Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

nie działa mi park assist. Włączam wsteczny słyszę że zapiszczy ale potem nic. Mogę wjechać w przeszkodę ale czujniki nie zapiszczą. Co może być przyczyną. Dodam że auto mam od kilku dni więc może powinienem coś jeszcze ustawić żeby to działało?

Zapnij kompa i sprawdź błędy, przyczyn może być wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

i tu jest problem, bo nie mam kompa. Chodziło mi bardziej o to czy trzeba to jakoś uruchamiać albo czy mógł to ktoś to wyłączyć czy po prostu ma zawsze działać bez względu na wszystko (wystarczy wrzucić wsteczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie założyłem haka. W ustawieniach znalazłem tylko głośność głośniczka i jakąś modulację. Nic więcej nie znalazłem w zakresie on/of czujników cofania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem w sumie wyrozumiałą osobą, ale czasem poczynania innych mnie lekko irytują.

Wymyśliłem sobie, że uruchomię FIS. Znalazłem na Allegro przełącznik zespolony z taśmą, bez tempomatu (miał być jako dawca, z którego wziąłbym tylko manetkę od wycieraczek). A że cena przełącznika była powiedzmy atrakcyjna bo 99zl to się nie zastanawiałem. Kupiłem, dokonałem wpłaty 30 Paź. tuż po północy, a sprzedawca wczoraj wieczorem poinformował mnie mailem, że inny klient odebrał osobiście tego samego dnia, którego ja dokonałem zakupu, jednakże po moim zakupie na allegro. Sprzedawca chce zwrócić mi kasę. I tak na prawdę nie o kasę chodzi, a o fakt, że skoro dokonałem zakupu, dokonałem wpłaty to towar przeszedł na moją własność, czy nie mam racji?

Wiem, że mogę znaleźć inne, ale już cena jest wyższa. Wiem, że to grosze wszystko. Ale zirytowała mnie ta sprawa, bo jak można sprzedać towar komuś innemu, jak już wcześniej, dużo wcześniej towar ten został zakupiony przez kogoś innego, co prawda na allegro, ale zawsze. I normalnie zrozumiałbym, gdyby sprzedający napisał, że towar jest uszkodzony czy coś w tym stylu.

Czy dobrze rozumiem, że jeśli dokonałem zakupu, a sprzedający musi mi towar jak w aukcji przekazać? Niezależnie od tego czy go ma czy też już nie.

Błahostka jakich wielu, ale jakoś dziś, przy tym 1 listopada mnie to poruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem w sumie wyrozumiałą osobą, ale czasem poczynania innych mnie lekko irytują.

Wymyśliłem sobie, że uruchomię FIS. Znalazłem na Allegro przełącznik zespolony z taśmą, bez tempomatu (miał być jako dawca, z którego wziąłbym tylko manetkę od wycieraczek). A że cena przełącznika była powiedzmy atrakcyjna bo 99zl to się nie zastanawiałem. Kupiłem, dokonałem wpłaty 30 Paź. tuż po północy, a sprzedawca wczoraj wieczorem poinformował mnie mailem, że inny klient odebrał osobiście tego samego dnia, którego ja dokonałem zakupu, jednakże po moim zakupie na allegro. Sprzedawca chce zwrócić mi kasę. I tak na prawdę nie o kasę chodzi, a o fakt, że skoro dokonałem zakupu, dokonałem wpłaty to towar przeszedł na moją własność, czy nie mam racji?

Wiem, że mogę znaleźć inne, ale już cena jest wyższa. Wiem, że to grosze wszystko. Ale zirytowała mnie ta sprawa, bo jak można sprzedać towar komuś innemu, jak już wcześniej, dużo wcześniej towar ten został zakupiony przez kogoś innego, co prawda na allegro, ale zawsze. I normalnie zrozumiałbym, gdyby sprzedający napisał, że towar jest uszkodzony czy coś w tym stylu.

Czy dobrze rozumiem, że jeśli dokonałem zakupu, a sprzedający musi mi towar jak w aukcji przekazać? Niezależnie od tego czy go ma czy też już nie.

Błahostka jakich wielu, ale jakoś dziś, przy tym 1 listopada mnie to poruszyło.

Nic nie zrobisz. Ciesz sie ze sprzedawca chce Ci oddać kasę.

Też jestem łowcą okazji. Miałem wcześniej dużo takich przypadków, tez sie wkurzalem na ten fakt ze towar kupiony powinien być wysłany do pierwszego kupującego.

W Twoim przypadku do Ciebie, możesz tylko sie zirytować wystawić negatywa i kilka emalii z " bo powinien Pan to..."

W rezultacie dostaniesz negatywa w odwecie, email powędruje do kosza, tabletki od bólu głowy zarzyjesz i taki będzie finał.

Chyba każdy juz z nas to przerabiał, ale najgorzej boli ten pierwszy raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz. Ciesz sie ze sprzedawca chce Ci oddać kasę.

