Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Sprezyny zawsze dobiera sie do klasy wagowej :wink:

W sumie jest to samo co w poprzednich modelach ale mozna poczytać o co kaman :decayed:===> http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-dobierac-zakres-mas-osi-136448/index25.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawność amorków na stacji diagnostycznej można sobie wsadzić wiesz gdzie:P na 1BA bym nie założył. 1BE i 1BV tak

To jakie amorki trzeba włożyć bo obniżenia w B8? Jaka firma zamienić s-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprezyny zawsze dobiera sie do klasy wagowej :wink:

W sumie jest to samo co w poprzednich modelach ale mozna poczytać o co kaman :decayed:===> http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-dobierac-zakres-mas-osi-136448/index25.html

Właśnie skonczyłem, stare wrociły na auto. chyba zamowie eibach pro kit -30mm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu możesz podać jakie głośniki masz zamontowane w przednich drzwiach bo słyszałem gdzieś że masz jakieś DLS ale nie wiem który model a właśnie szukam czegoś dla siebie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest dużo marek i dlatego chciałem coś sprawdzonego przez naszego VIP-a:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLS r6a ewentualnie Morele. Hertz też dobre ale mają ostrą górę DLS gra fajnie przy tym ma dobre pierdolnięcie :naughty:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Jaki numer ma wiązka przedniego PDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka półka cenowa. Ja też własnie jestem na etapie konfiguracji czegoś dobrego. Kiedyś bardzo sobie ceniłem Focala ( modele takie jak Polyglass, czy Polykewlar ), podobno jednak przenieśli fabryki do Chin i strasznie się popsuło, no ale może to mit.

Aktualnie mam na celowniku i chyba się zdecyduję na Audio Gladen RS165, sporo dobrych opinii, solidna dobra konstrukcja, mają 3 ohm więc nie duże obciążenie dla fabrycznego wzmaka, Fajny zestawik dwudrożny z porządną regulowaną zwrotnicą. Firma też ma w swojej ofercie dedykowane typowo do A4 B8, model bodajże One 165 Audi A4 - RS. Różnią się tym od RS 165 że tweeter jest w kształcie fabrycznego z Audi, wciskasz przekręcasz i pasuje, no i w zestawie dodają dystanse do drzwi. Generalnie różnica 100 zł więc może warto dorzucić.

No ale chętnie skorzystam z porady kolegów może ktoś ma przetestowane jakiś dobry zestaw ...

Przy okazji ... może ktoś podać nr kratki głośnika wysokotonowego przy lusterku, ale bez asystenta pasa i nie bang, zwykła blenda czarna byle by miała otworki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał DLSa tani dobry i na prawdę fajnie gra. Schodzi mega nisko. Swego czasu tym handlowałem i miałem też u siebie w aucie. Do 1000zł to był najlepszy wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena taka sama jak Audio Gladen, impedancja 4 ohm ale i tak niezła dynamika 94 dB. Hmmm,ciekawe trzeba przemyśleć sprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz DLSy będziesz zadowolony jedynie co można zrobić to jeszcze sprzedać te tweetery i wziąć z modelu wyżej oznaczenie chyba T1 jeżeli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie tylko impedancja, fabryczne mają 3 ohm, planuję zostawić oryginalny wzmak. To jak by nie kombinować 1/4 prądu mniej na głośniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...