Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie, pdacie mi jakis kod lakieru zeby pomalowac lustra w satyne, i kod jakim lakierowane sa dokladki s line tylnego zderzaka? Pozdro

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Dokładkę pomaluj w kolor auta - fajnie wygląda:wink:

Wlasnie nie chce, szykuje sie pod Ciemne rotoryni chce troche rozjasnic karoserie :)

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dyfuzor kolor platinumgrau L1RR

Opublikowano

Pany jakby ktoś był chętny wymienię dekory rybia łuska na drewno w połysku obojętnie jaki odcień.

Opublikowano
Pany jakby ktoś był chętny wymienię dekory rybia łuska na drewno w połysku obojętnie jaki odcień.

będzie lakier czy folia??:decayed:

Opublikowano
Pany jakby ktoś był chętny wymienię dekory rybia łuska na drewno w połysku obojętnie jaki odcień.

będzie lakier czy folia??:decayed:

Będzie piano jak nic :wink:

Opublikowano
Pany jakby ktoś był chętny wymienię dekory rybia łuska na drewno w połysku obojętnie jaki odcień.

będzie lakier czy folia??:decayed:

Będzie piano jak nic :wink:

Marzy mi się ciemny fioletowy carbon :kox:

Opublikowano

Heh w niedzielę oklejaliśmy wszystkie listwy w karbon w A6 C6 u kumpla, zostaje surowy karbon bo po próbce lakierowania wyszło kiepsko. Surowy karbonik z 3M jest po prostu pięknie. Tylko jest jeden problem, czasowo to masakra około 10 godzin ( 10 elementów w A6 C6 ).

Opublikowano

Pany :wink: panel lusterek (składane) z polifta: mocowania, wkręty i zatrzaski etc są takie same ja we wcześniejszy modelach B8? :hi:

Opublikowano
Pany :wink: panel lusterek (składane) z polifta: mocowania, wkręty i zatrzaski etc są takie same ja we wcześniejszy modelach B8? :hi:

Pasuje :wink:

Opublikowano

Kto z was wymieniał sprężyny w b8 na obniżające ? dużo jest przy tym roboty ? byłem dziś u mechanika z zapytaniem ile chcą za to i powiedział 500zł :facepalm: wymiana intercoolera 200zł

Opublikowano

ze sprezynami, jest troche roboty. Z tylu musisz miec sciagac do sprezyn.

a z przodu musisz wyciagnac amortyzator

Opublikowano

Ale 500zł trochę chyba dużo nie ;> ? a nie jest to jakiś nie wiadomo jaki serwis.

Opublikowano

sporo... z tego co wiem, to za wymiane zawieszenia, biora okolo 200-300zl

Opublikowano

mi to robił znajomy mechanik z Gliwic - ok 3 godzin i 200zł

Opublikowano

Panowie czy fotele z a5 4d pasuja do a4 przednie?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
mi to robił znajomy mechanik z Gliwic - ok 3 godzin i 200zł

Muszę popytać gdzieś indziej bo to 500zł mnie zabiło :)Gabriel może masz w okolicach krk sprawdzonego mechaniora ?

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Panowie czy fotele z a5 4d pasuja do a4 przednie?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Powinny spasić przednie raczej niczym się nie różnią

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Orientuje się ktoś czy ramka zegarów z A5 podejdzie do A4 ?

AUDI A4 8K0 A5 8T0 OBUDOWA RAMKA LICZNIKA ZEGARÓW (3970955726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Ta ramka zegarów to polift żeby ją wcisnąć trzeba zmieniać podobno jakieś mocowania deski rozdzielczej, stelaż czy coś tam.

Zapytaj proximpuh on coś z tym próbował, w jego wątku jest.

Opublikowano

Panowie, przypominam sie, gdyby ktos mial czarna maske z przedlifta w stanie igla to ja chetnie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.