Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Takie pytanko, ile Audi daje gwarancji na a4 b8 2.0 tdi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pytałem w ASO jak z gwarancją sie maja sprawy.

Odpowiedź: na lakier 3 lata, na perforację blachy do 12 lat. Z tej ostatniej skorzystam, bo wyszły mi dwa bąbelki rdzy przy tylnych lampach tuż przy mastyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Takie pytanko, ile Audi daje gwarancji na a4 b8 2.0 tdi?

A co w tym 2.0tdi takiego specjalnego?

To zależy na ile sobie kupisz:naughty: Ze standardowo dwa lata to chyba nie trzeba pisać:wink:

Z tej ostatniej skorzystam, bo wyszły mi dwa bąbelki rdzy przy tylnych lampach tuż przy mastyce.

życzę powodzenia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. W silniku 2.0 tdi nie ma nic specjalnego, myslalem, ze gwarancja też moze zależeć od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aż takie utrapienie, czepiam się średnio raz na miesiąc. :wink:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

W ogóle nie miałeś tych gumek w oryginale?

Nie u mnie nie było na pewni fabrycznie. Wiem że nie wszystkie mają, być może to fabryczna niedoróbka, którą później usuneli.

Znalazłem, uszczelka 8K0941191 montowana od 9.01.2009 a mój jest z 2008 więc wszystko jasne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeździł ktoś na takich ? chodzi mi o parametry. 9J et 33

FELGA AUDI A6 19'' 5X112 9J ET33 4H0601025L AU035 (3892201186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Może ktoś ma foto jak taka felga wygląda na b8 ?

Jeszcze jedno pytanko między felgą 8,5j a 9j w szerokości będzie różnica 5mm tak ? dobrze myślę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w szerokości 0,5J czyli pół cala czyli połowa z 25,4mm czyli około 12,7mm szersze są te felgi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko trafic w ori, niedawno gdzies mi sie przewinela w dobrej cenie, ale nie moge zajarzyc gdzie :kwasny: szybciej z klapa trafisz w dobrej cenie, tylko trzeba obserwowac:wink:, podrobek nie proponuje, mam kolege lakiernika, mowi, ze kiepsko to pozniej wyglada na aucie:thumbdown:

Czyli klapa i odrywamy? :)

No tak (tylko trzeba bardzo uważać przy odrywaniu, kruche to jak cholera), ja też kupiłem całą klapę, a że miałem swoją porysowaną i trochę źle spasowaną po montażu elektrycznych siłowników to nowa s-line poszła pod lakier i nie odrywałem daszka, wymieniłem całą klapę, tym razem spasowało się super:wink: poza tym miała szybę przyciemnianą :naughty: a dałem 5 stówek, niedawno gdzieś mi się rzucił w oczy daszek s-line, chyba za ok 200 PLN , za cholerę nie mogę zajarzyć gdzie, chyba alledrogo...trzeba szuka, a coś w końcu się trafi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proximpuh tez zrobilbym tak jak Ty z klapa, ze poszlo by w lakier jakby sie juz znalazła ale boje sie, ze przy bialym (lakier ibis) bedzie spora roznica do zderzaka i bokow :facepalm: tez znalazlem i juz sie cieszylem za 200 pln te lotke ale to zamiennik...

WRC, a Ty malowales, wymieniales klape czy odrywales lotke :wink: obstawiam patrzac na Twoje zdolnosci manulane opcje 3 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w szerokości 0,5J czyli pół cala czyli połowa z 25,4mm czyli około 12,7mm szersze są te felgi:wink:

Hmm czyli liczyć trzeba + 1,5cm szerokości. Ktoś orientuje się czy takie 9j będzie przycierać ? z et 33 i oponą 245.35.19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proximpuh tez zrobilbym tak jak Ty z klapa, ze poszlo by w lakier jakby sie juz znalazła ale boje sie, ze przy bialym (lakier ibis) bedzie spora roznica do zderzaka i bokow :facepalm: tez znalazlem i juz sie cieszylem za 200 pln te lotke ale to zamiennik...

WRC, a Ty malowales, wymieniales klape czy odrywales lotke :wink: obstawiam patrzac na Twoje zdolnosci manulane opcje 3 :hi:

Ja lotke odrywałem :facepalm: masakra jakaś była , trzeba uwazać aby nie popekała .

Klej do szyb i trzyma jak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nie ma dużej różnicy między jedna a drugą lotką więc po co się męczyć:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nie ma dużej różnicy między jedna a drugą lotką więc po co się męczyć:decayed:

+1 jak dla mnie zbędny zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w szerokości 0,5J czyli pół cala czyli połowa z 25,4mm czyli około 12,7mm szersze są te felgi:wink:

Hmm czyli liczyć trzeba + 1,5cm szerokości. Ktoś orientuje się czy takie 9j będzie przycierać ? z et 33 i oponą 245.35.19

zależy do zawiasu i ilości km pokonywanych z pełnym obciążeniem - na co dzień będzie ok i będzie pieknie wyglądało ale pod warunkiem że śmigasz sam - przy obciążeniu będzie obcierać (mniej lub bardziej)

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

:facepalm:

mobile.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nie ma dużej różnicy między jedna a drugą lotką więc po co się męczyć:decayed:

+1 jak dla mnie zbędny zabieg

Jest ładniejsza i inaczej wyprofilowana, kwestia gustu, mi się podoba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dokładał ktoś spryski do bixa i podzielił by się jakimiś radami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dokładał ktoś spryski do bixa i podzielił by się jakimiś radami?

A co chcesz wiedzieć ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć czy można tą brakującą pompkę dołożyć, czy trzeba zmienić zbiornik i czy te pompki są obie takie same? Żeby nie kupić złej. Reszta to chyba prosta jest, mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć czy można tą brakującą pompkę dołożyć, czy trzeba zmienić zbiornik i czy te pompki są obie takie same? Żeby nie kupić złej. Reszta to chyba prosta jest, mam rację?

Masz rację, prosta sprawa, ja wymieniałem cały zbiornik na taki z dwoma pompkami, ta od bixów jest inna, daje większe ciśnienie (musi wysunąć spryskiwacz) można dołożyć samą pompkę, wycina się otwór w zbiorniku, dokłada pompkę z uszczelką i też jest dobrze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...