Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na poczatku mialem z ta jedna dioda , ale zestaw poleciał do mojej ex B6 .

Właśnie tak mi się kojarzy, a lepiej świeca te nowe ?? Czy po prostu boczne diody rozświetlają lustro halogenu i od przodu ładniej wygląda ... Warto wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

No to na stówę palnik umiera bo taki jest objaw czyli wpada w barwę żółtawą:wink:

Mam dokładnie to samo raz świeci raz nie jak mu się podoba. Ja wyciągałem lampy i przemieniłem żarniki i wychodzi na to że to wina żarnika. Ponieważ przedtem świrował od strony pasażera a teraz świruje od strony kierowcy po przełożeniu więc ewidentnie żarnik. Niebawem będę kupował nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na stówę palnik umiera bo taki jest objaw czyli wpada w barwę żółtawą:wink:

Mam dokładnie to samo raz świeci raz nie jak mu się podoba. Ja wyciągałem lampy i przemieniłem żarniki i wychodzi na to że to wina żarnika. Ponieważ przedtem świrował od strony pasażera a teraz świruje od strony kierowcy po przełożeniu więc ewidentnie żarnik. Niebawem będę kupował nowe.

Bedziesz kupował je w ASO ? Jaki to może być koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, gość na allegro sprzedaje oryginalne. Trzeba niestety wymienić oba na raz kupuj Philips lub Osram nic innego 4300K lub 4600K. Cena 150zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, gość na allegro sprzedaje oryginalne. Trzeba niestety wymienić oba na raz kupuj Philips lub Osram nic innego 4300K lub 4600K. Cena 150zł za sztukę.

podrzuciłbyś linka ? bo nic w tej cenie nie widzę aktualnie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno 80% żarówek na rynku to podróby nie tylko osram ale tez philips

Rok temu widziałem na obrazku jak odróżnić ds3 od ds3 ori...

Tu macie tylko link do philipsa:

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Turzol :) a powiedzcie mi czujniki można pomalować ? czy trzeba w kolorze kupić ?

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

a możecie jeszcze napisać w takim razie jaki numer będzie miała tylna wiązka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że jak kupie w innym kolorze i przemaluje to będzie d*pa bo nie będzie działał jak trzeba :naughty: a może ktoś podać nr wiązki tył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jest mowa o czujnikach PDC może ktoś podrzucić numer tych gumek co na nich siedzą, ale żeby były czarne bo mam u siebie szare i wygląda to jakbym auto polerował i wokół czujników PDC została pasta:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że jak kupie w innym kolorze i przemaluje to będzie d*pa bo nie będzie działał jak trzeba :naughty: a może ktoś podać nr wiązki tył ?

Jest kilka rodzaji wiazek :wink: wszytko zalezy od wyposazenia .

Masz PDC przod czy sam tył ? Asystent zmiany pasa ? kamera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie bedzie, kupiłem 1BE od kolegi z forum, złożyłem do siebie i auto stoi jakby miało wystartować w kosmos...

Może ktos to sprawdzic please:eusathink:

Kolego ja mam u siebie założone sprezyny eibach pro kit - 30mm na ori amorkach normalnych. Jeżdżę juz pól roku tak. 5 dni temu amorki s przodu miały sprawność 72 % a pewnie jeżdżą od nowością tj od 2009 roku. Zakładaj eibach będziesz zadowolony.

Dikson mógłbyś podac mi gdzie kupowałeś i jakie oznaczenie? bo na stronie nawet nie ma czy jest roznica Avant / sedan. ---> E20-15-011-01-22 Nr kat. --->>> Eibach -

Moze byc PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że jak kupie w innym kolorze i przemaluje to będzie d*pa bo nie będzie działał jak trzeba :naughty: a może ktoś podać nr wiązki tył ?

Jest kilka rodzaji wiazek :wink: wszytko zalezy od wyposazenia .

Masz PDC przod czy sam tył ? Asystent zmiany pasa ? kamera ?

Mam PDC tył tylko, mam asystenta zmiany pasa i będę dokładał kamerę. Jaką wiązkę powinienem kupić ? czy z tej coś da się wyrezać ? 8K0971104F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...