Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ma ktoś rozpiskę bezpieczników w sedanie w bagażniku ? Czy to jedyne bezpieczniki czy są gdzieś jeszcze schowane ?

Będę wdzięczny za jakąś rozpiskę bo nie działa mi podświetlenie wewnątrz auta. Sprawdziłem bezpieczniki, jeden byl przepalony ale o nie to. Może jakiegoś brakuje :/

Czy podświetlenie w kabinie i w bagażniku idzie z jednego bezpiecznika ?

Oblukałem w instrukcji ale za chiny nie moge znaleźć bezpiecznika od podświetlenia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś rozpiskę bezpieczników w sedanie w bagażniku ? Czy to jedyne bezpieczniki czy są gdzieś jeszcze schowane ?

Będę wdzięczny za jakąś rozpiskę bo nie działa mi podświetlenie wewnątrz auta. Sprawdziłem bezpieczniki, jeden byl przepalony ale o nie to. Może jakiegoś brakuje :/

Czy podświetlenie w kabinie i w bagażniku idzie z jednego bezpiecznika ?

Oblukałem w instrukcji ale za chiny nie moge znaleźć bezpiecznika od podświetlenia :/

===> http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/bezpieczniki-przekazniki-punkty-masy-umiejscowienie-sterownikow-284465/#post3741783

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u siebie macie zakodowane w sterowniku 52 obniżanie lusterka pasażera po wbicie biegu wstecznego?

U mnie obniża sie jezeli jest pokrętło ustawione w pozycji prawej(regulacja lusterka pasażera) ale po zmianie biegu z wstecznego na jedynkę lusterko nie podnosi sie automatycznie, dopiero po zmianie pokrętła na pozycje 0 wraca do swojego poziomu. Czy tylko jest taka opcja? Myslalem ze po zakodowaniu bez względu w jakiej pozycji jest pokrętło lustro przy wstecznym sie obniży, natomiast po wybiciu wstecznego wróci do stanu wcześniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak odblokować JUKEBOX w ustawieniach STG- FUNKCJA 10/ numer kanału 06 mam 1 tak jak ma być.

Co trzeba ustawić w zielonym menu mmi EM (8K) - main/diagnose/settings(58>23:9:9)

Zrobi ktoś fote tych ustawień?.

Może tam mam coś skopane

Pomoże ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u siebie macie zakodowane w sterowniku 52 obniżanie lusterka pasażera po wbicie biegu wstecznego?

U mnie obniża sie jezeli jest pokrętło ustawione w pozycji prawej(regulacja lusterka pasażera) ale po zmianie biegu z wstecznego na jedynkę lusterko nie podnosi sie automatycznie, dopiero po zmianie pokrętła na pozycje 0 wraca do swojego poziomu. Czy tylko jest taka opcja? Myslalem ze po zakodowaniu bez względu w jakiej pozycji jest pokrętło lustro przy wstecznym sie obniży, natomiast po wybiciu wstecznego wróci do stanu wcześniejszego.

Podnosi się, ale dopiero po osiągnięciu jakiejś tam prędkości (10 km/h?). Żeby nie musiało się podnosić i opuszczać kilka razy jak się poprawiasz przy parkowaniu ;)

Trochę lipna ta funkcja, bo np. nie działa tak samo dla lusterka kierowcy, chociaż sterownik drzwi kierowcy da się zakodować w ten sam sposób. No i lusterko pasażera zostaje zazwyczaj trochę niżej niż początkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś rozpiskę bezpieczników w sedanie w bagażniku ? Czy to jedyne bezpieczniki czy są gdzieś jeszcze schowane ?

Będę wdzięczny za jakąś rozpiskę bo nie działa mi podświetlenie wewnątrz auta. Sprawdziłem bezpieczniki, jeden byl przepalony ale o nie to. Może jakiegoś brakuje :/

Czy podświetlenie w kabinie i w bagażniku idzie z jednego bezpiecznika ?

Oblukałem w instrukcji ale za chiny nie moge znaleźć bezpiecznika od podświetlenia :/

===> http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/bezpieczniki-przekazniki-punkty-masy-umiejscowienie-sterownikow-284465/#post3741783

Koledze to przy jakimś spotkaniu wiszę duże piwko za tą liczbę odpowiedzi na moje laikowe pytania :D

Niestety przeglądnełem bezpiecniki i wszystkie są ok. A w spisie nie jestem w stanie znaleźć bezpiecznika odpowiadającego za podświetlenie.

Trzeba zaglądnąć do lampki przedniej może coś się wypieło :/

Czciałbym jeszcze zapytać czy mam jakiś temat dotyczący oleju silnikowego w A4. Chodzi o silnik 2.0 tdi bo czeka mnie wymiana i zagłówka co zalać.

