Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie ma czujnikow, blad moze wyskoczyc nawet od tego jak wjedziesz w dziure, takze bez stresu :wink:

A zdarza się, że i bez powodu zadziała :wink:

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

Panowie, montował ktoś już licznik z polifta do przed liftowego ? bedzie to działać czy są jakieś problemy ?:wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Ty Bogdan masz licznik z przedlifta ?? Czym się różni polift ze się tym zainteresowałeś ??

Opublikowano
A Ty Bogdan masz licznik z przedlifta ?? Czym się różni polift ze się tym zainteresowałeś ??

Tak, licznik niestety mam z przed lifta:kwasny: przy 3G+, gdzie menu jest w języku polskim na fisie brak polskich znaków i komend, polift już ma j.polski w zegarach:wink:

Opublikowano
A Ty Bogdan masz licznik z przedlifta ?? Czym się różni polift ze się tym zainteresowałeś ??

Tak, licznik niestety mam z przed lifta:kwasny: przy 3G+, gdzie menu jest w języku polskim na fisie brak polskich znaków i komend, polift już ma j.polski w zegarach:wink:

Kurde a ja nie mam nic z menu na FIS hehe, brak zupełny komunikacji radiem. No ale za to głośniki zaczęły grać, czyli jest duży plus :).

Ciekawe czy polift licznik ma inne tarcze, czy kształtem takie same jak przedliftowy, bo A5 bardzo podobne liczniki a tarcze jednak inne.

Opublikowano
A Ty Bogdan masz licznik z przedlifta ?? Czym się różni polift ze się tym zainteresowałeś ??

Tak, licznik niestety mam z przed lifta:kwasny: przy 3G+, gdzie menu jest w języku polskim na fisie brak polskich znaków i komend, polift już ma j.polski w zegarach:wink:

Kurde a ja nie mam nic z menu na FIS hehe, brak zupełny komunikacji radiem. No ale za to głośniki zaczęły grać, czyli jest duży plus :).

Ciekawe czy polift licznik ma inne tarcze, czy kształtem takie same jak przedliftowy, bo A5 bardzo podobne liczniki a tarcze jednak inne.

Co zrobiłeś, że głosniki ruszyły?

Opublikowano
mumen po zmianie na 3G masz brak info na FIS ?

Tak dokładnie, od samego początku po wymianie nie wyświetla mi informacji o utworach z radia, czy tytułów stacji, nie pokazuje w ogóle kontaktów ani stanu połączenia z tel. no i nie wyświetla się nawigacja w okienku FIS.

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

A Ty Bogdan masz licznik z przedlifta ?? Czym się różni polift ze się tym zainteresowałeś ??

Tak, licznik niestety mam z przed lifta:kwasny: przy 3G+, gdzie menu jest w języku polskim na fisie brak polskich znaków i komend, polift już ma j.polski w zegarach:wink:

Kurde a ja nie mam nic z menu na FIS hehe, brak zupełny komunikacji radiem. No ale za to głośniki zaczęły grać, czyli jest duży plus :).

Ciekawe czy polift licznik ma inne tarcze, czy kształtem takie same jak przedliftowy, bo A5 bardzo podobne liczniki a tarcze jednak inne.

Co zrobiłeś, że głosniki ruszyły?

Głośniki które były w moim aucie pozostały a zmieniłem tylko wstawiłem cały 3G, do auta z którego było 3G trafił mój system MMI Basic, tam też zostały fabryczne głośniki. Po tej wymianie u mnie nie grało a w tamtym grało. Wczoraj wstawiłem głośniki z tamtego do mojego i wszystko ruszyło. Myślałem że to już wszystko, ale nieee... Moje głośniki ktore u mnie grały wcześniej do końca a po wstawieniu 3G nie grały włożyłem do tamtego w którym jest teraz mój system dźwiękowy i co się okazało teraz w tamtym nie gra heh. Zgłupiałem, nie rozumiem nic.

Opublikowano

Mumen, jak chcesz to moge Ci opylic glosniki x8 + blendy x6 z mojej A4. Mialem fabrycznie razem z 3g low. Jak dla Ciebie 250pln + kw :wink: moze wtedy bedzie dzialalo wszystko :naughty:

Opublikowano

może jakieś czary z polaryzacją lub kondensatorem przy głośniku :eusathink:

Opublikowano

Panowie brak przełącznika w łopatce od wycieraczek oznacza biedną wersję FIS czyli tylko zasięg i sterowanie muzyką ?. Kiera jest multi.

Opublikowano

No na to wychodzi, a zmiana pająka to znowu blokada komponentu :/

Opublikowano

Mea culpa, za to tempomat ma :(

Opublikowano
Mea culpa, za to tempomat ma :(

Jaki tempomat?

Opublikowano

Ja tam żadnego problemu nie widzę. Zmieniasz manetki i ew. taśmę i tyle. Tam też nie ma ochrony.

Opublikowano

WRCLaguna ile się cenisz :D?

Opublikowano
Jakby co to mam na sprzedaz same manetki pod tempomat do sedana :wink:

Tempomat mam ale brak porządnego FIS. Czy wystarczy wszdzić tylko manetkę od sterowania i rozkodować ?

Wsadzenie takich polifcie pod sedana :D Bedzie to chulało ?

AUDI A4 8K0 WŁĄCZNIK PRZEŁĄ MANETKA TEMPOMAT 08-12 (4086666907) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.