Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

wejdz na strone thule :) mają fajna wizualizację A4 z boxami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Chociaż nie powiem przednie PDC kusi, może by wreszcie rogi zderzaka nie było obtłuczone hehe.

c**jowej baletnicy to i majtki w d*pę cisną... :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie na wagę złota. Jak zdjąć pierd... klej z ozdobnych listw progowych ...?? Skrobie już to godzinę i nie mam nawet jednej krótkiej zrobione.

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Chociaż nie powiem przednie PDC kusi, może by wreszcie rogi zderzaka nie było obtłuczone hehe.

c**jowej baletnicy to i majtki w d*pę cisną... :whistling::decayed:

Co tam Cie w d*pę ciśnie Gangreno ... ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy podrzucam ponownie https://www.facebook.com/photo.php?fbid=374381689357610&set=a.374308852698227.1073741877.158991797563268&type=1&theater kliknijcie i polubcie jak mozecie! biore udział w konkursie na detaling i bije się o 1wsze miejsce z e36... miłobyłoby wygrać z waszym poparciem... moja wielka prosba kliknijcie i polubcie jak mozecie to i udostepnijcie zawsze to szansa na pare lajkow wiecej... bede baaardzo wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie na wagę złota. Jak zdjąć pierd... klej z ozdobnych listw progowych ...?? Skrobie już to godzinę i nie mam nawet jednej krótkiej zrobione.

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Chociaż nie powiem przednie PDC kusi, może by wreszcie rogi zderzaka nie było obtłuczone hehe.

c**jowej baletnicy to i majtki w d*pę cisną... :whistling::decayed:

Co tam Cie w d*pę ciśnie Gangreno ... ?? :wink:

ja bym na początek podgrzał suszarką i próbował ściągnąć ewentualnie wrzucił listwę do wrzątku. Można też sprobować psiknąć np preparatem z detalingu :) na smołę gumę itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, próbowałem opalarka podgrzewać, robi się plastelina ciągnie się listwa się wygina a nie chce puścić. Jedynie mechanicznie złazi ale to strasznie mozolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobak i jechane... przerabiałem to nie raz... żmudne ale inaczej się nie da.... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób jest :

Guma na wiertarke i drugie rece do trzymania listwy, idzie jak po masle :naughty:

Krążek gumowy na wiertarkę 6mm Do FELG TRZPIEŃ 6MM (3527027973) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko małe obroty i odpowiedni kierunek kręcenia, kupisz to w dobrym sklepie lakierniczym, tam gdzie takie rzeczy jak tasmy 3M...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a dziś byłem w takim, żebym to wiedział. Póki co zaostrzyłem brzeszczot taki wąski od czoła, idzie to dość, co chwilę w płyn do naczyń żeby był poślizg i jazda :)

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

No to zerwane, ufff, ale od 20 do 23 trzy godziny, masakra :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/w sprzetem przy zmianie listew w b6 na s-line, zajeło mi całosć z przyklejeniem niecałe 1,5 godz.

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

Powiedzmy , ze taki gadzet chciałbym miec, co potrzebne do tego zeby zagrał przy mmi 2g ?

Audi A4 8K9 B8 głośnik głośniki subwoofer (3491341344) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy , ze taki gadzet chciałbym miec, co potrzebne do tego zeby zagrał przy mmi 2g ?

Audi A4 8K9 B8 głośnik głośniki subwoofer (3491341344) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

KOMBIAKA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :wink: efekt jest mega :wink:

Ja chyba pójdę w czarne piano z polifta lub sam polakieruje tylko te ramki wokoło zegarów bo te ramki z S5 samego licznika jakoś mi sie nie do końca widzą przynajmniej w Moim B8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...