Też jestem łowcą okazji. Miałem wcześniej dużo takich przypadków, tez sie wkurzalem na ten fakt ze towar kupiony powinien być wysłany do pierwszego kupującego.

W Twoim przypadku do Ciebie, możesz tylko sie zirytować wystawić negatywa i kilka emalii z " bo powinien Pan to..."

W rezultacie dostaniesz negatywa w odwecie, email powędruje do kosza, tabletki od bólu głowy zarzyjesz i taki będzie finał.

Chyba każdy juz z nas to przerabiał, ale najgorzej boli ten pierwszy raz ;)

:grin:

Wiem, jak jest, chciałem tylko upust swoich emocji dać :wink:

I gdyby to nie dotyczyło błahostki (bo nie oszukujmy się to właśnie jest błahostka) to wedle prawa mógłbym żądać od sprzedającego towaru jak z aukcji, jeśli już go nie posiada, to musi jakoś załatwić inną drogą, np zakupi na innej aukcji, być może drożej, ale to już nie moja sprawa :).

No ale będąc spokojnym i nieproblematycznym człowiekiem, prześle dane do zwrotu kasy i za przeproszeniem "oleje temat ciepłym moczem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kompa sie nie obejdzie w A4 B8 .

sprawdz to jeszcze

http://img96.imageshack.us/img96/909/pdc53.jpg

nie mam tej funkcji DISPLAY. mam tylko te poniżej czyli rear volume i frequency . Tylko te dwie opcje mi sie wyświetlaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz. Ciesz sie ze sprzedawca chce Ci oddać kasę.

Też jestem łowcą okazji. Miałem wcześniej dużo takich przypadków, tez sie wkurzalem na ten fakt ze towar kupiony powinien być wysłany do pierwszego kupującego.

W Twoim przypadku do Ciebie, możesz tylko sie zirytować wystawić negatywa i kilka emalii z " bo powinien Pan to..."

W rezultacie dostaniesz negatywa w odwecie, email powędruje do kosza, tabletki od bólu głowy zarzyjesz i taki będzie finał.

Chyba każdy juz z nas to przerabiał, ale najgorzej boli ten pierwszy raz ;)

:grin:

Wiem, jak jest, chciałem tylko upust swoich emocji dać :wink:

I gdyby to nie dotyczyło błahostki (bo nie oszukujmy się to właśnie jest błahostka) to wedle prawa mógłbym żądać od sprzedającego towaru jak z aukcji, jeśli już go nie posiada, to musi jakoś załatwić inną drogą, np zakupi na innej aukcji, być może drożej, ale to już nie moja sprawa :).

No ale będąc spokojnym i nieproblematycznym człowiekiem, prześle dane do zwrotu kasy i za przeproszeniem "oleje temat ciepłym moczem" ;)

A ja bym sobie teraz powiedział, No tak kur... kolejny raz się trafił hehe, jak odda kasiorkę to nie ma się co nawet irytować, w sumie to norma przynajmniej powiedział że sprzedał, ja przeważnie słyszę " uszkodziło się przy pakowaniu, wysłalem ale kurier zgubił, albo sztaplarka przejechała i nie zostało nic. Świat handlarzy się rządzi własnymi prawami, trzeba się im podporządkować albo nie korzystać z takich ofert wcale. Ewentualnie jak nie daleko to gnać osobiście, ustalać telefonicznie itp.

I jedna zasada, nigdy nie kupować poza aukcją, my nie mamy z tego zadnej korzysci, no może czasem 20 zł rabatu ale potem nie ma żadnej historii zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio kupiłem zderzak przedni sline i niestety "uszkodził się" w transporcie ;), czekam na zwrot pieniędzy. Tydzień czasu przez handlarza straciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już kasę dostałem na konto. I znalazłem inny przełącznik zespolony, bez taśmy, ale tak owa mi nie jest potrzebna. Ciut drożej, ale niewiele. Także wracam do tematu aktywacji FISa :decayed:

Rafał,

czy te 633Nm to real? Gratuluje i podziwiam. Moje 120KM i 290Nm to drobnostka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał,

czy te 633Nm to real? Gratuluje i podziwiam. Moje 120KM i 290Nm to drobnostka :grin:

Robione u Aligatora w Katowicach :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=438860212865212&set=pb.366330206784880.-2207520000.1383335908.&type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie do b8 podejda fele z ET 35?

Normalnie tak zależy jeszcze jakie szerokie te felgi, ale nie powinno być problemu ja mam ET 32 i oponę 245/35/19 i jest ok:wink:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Pamiętaj jeszcze o otworze centrujacym w B8 ma 66,6mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga jest z b7 dokladnie 7jx16 ET 35 :wink:

Jak ori z B7 może być problem z tym otworem centrujacym bo B7 ma 57,1mm a B8 ma 66,6mm są osoby które dały to jakiemuś magikowi do przetoczenia na większy rozmiar i jeżdżą, pozostałe parametry felgi są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...