Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

A ori kto robi? Czy może różni producenci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

A ori kto robi? Czy może różni producenci?

Fag z tego co się orientuje. Ja mam wymienione dwa na FAG i jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy standardowym et 45 nie spasuja? Trochę lipa bo jeszcze dwa komplety felg dodatkowo to trochę za duzy wydatek.

Wysłane z mojego Xperia Ray przy użyciu Tapatalka

U mnie na zimę weszły ori 17" z ET 45 przy zaciskach S4, w jednym kole tylko odważnik trochę haczył, ale zamiana kół stronami załatwiła sprawę:wink:

A haczył ci tył cy przód?

Tył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do wymiany łożysko w kole lewy przód jakie kupić, Smr ,Skf ???

Dwie godziny temu byłem na warsztacie i umówiłem wymianę we wtorek. Łożysko przednie prawe będzie nowe FAG, cena około 360 zł a wymiana 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do wymiany łożysko w kole lewy przód jakie kupić, Smr ,Skf ???

Dwie godziny temu byłem na warsztacie i umówiłem wymianę we wtorek. Łożysko przednie prawe będzie nowe FAG, cena około 360 zł a wymiana 60 zł.

Ja płaciłem za łozysko 280zł a wymiana 150zł Na 1 montaż idą FAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać sklep przy warsztacie tyle dorzuca na częściach, ale za to tania wymianka :). Zawsze tam jeżdżę to nie będę im marudził, dobrze chłopaki działają niech też coś zarobią, byle by autko śmigało po wymianie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do wymiany łożysko w kole lewy przód jakie kupić, Smr ,Skf ???

Dwie godziny temu byłem na warsztacie i umówiłem wymianę we wtorek. Łożysko przednie prawe będzie nowe FAG, cena około 360 zł a wymiana 60 zł.

Ja płaciłem za łozysko 280zł a wymiana 150zł Na 1 montaż idą FAG

.

trzeba tylko wiedzieć czy FAG aftermarketowy jest robiony w tym samym zakładzie czy też zlecony u jakiegoś chinczyka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tego to już ni chu się nie dowiesz ..

Zbieżności nie robię, tam się nic nie odkręca co by miało mieć wpływ na zbieżność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym różni się wersja B8 z pokrętłami sterowania w kokpicie pionowym z wersją z rozbitymi pokrętłami na kokpicie pionowym i przy ręcznym ?

http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/wersje-mmi-nawigacja-wirtualny-kokpit-320381/#post4139509

Dzięki

Chodziło mi o funkcjonlność czy są jakieś różnice ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś stacyjkę na sprzedaż, nr 8K0 909 131 A, B lub C... moja się upaliła i nie odpuszcza kluczyka ( zdarzenie miało miejsce w ASO ) Chętnie bym coś takiego zakupił w rozsądnej złotówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zbieg okoliczności w ASO, albo jestem przewrażliwiony. Nie lubię jak ktoś obcy manipuluje przy moim furze szczególnie jak nie mam go na oku hehe. A tak serio to po jednej z wizyt w ASO jak tylko wsiadłem do środka poczułem zapach spalenizny ale pomyślałem że coś tam u nich na warsztacie się zjarało i wnętrze u mnie tak naciągnęło. Na drugi dzień kluczyk już się blokował a z stacyjki wali do dziś dokładnie tym samym zapachem, to jest taki zapach spalonej emalii na przewodach cewki, charakterystyczny. Kurrr... nie wiem co jest co tam robili, teoretycznie nie możliwe żeby coś ujarać przez głupote a w praktyce ... mam upaloną stacyjkę i smród z kluczyka od momentu wyjechania z terenu ASO. Ot taka historyjka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym różni się wersja B8 z pokrętłami sterowania w kokpicie pionowym z wersją z rozbitymi pokrętłami na kokpicie pionowym i przy ręcznym ?

http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/wersje-mmi-nawigacja-wirtualny-kokpit-320381/#post4139509

Dzięki

Chodziło mi o funkcjonlność czy są jakieś różnice ;/

Są bardzo duże różnice :wink:

Jak masz przyciski funkcyjne umieszczone w desce nad klimatoronikiem, to znaczy, ze masz tylko radio i odtwarzacz CD

Jeżeli przyciski funkcyjne masz w konsoli środkowej przy gałce zmiany biegów, wtedy masz nawigację. A jaki rodzaj nawigacji, 2G, czy 3G, to wtedy link od Grzesia WRC i jazda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyposazone w Radio CONCERT/SYMPHONY jest raczej ubogie :wink:

Systemy 2G 3G sa bardziej rozbudowane i funkcjonalne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda mmi w B8 ma nawigację?

Niestety nie :decayed:

Właśnie o taką opowiedź mi chodziło. Może nabędę A4 włąsnie z konsolą sterowania i klimy razem. No cóż szkoda że bardziej uboga ale co poradzić :( A nie można do tej wersji wgrać nawigacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrac, nie wgrasz za chiny. Zawsze mozna dołożyć, ale jest z tym sporo zabawy, ano i kosztuje trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...