Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jak mam zwykle lustra, tylko z elektryczną regulacją, grzane, ale bez składania i fotochromu, to nie mogę włączyć tej funkcji obniżania przy wstecznym biegu?:kwasny:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

Czyli, z tego co napisałeś Gabriel można to uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Można, ale szybko wrócisz do starych ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często parkuje przy jakiś krawężnikach, więc może akurat ta funkcja coś pomoże żeby felgi nie przytrzeć,a el zobaczymy, zaraz idę pokodować, dzięki za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę już 2 lata z tym lusterkiem i jestem z tego bardzo zadowolony. jeżeli pokrętło ustawimy w pozycji 0 po manewrze to wróci do pierwotnego położenia. a nawet jeśli to poprawianie lusterka o 1-2cm nie jest chyba wielkim problemem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da rade aby tak samo bylo w drzwiach kierowcy, bo zrobilem tak samo jak dla lusterka w drzwiach pasażera i nie smiga? W przypadku lusterka drzwi pasazera sie obniza, a u kierowcy juz nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ta ramka wejdzie do A4 z 2010? Rozni sie od mojej obwodka w chromie na mmi i poszla by raczej w piano. Choodz o zatrzaski etc czy cos trzeba bedzie zmieniac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ta ramka wejdzie do A4 z 2010? Rozni sie od mojej obwodka w chromie na mmi i poszla by raczej w piano. Choodz o zatrzaski etc czy cos trzeba bedzie zmieniac?

Ramka ta jest z A5 w odpowiednik dziale masz wszystko opisane :wink:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/modyfikacja-licznika-ramka-s5-piano-biale-wskazowki-zagarow-286109/

DSC_0736.jpg

Zdobyłem ori piano efekt jest :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jasną tapicerką fajnie się komponuje:decayed:, aczkolwiek przy ciemnej też jest lepiej niż to paskudne szare cuś :wink:

A że tak zapytam kolego na kratkach nawiewu pokrętełka masz z chromem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jasną tapicerką fajnie się komponuje:decayed:, aczkolwiek przy ciemnej też jest lepiej niż to paskudne szare cuś :wink:

A że tak zapytam kolego na kratkach nawiewu pokrętełka masz z chromem?

Tak chrom pokrętła , przyciski :facepalm: taki jeden z Rzeszowa mnie skutecznie zaraził :polew:

DSC_0734.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski to i ja zmieniłem na chrom ale nie wiedziałem że pokrętełka w kratkach też mogą mieć chromik:decayed:

To z całą kratką dają czy same kółka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski to i ja zmieniłem na chrom ale nie wiedziałem że pokrętełka w kratkach też mogą mieć chromik:decayed:

To z całą kratką dają czy same kółka?

Kupiłem całe kratki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś może na zamiennikach felg???

Np coś takiego :

18'' RS LINE 5x112 AUDI A5 A7 A8 GERMANY RS6 C7 (4058870882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jakie maja w swojej ofercie nazewnictwo...RS6 to SPARTA a rotory M PAKET :grin: Ale kola całkiem zacne na foto, tez mnie ciekawi ile to warte w uzytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aukcji opisane to co opisane.... pytanie jak z wykonaniem. Gdzies czutalem ze malo trwaly lakier maja te zamienniki. Tylko to ich uzytkownicy powinni sie wypowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jeździł na zamiennikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle już było o tym pisane. Dlaczego nie poszukasz w odpowiednim dziale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...