Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co mam komplet zwykłych listew wewnętrznych do eksperymentów mam też te ciemne drewniane z chromem jak co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Alvaro a masz może ramki zegarów/ekranu navi do a4/a5 b8? te z tego badziewnego plastiku? knuje żeby je jakoś obszyć jakimś materiałem żeby nie wyglądały tak tandetnie i przestały wydawać dźwięki... i potrzebuję do testów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z może czy każdy grill S4 był przystosowany pod czujniki parkowania?

Trzeba tylko dokupic mocowania czujników PDC 1szt. 54 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam dlatego że u mnie w grillu S4 brak takich jak by mocowań które ma brat w standardzie w swoim zwykłym grillu w A4 B8.

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Mój wygląda tak samo jak tutaj.

atrapa Audi S4 B8 grill (3636134829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam dlatego że u mnie w grillu S4 brak takich jak by mocowań które ma brat w standardzie w swoim zwykłym grillu w A4 B8.

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Mój wygląda tak samo jak tutaj.

atrapa Audi S4 B8 grill (3636134829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

musisz dokupic mocowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto podjąłby się montażu tylnych lamp żarówkowe na neon ? Mam wszystko lampy piny etc. Ewentualnie zna ktoś jakąś firmę z okolic Krakowa Katowic tak do 300km :naughty: która to ogarnie. Słyszał ktoś o DK Tronic z krakowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto podjąłby się montażu tylnych lamp żarówkowe na neon ? Mam wszystko lampy piny etc. Ewentualnie zna ktoś jakąś firmę z okolic Krakowa Katowic tak do 300km :naughty: która to ogarnie. Słyszał ktoś o DK Tronic z krakowa ?

Napisz do Jarka (Darecy).

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Panowie, proszę zerknijcie na ten temat:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/problem-doborem-sensora-temperatury-291311/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto podjąłby się montażu tylnych lamp żarówkowe na neon ? Mam wszystko lampy piny etc. Ewentualnie zna ktoś jakąś firmę z okolic Krakowa Katowic tak do 300km :naughty: która to ogarnie. Słyszał ktoś o DK Tronic z krakowa ?

Napisz do Jarka (Darecy).

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Panowie, proszę zerknijcie na ten temat:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/problem-doborem-sensora-temperatury-291311/

Jarek miał mi montować właśnie. Nawet miałem dzisiaj do niego jechać bo byłem umówiony, ale napisał że się nie podejmie bo robił jeden samochód i uwalił komfort. Szukam więc gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka PDC przód oraz tył jest taka sama?

Numery mają inne, ale ja kupiłem wiązkę do przodu z numerem z tyłu a wiem że była wyciągnięta na bank z przodu więc nie wiem czym się mogą różnić. Może długością przewodów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka PDC przód oraz tył jest taka sama?

Numery mają inne, ale ja kupiłem wiązkę do przodu z numerem z tyłu a wiem że była wyciągnięta na bank z przodu więc nie wiem czym się mogą różnić. Może długością przewodów ?

To akurat nie problem można przedłużyć. Kwestia czy z technicznego punktu widzenia normalnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna działać tak jak Ci mówię ja miałem wyciągniętą z auta z 2008r z przodu a po numerze okazało się że to niby tylna. A PDC działało bo osobiście widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś zainteresowany kompletem siedzeń skóra/alcantara w pełnej elektryce bez podgrzewania z pakietem schowek i pakietem oświetlenie. ? jak coś to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro a masz może ramki zegarów/ekranu navi do a4/a5 b8? te z tego badziewnego plastiku? knuje żeby je jakoś obszyć jakimś materiałem żeby nie wyglądały tak tandetnie i przestały wydawać dźwięki... i potrzebuję do testów ...

Nie mam niestety... Zwykłą listwy już sprzedane... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już raz pytałem o tę sprawę, ale teraz mam dokładne zdjęcia i numer proszę tylko o potwierdzenie czy ten zestaw zawieszenia to 1BE, dziwi mnie sprawa, że sprężyny tył i przód mają różne kolory pasków wiem tylko, że tylne amory są napewno dobre podam jeszcze numer przednich amorów, żeby ktoś to potwierdził:

8K0413031AP

15wt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Sprężyna tył:

pizo.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Sprężyna przód:

4bcb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Mam tylko prośbę ponieważ sprawa jest trochę pilna i proszę tylko o potwierdzenie czy ten zestaw jest kompletny czy może któraś część nie pasuje , z góry wielkie dzięki. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...