Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ps. nic nie będzie tarło - i już na pewno nie z przodu - przód mi nawet nie tarł jak miałem 20 9' ET29

Miejmy taką nadzieję , ja Ci powiem ,że już powoli zaczynam coraz mniej wierzyć tym wyliczeniom ET ,szer. felgi, gdyż matematycznie wychodzi że powinno być OK a praktyka niekiedy pokazuje coś innego :wink:

No nic , jak felgi dotrą czekamy na przymiarkę , czterech karków do środka i test :decayed:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Tylko że Ty to masz na A6 a nie A4 o ile jeszcze z tyłu może cudem nie przytrze to przód wydaje mi się że będzie tarł ;/ ale zobaczymy :) jak wejdą to :banan:

Ale powiem Ci szczerze ,że felgi są praktycznie równo z błotnikami, ale nic kompletnie nie przyciera. Natomiast miałem problem z przednimi zaciskami , haczyła jedna śrubka ,ale taka mało istotna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm dziwne powiem Ci u mnie Et 32 i 8.5J z przodu jest praktycznie na równo z błotnikiem tył praktycznie też a tutaj 0,5cala różnicy czyli 1,2cm hmmm

Różnica w stosunku do kółek Orzełka jest taka że jego tylko 5mm mocniej wystają, a nie 1,2cm..

dlaczego 5mm? jak 1cal = 2,5cm więc pół cala to 1,2cm czyli 12mm anie 5mm.

Jest inne ET felgi, wtedy nie wystaje 12mm tylko 5mm na zewnątrz, a 7mm do wew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kupuje na lato opony i potrzebuje porady :decayed:

Felga to 20'' 9 calowa. Jakiego walca do niej dobrać by opona zachodziła na felgę tworząc jakby ochronny rant?

// hammer ; ( jutro : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

265/30/20

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

Ps. nic nie będzie tarło - i już na pewno nie z przodu - przód mi nawet nie tarł jak miałem 20 9' ET29

Miejmy taką nadzieję , ja Ci powiem ,że już powoli zaczynam coraz mniej wierzyć tym wyliczeniom ET ,szer. felgi, gdyż matematycznie wychodzi że powinno być OK a praktyka niekiedy pokazuje coś innego :wink:

No nic , jak felgi dotrą czekamy na przymiarkę , czterech karków do środka i test :decayed:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Tylko że Ty to masz na A6 a nie A4 o ile jeszcze z tyłu może cudem nie przytrze to przód wydaje mi się że będzie tarł ;/ ale zobaczymy :) jak wejdą to :banan:

Ale powiem Ci szczerze ,że felgi są praktycznie równo z błotnikami, ale nic kompletnie nie przyciera. Natomiast miałem problem z przednimi zaciskami , haczyła jedna śrubka ,ale taka mało istotna :wink:

dokładnie - a przekonałem się o tym osobiście na obecnych 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zestaw hamulcowy z s4 lub s5 (tarcze 345 i 330) będzie pasował pod oryginalne felgi 17 calowe? Mogą być jakiś problemy czy powinno być ok?

Wysłane z mojego Xperia Ray przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy standardowym et 45 nie spasuja? Trochę lipa bo jeszcze dwa komplety felg dodatkowo to trochę za duzy wydatek.

Wysłane z mojego Xperia Ray przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a rozwiercał ktoś otwór centrujący w felgach ? szukam zakładu który by to dobrze zrobił z otworu 57,1 na 66,6:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a rozwiercał ktoś otwór centrujący w felgach ? szukam zakładu który by to dobrze zrobił z otworu 57,1 na 66,6:wink:

rozwiercałem w swoich zimówkach, mechanika precyzyjna Ci to zrobi bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na standardowe et 45 można wsadzić większe tarcze niż seryjne, czy raczej nie kombinować i założyć standardowe.

Wysłane z mojego Xperia Ray przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy standardowym et 45 nie spasuja? Trochę lipa bo jeszcze dwa komplety felg dodatkowo to trochę za duzy wydatek.

Wysłane z mojego Xperia Ray przy użyciu Tapatalka

dystans 10 mm i nie potrzeba dwóch kompletów felg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy standardowym et 45 nie spasuja? Trochę lipa bo jeszcze dwa komplety felg dodatkowo to trochę za duzy wydatek.

Wysłane z mojego Xperia Ray przy użyciu Tapatalka

U mnie na zimę weszły ori 17" z ET 45 przy zaciskach S4, w jednym kole tylko odważnik trochę haczył, ale zamiana kół stronami załatwiła sprawę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, to chyba takie parametry felg będą u Ciebie, tylko opona węższa, zgadza się ? Tu ładnie widać to gięcie szprych. Ile tam było od rantu do kapselka ...

5x112 AUDI ROTOR 19'' ORYGINAŁ A5 RS5 S5 A6 LATO (4043005605) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Oj chyba będzie pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dokładnie te kółka - było 52mm

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

tyle że nowe w kartonach i bez opon (ale oponki już jadą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na to wlezą opony 235 to powinno ładnie się ustawić w nadkolach. Tak szczerze to nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądało. Chyba lepiej żeby nie było za ładnie bo jeszcze zachoruję na taki felunek :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zachorowanie mam już za sobą - dobrze że kolesia z tymi felgami mam 10km ode mnie bo mogę co 2 dni podjechać i sobie popatrzeć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już tez zamówiłem 235/40/19 Bridgestone RE050A na ten felunek ale ET43 i 8,5J jak wiecie :wink: czekam tylko na lacie i montuje w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już tez zamówiłem 235/40/19 Bridgestone RE050A na ten felunek ale ET43 i 8,5J jak wiecie :wink: czekam tylko na lacie i montuje w sobotę.

ty czekasz na lacie , ja na dystanse , ulala !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...