Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ile kosztuje Srodek (WKLADKA/KRATKA) do dokladki zderzaka tyl s-line , wydech z jednej strony.

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

195zł

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

8k0 807 833

Opublikowano
195zł

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

8k0 807 833

Dzieki, czyli warto dokladke sama kupic za 120 pln....

Wiem ze to sztukateria ale sprobuje ja wyrezac w zwyklym zderzaku, slyszalem ze da rade ... moze przetre szlaki, najwyzej domowie zderzak suchy s...line

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Według mnie nie warto. Można spokojnie kupić w okolicach 200zł kompletną dokładkę.

Opublikowano
195zł

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

8k0 807 833

Dzieki, czyli warto dokladke sama kupic za 120 pln....

Wiem ze to sztukateria ale sprobuje ja wyrezac w zwyklym zderzaku, slyszalem ze da rade ... moze przetre szlaki, najwyzej domowie zderzak suchy s...line

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

nie wyrezasz ja dzisiaj próbowałem :kwasny:

inne łuki i łączenia, jest tego o wiele więcej jak się spodziewasz :wink:

dzisiaj z Grzesiem (pewnie już miał mnie dosyć) wisiałem na tel około godziny omawiając temat i sobie odpuściłem

Finest CAR ART S-Line Valence Group Purchase... przeczytaj cały temat - są fajne pomysły

Opublikowano
195zł

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

8k0 807 833

Dzieki, czyli warto dokladke sama kupic za 120 pln....

Wiem ze to sztukateria ale sprobuje ja wyrezac w zwyklym zderzaku, slyszalem ze da rade ... moze przetre szlaki, najwyzej domowie zderzak suchy s...line

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

nie wyrezasz ja dzisiaj próbowałem :kwasny:

inne łuki i łączenia, jest tego o wiele więcej jak się spodziewasz :wink:

dzisiaj z Grzesiem (pewnie już miał mnie dosyć) wisiałem na tel około godziny omawiając temat i sobie odpuściłem

Finest CAR ART S-Line Valence Group Purchase... przeczytaj cały temat - są fajne pomysły

Wybawicielu :D juz prawie bym kupil, czyli w sedanie sie da a w naszych trumnowozach nie :thumbdown:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

masz inne łamania, nie wiem jak w sedanie to wygląda ale chyba podobnie

masz przykład :facepalm:

IMG_2250_zps7e1f7a3c.jpg

tył:

IMG_2248_zps325663aa.jpg

Opublikowano

Witam Panowie,

Mam pytanko. Ta Audi am MMI 3G Low, 3G High?

mobile.de

Wydaję mi się, że 3G High, bo na jkednym ze zdjęć wydaję mi się, że jest zarys joysticka, ale wolałbym się upewnić:wink:

Opublikowano
Witam Panowie,

Mam pytanko. Ta Audi am MMI 3G Low, 3G High?

mobile.de

Wydaję mi się, że 3G High, bo na jkednym ze zdjęć wydaję mi się, że jest zarys joysticka, ale wolałbym się upewnić:wink:

Joy jest ale styrana t r oche tez...

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Witam Panowie,

Mam pytanko. Ta Audi am MMI 3G Low, 3G High?

mobile.de

Wydaję mi się, że 3G High, bo na jkednym ze zdjęć wydaję mi się, że jest zarys joysticka, ale wolałbym się upewnić:wink:

Znowu z o tych navi :facepalm::polew:

BTW MMI 3G high HDD ale bez sim cart :wink:

Opublikowano
Witam Panowie,

Mam pytanko. Ta Audi am MMI 3G Low, 3G High?

mobile.de

Wydaję mi się, że 3G High, bo na jkednym ze zdjęć wydaję mi się, że jest zarys joysticka, ale wolałbym się upewnić:wink:

Joy jest ale styrana t r oche tez...

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Styrana? Oprócz wytartej gałki zmiany biegów co jeszcze zobaczyłeś? Pytam, bo każda taka opinia jest dla mnie ważna

Opublikowano
Witam Panowie,

Mam pytanko. Ta Audi am MMI 3G Low, 3G High?

mobile.de

Wydaję mi się, że 3G High, bo na jkednym ze zdjęć wydaję mi się, że jest zarys joysticka, ale wolałbym się upewnić:wink:

Nie wiem czy piszesz to pytanie żeby "nauczyć" się rozpoznawać różnice między MMI czy jestes zainteresowany kupnem tej konkretnej sztuki, pytam bo na ostatnim zdjęciu widać że auto jest odpalone i świeci kontrolka silnika ciekawe czemu:wink:

Opublikowano
Witam Panowie,

Mam pytanko. Ta Audi am MMI 3G Low, 3G High?

mobile.de

Wydaję mi się, że 3G High, bo na jkednym ze zdjęć wydaję mi się, że jest zarys joysticka, ale wolałbym się upewnić:wink:

Nie wiem czy piszesz to pytanie żeby "nauczyć" się rozpoznawać różnice między MMI czy jestes zainteresowany kupnem tej konkretnej sztuki, pytam bo na ostatnim zdjęciu widać że auto jest odpalone i świeci kontrolka silnika ciekawe czemu:wink:

To znaczy, że jest wyposażone w silnik. :decayed:

Opublikowano
Kiedys ja u siebie zakładałem Homelinka :wink:

No widzę, że to nie jest takie "hop-siup". Trzeba mieć MCE i Komfort, które to obsługują.

