Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pisał że to wiązka na przód :doh: to w takim razie jakiej powinienem szukać ? jakiś numer konkretny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

A czy jeśli fabrycznie nie było Audi Sound System tylko 4 głośników drzwiach i bez suba to zasilanie przednich drzwiowych jest przez wzmaka w bagażniku, czy jakoś z radia z przodu. Jednym słowem czy przewody od przednich głośników lecą na tył, czy do przodu gdzieś ?

Czy ma ktoś może pomalowane na czarno kapselki alu felg,ale te gwiazdy ? Dziś zawiozłem do lakiernika i się jeszcze zastanawiam czy dobrze zrobiłem :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien nie jestem, ale przy czterech głośnikach nie ma wzmaka w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to takiego o numerze 8T0 035 223 R, takie ustrojstwo mam i są nawet gniazda i przewody światłowodowe.

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Byłem a właściwie to jestem pewien że to wzmak, tylko sie zastanawiałem które głośniki napędza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wzmak. Chyba właśnie do zastawu z czterema głośnikami. Hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki z wyglądu, ale mój ma końcówkę R

itwy.jpg

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

A Subowoofera ani tweeterów od nowości nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to Ja będę miał na sprzedaż wzmaka , tube i głośniki z ASS :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego radio takie jak poniżej, heh nigdy nie wiem czy to Concert czy co.

ae88.jpg

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Cuber, ja mam sedana to tuba od Avanta nie podejdzie, a wzmaczniacz masz jaki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego radio takie jak poniżej, heh nigdy nie wiem czy to Concert czy co.

http://imageshack.us/a/img29/6808/ae88.jpg

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Cuber, ja mam sedana to tuba od Avanta nie podejdzie, a wzmaczniacz masz jaki ??

Masz MMI 2G :wink: ze zmieniarka 6 CD

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ----------

Panowie kto ma PDC i radio CONCERT ? Potrzebuje scan z RADIO 56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Cały czas jestem w trakcie poszukiwań B8. Zależy mi an tym, aby miała tę nawigację MMI 3G. Ktoś z forum pisał, że 2G nie miały wejśc na karty SD. Tu znalazłem taką sztukę:

C30622710_4.jpg

Po pokrętle widzę, że nie ma tego dodatkowego joysticka, czyli najprawdopodobniej jest to MMI 2G. Chodzi mi o to, czy oprócz tego joysticka da się jeszcze jakoś rozróżnić 2G od 3G? Przeglądając oferty nie zawsze zdjęcie jest na tyle wyraźnie, że widać, czy jest ten joystick w pokrętle, czy go nie ma.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to jest MMI 3G w wersji low a sloty na karty SD są dopiero w wersji HIGH jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczytałem, że MMI 3G ma większy ekran, i ten joystick w pokrętle, i tym wizualnie różni się od MMI 2G. Ktoś z forum napisał, że MMI 2G miały zmieniarkę na 6 CD, nie miały slotów na karty SD. Na zdjęciu, które wrzuciłem jest klapka przykrywająca sloty na karty SD, ale pokrętło nie ma joysticka, stąd moje pytanie Jak wizualnie rożróżnić wersję MMI, gdy zdjęcie jest niewyraźnie i nie widac joysticka w pokrętle, bo już zdruniałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...