Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jaka jest procedura ustawiania wycieraczek przedniej szyby? Trzeba odkręcać całe ramię i przestawić? Po wymianie szyby w ASO zaczęła mi ta kierowcy uderzać o słupek A, więc zgłosiłem przestawili tak że teraz nie dojeżdża do końca i zostawia dosyć gruby pas brudnej szyby przy słupku :facepalm: , jak sam tego nie zrobię to dobrze nie będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Ja moje po, wymianie szyby, ustawiałem właśnie tak. Najprościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje po, wymianie szyby, ustawiałem właśnie tak. Najprościej.

tego się obawiałem - mam nadzieję że łatwo to schodzi i nie trzeba ściągacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje po, wymianie szyby, ustawiałem właśnie tak. Najprościej.

tego się obawiałem - mam nadzieję że łatwo to schodzi i nie trzeba ściągacza

Nie ma co się obawiać. Powinno łatwo zejść, a sam sobie ustawisz najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jak zamienię od innego samochodu radio z wersji 3G, tylko dla sprawdzenia czy moje jest uszkodzone to czy może się wpakować jakoś ochrona CP ? Czy radio z ochroną od innego powinno coś z siebie zagrać. Chciał bym tylko sprawdzić czy moje nie jest upalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się podepnę, bo zawsze mnie to zastanawiało. Jak przełożę jakiś komponent z innego auta i wskoczy CP, to po zamienieniu spowrotem oba będą działać u siebie, jak wcześniej? Czy niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się podepnę, bo zawsze mnie to zastanawiało. Jak przełożę jakiś komponent z innego auta i wskoczy CP, to po zamienieniu spowrotem oba będą działać u siebie, jak wcześniej? Czy niekoniecznie?

U mnie wszystko po zamianie działało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się wydaje ze nie powinno wskoczyć CP bo przecież nie uruchamia się żadna procedura zabezpieczająca, ale sam nie próbowałem więc lepiej zapytać. W niedzielę od mojej siostrzyczki Q5 radio zagości w moim bagażniku, prawdopodobnie powinno grać przerywanie ale mam nadzieję że to rozwiąże zagadkę z brakiem dźwięku, jeśli zagra tak samo to przyczyna poza radiem raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapaliła mi się kontrolka systemu kontroli spalin, doczytałem, że może to powodować kilka rzeczy.. a nie mam kabla, jeszcze żeby to sprawdzić.

Kwestia jest tego typu, że jadę do Francji w przyszłym tygodniu a kabel z Chin nie zdąży dojść bo dziś dopiero zamówiłem.

Pytanie czy może to być coś poważnego z czym nie powinienem jeździć czy może "chwile" poczekać ? Dodam, że mieszkam w Holandii i wolałbym nie zostawiać auta u tutejszych mechaników...

PS: czy ten kabel się nadaje ? 2014 Best VAG 12 12 0 Hex Can USB Interface Diagnostic Cable Audi VW Seat Skoda | eBay

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje podpiac kabel do auta i sprawdzic jakie błedy sa :wink: byc moze tylko regeneracja wchodzi w gre

Chyba ze czujnik róznicy cisnien padł :kwasny: Diagnostyka załatwi sprawe , bedzie wtedy wiadomo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy standardowym et 45 nie spasuja? Trochę lipa bo jeszcze dwa komplety felg dodatkowo to trochę za duzy wydatek.

Wysłane z mojego Xperia Ray przy użyciu Tapatalka

U mnie na zimę weszły ori 17" z ET 45 przy zaciskach S4, w jednym kole tylko odważnik trochę haczył, ale zamiana kół stronami załatwiła sprawę:wink:

A haczył ci tył cy przód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym różni się wersja B8 z pokrętłami sterowania w kokpicie pionowym z wersją z rozbitymi pokrętłami na kokpicie pionowym i przy ręcznym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym różni się wersja B8 z pokrętłami sterowania w kokpicie pionowym z wersją z rozbitymi pokrętłami na kokpicie pionowym i przy ręcznym ?

Kolorem podwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym różni się wersja B8 z pokrętłami sterowania w kokpicie pionowym z wersją z rozbitymi pokrętłami na kokpicie pionowym i przy ręcznym ?

Kolorem podwozia.

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym różni się wersja B8 z pokrętłami sterowania w kokpicie pionowym z wersją z rozbitymi pokrętłami na kokpicie pionowym i przy ręcznym ?

http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/wersje-mmi-nawigacja-wirtualny-kokpit-320381/#post4139509

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do wymiany łożysko w kole lewy przód jakie kupić, Smr ,Skf ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...