Domyślam się, że na Komforcie 8K0 907 064 N i MCE 8K0 907 063 to nie pójdzie - zresztą jak większość rzeczy :kwasny:

Sprawdz na sucho czy ci przyjmie kodowanie :wink:

8K0 907 064 N to jest lepsza wersja

Sprawdziłem wczoraj i kodowanie przeszło, po czym pojawiły się błędy o braku komunikacji z modułem Homelink. Czyli tak jakby wszystko w porządku. W weekend będę rezał składane lusterka to zajrzę czy MCE ma wszystkie potrzebne piny.

Opublikowano
Witam Panowie,

Mam pytanko. Ta Audi am MMI 3G Low, 3G High?

mobile.de

Wydaję mi się, że 3G High, bo na jkednym ze zdjęć wydaję mi się, że jest zarys joysticka, ale wolałbym się upewnić:wink:

Nie wiem czy piszesz to pytanie żeby "nauczyć" się rozpoznawać różnice między MMI czy jestes zainteresowany kupnem tej konkretnej sztuki, pytam bo na ostatnim zdjęciu widać że auto jest odpalone i świeci kontrolka silnika ciekawe czemu:wink:

Właśnie dlatego zwracam się do was z takimi pytaniami. Caly czas szukam, zalezy mi na MMI 3G High, czasami tego nie widać na zdjeciach, stąd pytam o to. Liczę sie z waszym zdaniem, bo jesteście ekspertami, jeżeli chodzi o b8. Dzieki za odpowiedzi, bo mi usunęła ta kontrolka silnika.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Ty kolego bardziej zwracaj uwagę na poważniejsze rzeczy - jak silnik, blachy, czy zużycie środka jest adekwatne do deklarowanego przebiegu. MMI zawsze możesz sobie wymienić na wyższą wersję. Co prawda nie jest to tania zabawa (około 4-5k zł), ale remont czy wymiana silnika też do tanich nie należy.

Opublikowano
Ty kolego bardziej zwracaj uwagę na poważniejsze rzeczy - jak silnik, blachy, czy zużycie środka jest adekwatne do deklarowanego przebiegu. MMI zawsze możesz sobie wymienić na wyższą wersję. Co prawda nie jest to tania zabawa (około 4-5k zł), ale remont czy wymiana silnika też do tanich nie należy.

Oczywiście masz rację, ale właśnie chodzi o to, że nie chcę się bawić w dokładanie MMI. Dlatego najpierw patrzę pod kątem tego, czy mam MMI 3G High, jeżeli nie to od razu odrzucam. Wiadomo, że nie kupię auta, bo ma MMI 3G High, a silnik dobity. Po prostu wybieram tę z MMI 3G High, a potem z tych, które wybrałem wybieram najlepszą. oczywiście sam auta nie kupię. Ale własnie dzięki wam, kolegom z forum auto, o które pytałem, zostało odrzucone, mimo, że ma MMI 3G High.

Z góry przepraszam za takie pytania.

Pozdro

Opublikowano

kup z navi 3G low, jest prawie to samo trochę okrojona, ale OK,

jak Ci się znudzi to zamienisz nawet na 3G high przekładając tylko jednostki, gateway + CP, koszt 3,5-4 tyś, a swoją sprzedasz za 2-2,5

masz 1-1,5 tyś wydatku, a wybór modeli o wiele większy :wink:

Opublikowano
Kiedys ja u siebie zakładałem Homelinka :wink:

No widzę, że to nie jest takie "hop-siup". Trzeba mieć MCE i Komfort, które to obsługują.

Domyślam się, że na Komforcie 8K0 907 064 N i MCE 8K0 907 063 to nie pójdzie - zresztą jak większość rzeczy :kwasny:

Sprawdz na sucho czy ci przyjmie kodowanie :wink:

8K0 907 064 N to jest lepsza wersja

Sprawdziłem wczoraj i kodowanie przeszło, po czym pojawiły się błędy o braku komunikacji z modułem Homelink. Czyli tak jakby wszystko w porządku. W weekend będę rezał składane lusterka to zajrzę czy MCE ma wszystkie potrzebne piny.

Newsy sa dobre :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.