Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś miał i chciał wymienić rolety tylnych boczków z sedana na avanta to proszę o kontakt. Nie chce mi się szukać nowych i moich sprzedawać a te które mam z Avanta nie bardzo mi się do ramki w sedanie układają.

Szukaj nowych, ja wezmę od Ciebie te. Jaki kolor?

(Tarcze poszły?)

Ja mam całe boczki czarne soul, roletki można wyjąć i same wymienić tak że jak by się trafiły w boczkach z zwykłą szmatą to spoko można przełożyć, nie chciał bym dokładać do interesu daj znać na PW ile to dla Ciebie warte to będę wiedział do jakiego pułapu szukać sedanowych.

Tarcze pojechały tak jak obiecałem :).

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

Jak by ktoś miał i chciał wymienić rolety tylnych boczków z sedana na avanta to proszę o kontakt. Nie chce mi się szukać nowych i moich sprzedawać a te które mam z Avanta nie bardzo mi się do ramki w sedanie układają.

Janusz jutro jestem u Ciebie po pakiet oświetlenia to pogadamy o boczkach i może coś uda się wskórać z 3GMMI bo mam HIGHa ale w avancie:wink:

Okidoki, dzwoń, po południu powinienem już być ready.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jakbyś miał jasną skórę, to bym myślał intensywniej. Ale jak będziesz się pozbywał, to pomyślę i nad czarnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Avanta trafiają się częściej, ale do sedana to bardzo rzadko. Jednak sedan to sedan jak widać wersja nie dla ludu jak VW :wink:

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Tylko się nie obrażajcie avanciarze, żartuję sobie. Powiedzmy na pocieszenie że bagażniki macie lepiej wykonane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że jest tutaj część osób, które ogarniają temat wymiany kiery z polifta. Podzielcie się swoją wiedzą powiedzcie jak rozpoznać i po czym poduchę czy podpasuje ? na co trzeba zwracać uwagę ? Czy ta z aukcji będzei pasić ?

AIRBAG AIR BAG PODUSZKA PODUSZKI AUDI A4 8K (3939895894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie to pewnie do swojej przeszczepisz. :wink:

Choć myślę, że zarezerwują to do wyższych klas i w A4 nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co to ja mam boczki w skórze z roletami do kombi na sprzedaż :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co to ja mam boczki w skórze z roletami do kombi na sprzedaż :decayed:

fotele s-line z biała nicia do sportbacka ci sie gdzieś tam nie walają ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee Panie. Te boczki kupiłem do siebie ale przeleżały na regale i jakoś weny nie było... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że jest tutaj część osób, które ogarniają temat wymiany kiery z polifta. Podzielcie się swoją wiedzą powiedzcie jak rozpoznać i po czym poduchę czy podpasuje ? na co trzeba zwracać uwagę ? Czy ta z aukcji będzei pasić ?

AIRBAG AIR BAG PODUSZKA PODUSZKI AUDI A4 8K (3939895894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja zakupiłem wreszcie okrągłą, mam nadzieję że będzie pasowała bo jeszcze nie założyłem, może jutro się za to zabiorę. Jest w komplecie z wiązką i wtyk od wiązki pasuje na pewno to sprawdziłem. Według mnie jedno gniazdo jest bezpośrednio w poduchę a drugie tak pod kątem 90 st. Jak zadziała to dam znać.

Poducha okragła taka jak tu: A4 8K B8 2012 deska NOWA konsola poduszki airbag (3953710034) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

albo ta A4 8K A5 Q5 LIFT PODUSZKA AIRBAG KIEROWCY PASAŻERA (3953688548) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

albo ta AUDI A4 B8 A5 Q5 LIFT PODUSZKA KIEROWCY 12r S-line (3985135352) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

No ale nie potwierdzam dopóki nie podepnę i nie skasuję błędów :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś konto tutaj?

ICAtronic Forum Elektronika Samochodowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B9 to bedzie :kox:

A BMW wprowadza laserowe reflektory i uważają że LED to przeżytek :wink:

Galeria: Laserowe światła BMW wchodzą do produkcji (1/6) - Autokrata.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B9 to bedzie :kox:

A BMW wprowadza laserowe reflektory i uważają że LED to przeżytek :wink:

Galeria: Laserowe światła BMW wchodzą do produkcji (1/6) - Autokrata.pl

A ja się tu szarpie z rezaniem jakichś przedpotopowych bixów. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, do pakietu podświetlenia klamek i drzwi potrzebne jakieś kodowanie? czy tylko podłączam wtyczki i śmiga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to jak pytałeś czy trzeba coś zakodować to nie dało spokoju i jeszcze wczoraj wycofałem wstecz trochę stron na troop i chyba będzie potrzeb coś zakodować, ale już było bardzo późno i nie pamiętam na której podstronie, chyba z 10 albo 15 stron wstecz ktoś o tym pisał, może ktoś coś napisze jeszcze konkretnie a jak nie to gdzieś wstecz szukaj i na pewno jest tam na temat coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, do pakietu podświetlenia klamek i drzwi potrzebne jakieś kodowanie? czy tylko podłączam wtyczki i śmiga?

tu masz wszystko :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka-221474/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie moze kiedy dokładnie jest prezentacja modelu B9 ? Sedan a kiedy Avant ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś mi się obiło o uszy ze jesień 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...