Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Oj chyba nie, a w ktorym miejscu, tam gdzie sa ustawienia głosności bass sopran itp ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma tam nic na temat suba, chyba ze trzeba to wkodować jakoś, albo najzwyczajniej nie jest wyposażony, auto z którego pochodzi zestaw nie miało subwoofera a jak wiadomo Niemce nic dają dodatkowo za gratis :) Chociaż z drugiej strony czy robili by zupełnie inną końcówke z tunerem z wyjściem na sub... Mam głosnik w półce zamontowany i nie może się doczekać zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MMI 3g jest chyba tylko gdy posiadamy B&O

W 2G mamy wzmak i opcje suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MMI 3G bez B&o ale z subem i głośnikiem centralnym w desce...

... tylko mam tuner ze wzmakiem wbudowanym od A6 C7 - więc tu jest ta różnica :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ale na tym filmiku jest 3G plus a ja mam 3G High

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

Na MMI 3g jest chyba tylko gdy posiadamy B&O

W 2G mamy wzmak i opcje suba

No to tak też własnie myslałem.

A jak to może być w 3G plus, np coś takiego jak by się założyło Audi A4 A5 Q5 Zestaw MMI 3G Plus Bydgoszcz montaż (3890002796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy to też suba zasila tylko w opcji z Bangiem ...

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Ja mam MMI 3G bez B&o ale z subem i głośnikiem centralnym w desce...

... tylko mam tuner ze wzmakiem wbudowanym od A6 C7 - więc tu jest ta różnica :naughty:

A jak kodowania itp. przyjęło bez problemu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MMI 3g jest chyba tylko gdy posiadamy B&O

W 2G mamy wzmak i opcje suba

W 3g high jest tak samo, tylko bez wzmaka z tyłu ...Dlatego brzmi to:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie teraz załamałeś bo jak miałem czerwony ekranik i wzmak to grało przyzwoicie, teraz jak jest 3G i bez wzmaka to jest wręcz tragiczny dźwięk :kwasny:.

No i co tu teraz kurrr zrobić, w banga mi się już nie chce pchać, za dużo kabli itp, chyba żeby sam wzmak od banga założyć i podłączyć tylko 4 głosniki i sub.

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

GŁOŚNIK GŁOŚNIKI BANG&OLUFSEN AUDI A5 (3930622226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy taki wzmak by przypasił, jak to diabelstwo znowu podłaczyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie siadlo bez problemu z CP tez nie było problemu praktycznie pług & play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, ze jak mam MMI BASIC to lepiej zmienic tylko na MMI high aby dzialal wzmacniacz? Co Trzeba dokupić? Ekran kolor czytnik DVD sterownik ekranu. Czy radio Trzeba wymieniać? Wydaje mi sie ze radio cyfrowe zostaje czy sie mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzmak idzie po CAN i nie pasuje .

To co zrobić Grzesiek .. co byś zaproponował, dziś jeszcze próbowałem na wszelkie sposoby ustawiać dźwięk no i wierzyć mi się nie chce ze tak kiepsko to moze grać, niskich tonów jak kot napłakał, za to średnich jest za dużo. Jak dla mnie to jest niedopuszczalne, dopiero co zrobiłem porządnie drzwi, inne głośniki i na MMI grało na prawdę zarąbiście a teraz taka popelina jak w cinquecento z fabrycznym nagłośnieniem, albo chyba jeszcze gorzej :).

Poradźcie coś proszę bo jak nie będzie wyjścia to 3G leci na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, noooo to chyba będzie jakieś rozwiązanie, tylko pytanie czy oryginal Bang wzmacniacz podejdzie bez problemu i będzie pracował z 5 cioma głośnikami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, miałem blendy cały komplet... sprzedałem, kupiłem dobre głośniki do przodu tylko dlatego żeby nie zakładać Banga a teraz mam wrócić do tematu ... hmmm to chyba się nie uda.

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Ty Grzesiek też miałeś lepsze jakieś głośniki z przodu, masz je czy zmieniłeś finalnie na banga ?? Kurcze jakoś mi ten Bang coś nie pasuje, nie wiem czemu mam taką do tego systemu niechęć, może za dużo się naczytałem że to słabo gra :kwasny:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, ze jak mam MMI BASIC to lepiej zmienic tylko na MMI high aby dzialal wzmacniacz? Co Trzeba dokupić? Ekran kolor czytnik DVD sterownik ekranu. Czy radio Trzeba wymieniać? Wydaje mi sie ze radio cyfrowe zostaje czy sie mylę?

Odpisze ktoś co trzeba dokupić aby zrobić kolor w navi 2G i działało prawidłowo nagłośnienie z subem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...