s-line tam wpakować)

Opublikowano

Pięknie! :thumbup1:

Opublikowano

Czemu nie S-line :P ? w a5 jest taka ramka zegarów piano ? :naughty: pasuje P&P ?

Opublikowano

pasuje... ale nie P&P :kwasny:

trzeba zmieniać ramkę od zegarów z szybką :wink:

Opublikowano

U siebie też widze takie listwy piano i te zegary :kox:

Opublikowano

Noooo Jarek, teraz to wygląda !!!!!!PIANO i KIERA !!!!! Rewelacja:slina:gratki:wink::hi:piano z RS5:decayed:

Opublikowano

za***iście to wygląda Jarek:slina:

Opublikowano
Noooo Jarek, teraz to wygląda !!!!!!PIANO i KIERA !!!!! Rewelacja:slina:gratki:wink::hi:piano z RS5:decayed:

Boguś bez Ciebie było by nie piano a Casio Serdeczne Dzięki!!! :grin:

Dzisiaj śpię w samochodzie i nie dlatego że żona coś tam... :banan:

Opublikowano

U mnie też już cala maskownica piano czeka, obudowa z A5 też już jest i wszystkie kratki z polifta, nawet wskazówki wjadą z R8 :) Tyle że ja mam wersję licznika z Distronic w A4 i taka tez się trafiła obudowa z A5 z tarczami. Jest inne skalowanie paliwa i temperatury. Czy w wersji standardowej było takie samo skalowanie w A4 i A5 bo tego jeszcze nie zdążyłem porównać.

Drażni mnie jeszcze ten chrom wokół okienka wywietlacza, już oglądalem jak by go wyjąć i zrobić w czarny piano, ale skubańce tak to zlepili że nei wiem czy się da :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.