Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś pisał że to wiązka na przód :doh: to w takim razie jakiej powinienem szukać ? jakiś numer konkretny ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak kupiłem dzisiaj :naughty:

Opublikowano

jaki nr ma przod ?

Opublikowano

A czy jeśli fabrycznie nie było Audi Sound System tylko 4 głośników drzwiach i bez suba to zasilanie przednich drzwiowych jest przez wzmaka w bagażniku, czy jakoś z radia z przodu. Jednym słowem czy przewody od przednich głośników lecą na tył, czy do przodu gdzieś ?

Czy ma ktoś może pomalowane na czarno kapselki alu felg,ale te gwiazdy ? Dziś zawiozłem do lakiernika i się jeszcze zastanawiam czy dobrze zrobiłem :eusathink:

Opublikowano

Pewien nie jestem, ale przy czterech głośnikach nie ma wzmaka w bagażniku.

Opublikowano

A co to takiego o numerze 8T0 035 223 R, takie ustrojstwo mam i są nawet gniazda i przewody światłowodowe.

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Byłem a właściwie to jestem pewien że to wzmak, tylko sie zastanawiałem które głośniki napędza.

Opublikowano

No wzmak. Chyba właśnie do zastawu z czterema głośnikami. Hmm...

Opublikowano

Dokładnie taki z wyglądu, ale mój ma końcówkę R

itwy.jpg

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

A Subowoofera ani tweeterów od nowości nie było

Opublikowano

Jak coś to Ja będę miał na sprzedaż wzmaka , tube i głośniki z ASS :decayed:

Opublikowano

I do tego radio takie jak poniżej, heh nigdy nie wiem czy to Concert czy co.

ae88.jpg

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Cuber, ja mam sedana to tuba od Avanta nie podejdzie, a wzmaczniacz masz jaki ??

Opublikowano
I do tego radio takie jak poniżej, heh nigdy nie wiem czy to Concert czy co.

http://imageshack.us/a/img29/6808/ae88.jpg

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Cuber, ja mam sedana to tuba od Avanta nie podejdzie, a wzmaczniacz masz jaki ??

Masz MMI 2G :wink: ze zmieniarka 6 CD

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ----------

Panowie kto ma PDC i radio CONCERT ? Potrzebuje scan z RADIO 56

Opublikowano

Wzmaka mam z Audi Sound System :)

Opublikowano

Panowie,

Cały czas jestem w trakcie poszukiwań B8. Zależy mi an tym, aby miała tę nawigację MMI 3G. Ktoś z forum pisał, że 2G nie miały wejśc na karty SD. Tu znalazłem taką sztukę:

C30622710_4.jpg

Po pokrętle widzę, że nie ma tego dodatkowego joysticka, czyli najprawdopodobniej jest to MMI 2G. Chodzi mi o to, czy oprócz tego joysticka da się jeszcze jakoś rozróżnić 2G od 3G? Przeglądając oferty nie zawsze zdjęcie jest na tyle wyraźnie, że widać, czy jest ten joystick w pokrętle, czy go nie ma.

Pozdro

Opublikowano

Mi się wydaje, że to jest MMI 3G w wersji low a sloty na karty SD są dopiero w wersji HIGH jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi:wink:

Opublikowano

Ja wyczytałem, że MMI 3G ma większy ekran, i ten joystick w pokrętle, i tym wizualnie różni się od MMI 2G. Ktoś z forum napisał, że MMI 2G miały zmieniarkę na 6 CD, nie miały slotów na karty SD. Na zdjęciu, które wrzuciłem jest klapka przykrywająca sloty na karty SD, ale pokrętło nie ma joysticka, stąd moje pytanie Jak wizualnie rożróżnić wersję MMI, gdy zdjęcie jest niewyraźnie i nie widac joysticka w pokrętle, bo już zdruniałem :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.