Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak co mam komplet zwykłych listew wewnętrznych do eksperymentów mam też te ciemne drewniane z chromem jak co :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wie ktoś z może czy każdy grill S4 był przystosowany pod czujniki parkowania?

Opublikowano

Alvaro a masz może ramki zegarów/ekranu navi do a4/a5 b8? te z tego badziewnego plastiku? knuje żeby je jakoś obszyć jakimś materiałem żeby nie wyglądały tak tandetnie i przestały wydawać dźwięki... i potrzebuję do testów ...

Opublikowano
Wie ktoś z może czy każdy grill S4 był przystosowany pod czujniki parkowania?

Trzeba tylko dokupic mocowania czujników PDC 1szt. 54 PLN

Opublikowano
Pytam dlatego że u mnie w grillu S4 brak takich jak by mocowań które ma brat w standardzie w swoim zwykłym grillu w A4 B8.

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Mój wygląda tak samo jak tutaj.

atrapa Audi S4 B8 grill (3636134829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

musisz dokupic mocowania

Opublikowano

Panowie kto podjąłby się montażu tylnych lamp żarówkowe na neon ? Mam wszystko lampy piny etc. Ewentualnie zna ktoś jakąś firmę z okolic Krakowa Katowic tak do 300km :naughty: która to ogarnie. Słyszał ktoś o DK Tronic z krakowa ?

Opublikowano
Panowie kto podjąłby się montażu tylnych lamp żarówkowe na neon ? Mam wszystko lampy piny etc. Ewentualnie zna ktoś jakąś firmę z okolic Krakowa Katowic tak do 300km :naughty: która to ogarnie. Słyszał ktoś o DK Tronic z krakowa ?

Napisz do Jarka (Darecy).

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Panowie, proszę zerknijcie na ten temat:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/problem-doborem-sensora-temperatury-291311/

Opublikowano

Wiązka PDC przód oraz tył jest taka sama?

Opublikowano
Panowie kto podjąłby się montażu tylnych lamp żarówkowe na neon ? Mam wszystko lampy piny etc. Ewentualnie zna ktoś jakąś firmę z okolic Krakowa Katowic tak do 300km :naughty: która to ogarnie. Słyszał ktoś o DK Tronic z krakowa ?

Napisz do Jarka (Darecy).

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Panowie, proszę zerknijcie na ten temat:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/problem-doborem-sensora-temperatury-291311/

Jarek miał mi montować właśnie. Nawet miałem dzisiaj do niego jechać bo byłem umówiony, ale napisał że się nie podejmie bo robił jeden samochód i uwalił komfort. Szukam więc gdzieś indziej.

Opublikowano
Wiązka PDC przód oraz tył jest taka sama?

Jest inna dłogośc oraz wtyka do wiazki kabiny

Opublikowano
Wiązka PDC przód oraz tył jest taka sama?

Numery mają inne, ale ja kupiłem wiązkę do przodu z numerem z tyłu a wiem że była wyciągnięta na bank z przodu więc nie wiem czym się mogą różnić. Może długością przewodów ?

Opublikowano
Wiązka PDC przód oraz tył jest taka sama?

Numery mają inne, ale ja kupiłem wiązkę do przodu z numerem z tyłu a wiem że była wyciągnięta na bank z przodu więc nie wiem czym się mogą różnić. Może długością przewodów ?

To akurat nie problem można przedłużyć. Kwestia czy z technicznego punktu widzenia normalnie działa.

Opublikowano

Powinna działać tak jak Ci mówię ja miałem wyciągniętą z auta z 2008r z przodu a po numerze okazało się że to niby tylna. A PDC działało bo osobiście widziałem

Opublikowano

Dzięki za pomoc

Opublikowano

Byłby ktoś zainteresowany kompletem siedzeń skóra/alcantara w pełnej elektryce bez podgrzewania z pakietem schowek i pakietem oświetlenie. ? jak coś to PW

Opublikowano
  • Autor
Alvaro a masz może ramki zegarów/ekranu navi do a4/a5 b8? te z tego badziewnego plastiku? knuje żeby je jakoś obszyć jakimś materiałem żeby nie wyglądały tak tandetnie i przestały wydawać dźwięki... i potrzebuję do testów ...

Nie mam niestety... Zwykłą listwy już sprzedane... :wink:

Opublikowano

Panowie już raz pytałem o tę sprawę, ale teraz mam dokładne zdjęcia i numer proszę tylko o potwierdzenie czy ten zestaw zawieszenia to 1BE, dziwi mnie sprawa, że sprężyny tył i przód mają różne kolory pasków wiem tylko, że tylne amory są napewno dobre podam jeszcze numer przednich amorów, żeby ktoś to potwierdził:

8K0413031AP

15wt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Sprężyna tył:

pizo.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Sprężyna przód:

4bcb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Mam tylko prośbę ponieważ sprawa jest trochę pilna i proszę tylko o potwierdzenie czy ten zestaw jest kompletny czy może któraś część nie pasuje , z góry wielkie dzięki. :hi:

Opublikowano

A przednia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.