Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Moglbym prosic o schemat podlaczenia servotronika? Nie moge znalezc w elsie. Dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Panowie, szybkie pytanie - ma ktoś może instrukcję jak wyjąć zagłówki z przednich foteli w B8? Nie ma takiego przycisku przy talerzyku plastikowym jak w większości samochodów, a potrzebuję pilnie zdemontować i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w temacie.

Musisz ściągnąć tylną plastikową osłonę fotela i dopiero dostać się do zabezpieczenia zagłówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś instrukcje jak to zrobić, żeby niczego nie połamać? Zielony jestem w temacie, a nie chciałbym uszkodzić fury :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tam nie trzeba rozbierać, naciskasz na tapicerkę z tyłu fotela, tak trochę poniżej tulejki gdzie się wsuwa zagłówek, ale od tyłu oparcia i wychodzi leciutko. Zaczep jest po jednej stronie pręta zagłówka, druga strona to tylko taki klik który sam odpuszcza. Nie pamiętam tylko czy lewa czy prawa strona, ale jest prościej niż z tyłu bo tam trzeba w szczelinę włożyć coś ostrego. Jak nie będziesz mógł znaleźć to pisz, zrobie foto i podeśle w którym miejscu trzeba nadusić oparcie od tyłu :wink:

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:51 ----------

Ps. A Ty Alvaro Gangreno gdzieś zaginął że nie dotarłeś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbym prosic o schemat podlaczenia servotronika? Nie moge znalezc w elsie. Dzieki z gory.

Wymagane są następujące działania:

[h=4]Dostosowanie kodowania z jednostki sterującej systemu elektrycznego[/h]

  1. Wybierz STG 09
  2. STG Długi Kodowanie -> Funkcja 07
  3. Bajt 7
  4. Włącz Bit 0

[h=4]Modernizacji Servotronic przekładni kierowniczej[/h]

  1. Jeśli kodowanie jest udany wtedy pamięć błędu: Servotronic przerwa zawór N119
  2. W celu podniesienia Servotronic kierownicy zależne od prędkości, przekładnia kierownicza musi być wymieniane w zawór regulacji kierownicy jest wliczony w cenę. zawór sterujący jest połączony z 2 kabli do wbudowanej centrali zasilanie. Pin 1 z N119 zaworu z pin T17i 1 Pin 2 N119 zawór z Pin T17i 12 T17i jest czarna wtyczka z oznakowanie D -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbym prosic o schemat podlaczenia servotronika? Nie moge znalezc w elsie. Dzieki z gory.

Wymagane są następujące działania:

[h=4]Dostosowanie kodowania z jednostki sterującej systemu elektrycznego[/h]

  1. Wybierz STG 09
  2. STG Długi Kodowanie -> Funkcja 07
  3. Bajt 7
  4. Włącz Bit 0

[h=4]Modernizacji Servotronic przekładni kierowniczej[/h]

  1. Jeśli kodowanie jest udany wtedy pamięć błędu: Servotronic przerwa zawór N119
  2. W celu podniesienia Servotronic kierownicy zależne od prędkości, przekładnia kierownicza musi być wymieniane w zawór regulacji kierownicy jest wliczony w cenę. zawór sterujący jest połączony z 2 kabli do wbudowanej centrali zasilanie. Pin 1 z N119 zaworu z pin T17i 1 Pin 2 N119 zawór z Pin T17i 12 T17i jest czarna wtyczka z oznakowanie D -

Dzięki wielkie, teraz wszystko jasne. :wink:

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

Panowie, zakładał ktoś poliftowe przełączniki przy kierownicy do przedlifta? Pasuje p&p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po wmontowanie 3G okazało się ze w mojej wersji w lampce brakuje takiego modułu i mikrofonu na środku, 3G High bez Banga, czy może ktoś doradzić za co ten moduł odpowiada ? Mam dwa mikrofony w przedniej części ale tego po środku nie ma. Czy to istotne urządzenie ?

tzfq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po wmontowanie 3G okazało się ze w mojej wersji w lampce brakuje takiego modułu i mikrofonu na środku, 3G High bez Banga, czy może ktoś doradzić za co ten moduł odpowiada ? Mam dwa mikrofony w przedniej części ale tego po środku nie ma. Czy to istotne urządzenie ?

http://imageshack.com/a/img843/7813/tzfq.jpg

Sensor ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co ma wpływ ten sensor, czy to od alarmu którego ja nie mam a ten poprzedni miał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co ma wpływ ten sensor, czy to od alarmu którego ja nie mam a ten poprzedni miał ??

Pewnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohe raczej pasują te przełączniki bo wklejałem ostatnio zdjęcie a4 do sprzedania i właśnie miała przełączniki poliftowe - wątpię żeby komuś chciało się to jakoś specjalnie przerabiać patrząc na ogólny stan auta :wink:

View image: manetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohe raczej pasują te przełączniki bo wklejałem ostatnio zdjęcie a4 do sprzedania i właśnie miała przełączniki poliftowe - wątpię żeby komuś chciało się to jakoś specjalnie przerabiać patrząc na ogólny stan auta :wink:

View image: manetki

Właśnie pamiętam to Twoje zdjęcie. Muszę zmienić manetki a te poliftowe kosztują tyle samo, pomyślałem że bedzie ładnie, bardziej świeżo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakładał ktoś poliftowe przełączniki przy kierownicy do przedlifta? Pasuje p&p?

Marcin, pasują p&p, ja zakładałem pod starą taśmę i nie było żadnego problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakładał ktoś poliftowe przełączniki przy kierownicy do przedlifta? Pasuje p&p?

Marcin, pasują p&p, ja zakładałem pod starą taśmę i nie było żadnego problemu :wink:

Super! Dzięki wielkie Bogdan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanie. Chciałbym zmienić MMI 2G na 3G lecz muszę wymienić wzmacniacz pod B&O wie ktoś jaki nr ma ten wzmacniacz? chciałbym wiedzieć jakiego szukać.

Przy okazji zapytam czy ktoś byłby chętny na MMI 2G High ewentualnie B&O lub sam wzmacniacz jakbym znalazł pod 3G sam wzmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po wmontowanie 3G okazało się ze w mojej wersji w lampce brakuje takiego modułu i mikrofonu na środku, 3G High bez Banga, czy może ktoś doradzić za co ten moduł odpowiada ? Mam dwa mikrofony w przedniej części ale tego po środku nie ma. Czy to istotne urządzenie ?

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/843/tzfq.jpg

Mam na sprzedaz czujnik ruchu i mikrofon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapytam czy ktoś byłby chętny na MMI 2G High ewentualnie B&O lub sam wzmacniacz jakbym znalazł pod 3G sam wzmak.

Zależnie od ceny ja mógłbym być zainteresowany. Jakiś czas temu szukałem 2G High, ale chwilowo zarzuciłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapytam czy ktoś byłby chętny na MMI 2G High ewentualnie B&O lub sam wzmacniacz jakbym znalazł pod 3G sam wzmak.

Zależnie od ceny ja mógłbym być zainteresowany. Jakiś czas temu szukałem 2G High, ale chwilowo zarzuciłem temat.

Tylko MMI ? czy B&O też ? tzn jakbym sprzedawał to tylko sam wzmacniacz bo reszta gratów zostaje a wzmacniacz właśnie najtrudniej dorwać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję listwę ozdobną dekor w kokpit, bez Q. Koniecznie żeby była z chromikiem czyli tak jak w piano, może być drewniana w połysku. Jeśli ktoś ma to proszę PW z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak by ktoś reflektował na moje lustra zewnętrzne z S4 ( na 6 pinów ) to pisać pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...