Mam w zapasie Eni 10W40 do Commonrail ale nie wiem czy nie powinnien być 10W30 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oleju to nie chodziło Ci przypadkiem po głowie 5W...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj niebiesko/popielatego kabelka on odpowiada za iluminacje ( podswietlenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzilo o 5W pomyłka z mojej strony. To jak lać ten 5W40 eni i tak co 10tys wymieniam olej. W alfie 156 lałem i przez 10tys żadnej dolewki trzymał stan bez problemu.

Wrclaguna ale gdzie tego kalka szukać :D za bezpecznikami, tylko którymi w bagażniku czy prawa lewa strona przód :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzilo o 5W pomyłka z mojej strony. To jak lać ten 5W40 eni i tak co 10tys wymieniam olej. W alfie 156 lałem i przez 10tys żadnej dolewki trzymał stan bez problemu.

Wrclaguna ale gdzie tego kalka szukać :D za bezpecznikami, tylko którymi w bagażniku czy prawa lewa strona przód :(

Przewod masz w lampce podsufitce wtyka 6 PIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak odblokować JUKEBOX w ustawieniach STG- FUNKCJA 10/ numer kanału 06 mam 1 tak jak ma być.

Co trzeba ustawić w zielonym menu mmi EM (8K) - main/diagnose/settings(58>23:9:9)

Zrobi ktoś fote tych ustawień?.

Może tam mam coś skopane

Pomoże ktoś??

A jakie masz MMI? 3G High czy Low? napewno z dyskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u siebie macie zakodowane w sterowniku 52 obniżanie lusterka pasażera po wbicie biegu wstecznego?

U mnie obniża sie jezeli jest pokrętło ustawione w pozycji prawej(regulacja lusterka pasażera) ale po zmianie biegu z wstecznego na jedynkę lusterko nie podnosi sie automatycznie, dopiero po zmianie pokrętła na pozycje 0 wraca do swojego poziomu. Czy tylko jest taka opcja? Myslalem ze po zakodowaniu bez względu w jakiej pozycji jest pokrętło lustro przy wstecznym sie obniży, natomiast po wybiciu wstecznego wróci do stanu wcześniejszego.

Podnosi się, ale dopiero po osiągnięciu jakiejś tam prędkości (10 km/h?). Żeby nie musiało się podnosić i opuszczać kilka razy jak się poprawiasz przy parkowaniu ;)

Trochę lipna ta funkcja, bo np. nie działa tak samo dla lusterka kierowcy, chociaż sterownik drzwi kierowcy da się zakodować w ten sam sposób. No i lusterko pasażera zostaje zazwyczaj trochę niżej niż początkowo.

Witam Panowie,

jest gdzieś instrukcja jak to zakodować, aby po wrzuceniu wstecznego lusterko obniżało się? Byłbym bardzo wdzięczny za instrukcję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalnie nie takiej opcji z obnizajacym sie lusterkiem :wink: wystepuje to przy Pamieci .

Nie ma co sie dziwic ze to nie działa prawidłowo .

Jest to tylko bayer tak samo jak doswietlenie zakretow . Niby działa ale nie do konca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bezużyteczna funkcja. Po pierwsze lusterko obniża się za mało żeby coś to dało, a po drugie nie wraca na swoją pozycję.

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

Chyba Grzegorz piszesz z kompa, bo mnie wyprzedziłeś. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bezużyteczna funkcja. Po pierwsze lusterko obniża się za mało żeby coś to dało, a po drugie nie wraca na swoją pozycję.

mozesz sobie je dowolnie ustawic jak i ile sie ma obnizac

wg mnie jest to bardzo przydatna funkcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bezużyteczna funkcja. Po pierwsze lusterko obniża się za mało żeby coś to dało, a po drugie nie wraca na swoją pozycję.

mozesz sobie je dowolnie ustawic jak i ile sie ma obnizac

wg mnie jest to bardzo przydatna funkcja

Bez pamięci, nie możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pamięci, nie możesz.

zgadza sie.

tutaj procedura, jakby ktos potrzebowal

Enabling reverse mirror tilt on cars without memory seats: Go to module 52 Door Elect, Pass., Long Coding, Byte 4. If the byte has value 40 (cars without electrically folding mirrors), change it to 4C. If the byte has value 50 (cars with folding or folding/dimming mirrors), change it to 5C. Afterwards when reversing and the mirror knob is in passenger position the passenger side mirror will tilt while on reverse to better show the curb. Without memory seats it is currently not known if the tilt can be adjusted, it seems to default to a standard amount

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...