Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, profesjonalizm 'fachowcow' powala.

Historia z teraz: zalozylem u siebie klocki cermiaczne ATE.

Patent genialny, czyste felgi, nie pyla sie zupelnie, polecam.

Ale ostatnio podchodze do auta i widze czarny slad wew. felgi ...

WTF? Okazalo sie, ze poparoki przy wymianie sworzni porozwalali manszety. Smar zaczal smarkac po feldze.. Nie chce mi sie gadac co i jak ale final jest taki, ze serwis mowi, ze to nie oni i sa ew. w stanie obejzec ale najblizszy termin za 3 tygodnie. Krew mnie zalala, bo w weekend robie trase i nie pojade z dziurawa manszeta w trase.

Teraz sie bujaj z rzeczoznawca i sadem.. :(

Koniec z wstawianiem auta do serwisu, jak sie samemu nie zrobi dobrze, to nie bedzie dobrze.

Jutro wymieniam od razu obydwie strony, tym razem wlasnorecznie. Gdybym sprzedal auto to nabywca juz by mnie obsmarowywal, ze sprzedalem mu mine..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Gab, nic nie mow... ile ja sie nasluchalem o aso tutaj od kumpla ktory kupil nowego golfa GTI...

Wszystko schodzi na psy w zastraszajacym tempie.

Jak nie wierzysz to poczytaj o nowym lotnisku pod Berlinem.

Szkoda gadac. Jedyny pozytyw to to, ze przynajmniej nie sciemniaja z akcjami serwisowymi jak np subaru w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nie koleś wymieniał przy mnie jakieś 15 minut, z tego jeszcze zdążył fajkę wyjarać.

Więc czas się chyba zaopatrzyć w trochę lepsze klucze i następna wymiana samodzielnie ;) Z tego co ELSA mówi, to w mocowaniu drążka kierowniczego występują dwunastokątne nakrętki, a do jednego wahacza trzeba użyć ściągacza.

tPzGedh.png

6JPx0yX.png

Ale nie zaśmiecajmy już wątku. Chciałem tylko ze swojej strony podziękować Forumowiczom za podzielenie się wiedzą na temat łożysk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łozysko nie jest czasem z piasta ?

Są dwie wersje. Można kupić z piastą i po prostu wymienić, albo kupić samo łożysko i bawić się w prasowanie. Nawet w Elsie jest instrukcja "naprawy" łożyska przy pomocy prasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w DE tez tak traktuja klienta?:shock3:

Pewnie tak samo:wink: Nasz punkt widzenia nie jest obiektywny:chce zapłacić 1000zl(250€) za wymianę pol auta:grin: Prywatni klienci są mało interesujący dla ASO bo dużo marudzą, a mało kupują.:decayed: ASO robi kasę na flocie i kolo takiego klienta nadskakują:hi:

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

Podobają mi się tez czarne halogeny z A6>:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czarne halogeny to sa radary :decayed:

Nie daj boze zrobisz dzwona od razu 40 tys. nie twoje :facepalm: sama LAMPA led 1szt. 9 tys. :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czarne halogeny to sa radary :decayed:

Nie daj boze zrobisz dzwona od razu 40 tys. nie twoje :facepalm: sama LAMPA led 1szt. 9 tys. :bag:

:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czarne halogeny to sa radary :decayed:

Nie daj boze zrobisz dzwona od razu 40 tys. nie twoje :facepalm: sama LAMPA led 1szt. 9 tys. :bag:

:bag::tonguemad:

Audi-A6-C7-Genf-2011-04.JPG

niedługo światła będą zbędne:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję zamontować jakiegoś bluetootha polecanie tego ori ? czy lepiej jakąś inną alternatywe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję zamontować jakiegoś bluetootha polecanie tego ori ? czy lepiej jakąś inną alternatywe ?
Chyba sam się zastanawiasz po co zadałeś to pytanie:whistling::grin: ori ori:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo słyszałem że nie działa za dobrze rozłancza ponoć etc a wiem że są też inne alternatywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo słyszałem że nie działa za dobrze rozłancza ponoć etc a wiem że są też inne alternatywy
A no chyba że tak ja tam się nie znam na tych Waszych padaczkach B8:decayed::decayed::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła dziś do mnie druga poduszka i znów nie pasuję do kiery. Ustalmy coś kur.. ;]

Mam taką kierownicę:

https://www.dropbox.com/s/7bngn5avdlti8xn/2013-11-06%2020.45.20.jpg

i takie poduszki:

https://www.dropbox.com/s/np9xkaipk2f44j3/2013-11-06%2020.44.26.jpg

ta w ogóle nie pasuje, jest za duża.

https://www.dropbox.com/s/ibdpzzdr8hqftpk/2013-11-06%2020.44.55.jpg

Ta wygląda ok, ale nie dochodzi do końca obudowy kierownicy.

Może ta będzie dobra?

AUDI A3 S3 A4 S4 A5 S5 Q3 A6 S6 Q7 AIRBAG AIR BAG (3623002736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...