Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

jest bez PDC

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

B&O też mają ale cena nie mała

głośniki audio zestaw Bang&Olufsen audi a4 8k (3581297639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

zacisk zaciski hamulcowe hamulce klocki Audi S4 8K (3633553496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

grubo

ZDERZAK TYŁ TYLNY AUDI RS4 Parktronic (3638475615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jak pytałem o kolor pasków na sprezynach 1BE to Grzegorz mi odpisał że fioletowo/szary ma być sprawdziłem dzisiaj te moje i tak na przednich są wszystkie czerwone a na tylnych jakby różowo/szare czyli przednie sprężyny mam z 1BA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałem o kolor pasków na sprezynach 1BE to Grzegorz mi odpisał że fioletowo/szary ma być sprawdziłem dzisiaj te moje i tak na przednich są wszystkie czerwone a na tylnych jakby różowo/szare czyli przednie sprężyny mam z 1BA ?

Mam " ba" w garazu, jutro moge ci foto walnac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie. Kupilem audi a4 b8 i grill ma kolor szary (ciemno szary) a kratki na halogeny sa czarne. Czy to normalne? czy też jakas podmianka była? Jakiego koloru sa grille w audi a4 w serii i czy właśnie kratki halogenów sa w kolorze grila czy sa czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki przy halogenach są czarne ewentualnie mogą mieć ringi wokół halogenów w chromie w wersji S-line a jeśli chodzi o kolory grilla to może być tak jak masz czyli kolor szary kamienny i chromowa obwódka, może też być czarny piano i chromowa obwódka może też być cały czarny jest też grill z wersji S4 jest naprawdę wiele opcji, ale takim standardem jest grill w kolorze szary kamienny z chromową obwódką i kratki przy halogenach czarne ufff, ale się rozpisałem :wink:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Jak pytałem o kolor pasków na sprezynach 1BE to Grzegorz mi odpisał że fioletowo/szary ma być sprawdziłem dzisiaj te moje i tak na przednich są wszystkie czerwone a na tylnych jakby różowo/szare czyli przednie sprężyny mam z 1BA ?

Mam " ba" w garazu, jutro moge ci foto walnac...

Byłbym wdzięczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś ostatnio czujnik parkowania zderzak tył?? Wczoraj zawiozłem "nowy" zderzak (polift) do lakierowania, wymontowałem czujniki parkowania które w nim siedziały(złom)... jeden ze swoich czujników miałem do wymiany, zakupiłem nowy... i teraz pytanie-front czujnika oddać do lakiernika żeby go też trysnął, czy idzie przełożyć ze starego element polakierowany?(w co wątpię :naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś ostatnio czujnik parkowania zderzak tył?? Wczoraj zawiozłem "nowy" zderzak (polift) do lakierowania, wymontowałem czujniki parkowania które w nim siedziały(złom)... jeden ze swoich czujników miałem do wymiany, zakupiłem nowy... i teraz pytanie-front czujnika oddać do lakiernika żeby go też trysnął, czy idzie przełożyć ze starego element polakierowany?(w co wątpię :naughty: )

lakierejszyn... nic nie przelozysz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie wczoraj z kumplem nad DPFem.

W CAPA bez adblue mamy w zasadzie trzy tryby jego oczyszczania:

1 naturalny/pasywny - w trakcie normalnej jazdy w trasie, gdy silnik ma optymalne warunki spalania i sadza sie praktycznie nie wytwarza

2 wymuszony - pali sie lampka filtra - silnik wchodzi w tryb 'normalnego' wypalania wspomagajac ten proces dopalaniem paliwa w filtrze

3 regeneracja - wypalanie serwisowe VAGiem

Dobrze rozumuje?

I teraz: czy mozna wymusic ten drugi tryb w jakis sposob? np VAGiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy dyfuzor sline jest w wersji z dziurą na hak?

Tak z dziurą i bez

A możesz podać nr tego z dziurą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysponuje ktoś rozpiską pinów wtyki wzmacniacza?? Pilnie potrzebna...

Jak do wzmaka 2G to masz tu:

1 - Terminal 30

2 - Terminal 31

3 - subwoofer w tylnej półce-R157-(+)

4 - Lewy przedni głośnik (+)

5 - Prawy przedni głośnik (+)

6 - Lewy tylny głośnik (+)

7 - Prawy tylny głośnik (+)

8 - Centrum połowie R158-(+)

13 - Magistrala CAN High (Infotainment)

14 - CAN-BUS Low (Infotainment)

15 - subwoofer w tylnej półce-R157-(-)

16 - głośnik lewy przedni (-)

17 - prawy głośnik przedni (-)

18 - Tylny lewy głośnik (-)

19 - Prawy tylny głośnik (-)

20 - centrum połowie R158-(-)

23 - sygnał (+) z prawej strony z tyłu radia-R-

24 - sygnał (+) w tylnej lewej Radio-R-

25 - sygnał (+) tuż przed radio-R-

26 - sygnał (+) z przodu po lewej stronie radia-R-

28 - sygnał (-) z tyłu po prawej stronie radia-R-

29 - sygnał (-) w tylnej lewej Radio-R-

30 - sygnał (-) prawy przód radia-R-

31 - sygnał (-) z przodu po lewej stronie radia-R-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

23 - sygnał (+) z prawej strony z tyłu radia-R-

24 - sygnał (+) w tylnej lewej Radio-R-

25 - sygnał (+) tuż przed radio-R-

26 - sygnał (+) z przodu po lewej stronie radia-R-

28 - sygnał (-) z tyłu po prawej stronie radia-R-

29 - sygnał (-) w tylnej lewej Radio-R-

30 - sygnał (-) prawy przód radia-R-

31 - sygnał (-) z przodu po lewej stronie radia-R-

genialnie!! :banan: tak 2g. normalnie piwko wiszę :wink: czy gdzieś tutaj mogę wpiąć piny od głośników znajdujących się w bagażniku? Bo to o avant'a chodzi. Do pełnego B&O brakuje mi właśnie tych głośników w bagażniku. Wiązkę suba już mam wyprowadzoną, problem z umieszczeniem go we wnęce koła zapasowego. Pamiętam, że Grzesiek gdzieś tu, na którejś z 277str wątku :naughty: wrzucał fotosy... zostaje poszukać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz oryginalnego suba to żaden problem 3 mocowania z aso po 5zł i sub przykręcony, a koło wkładasz na górę i dokrecasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...