Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja skorygowalem kompa u siebie i pokazuje realne spalanie :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tak myślę że o to mu chodzi :wink:

Dokładnie :D byłem przed kawa więc może niewyraźnie pisałem.

Jak przeglądałem aukcję to raczej są same komplety czyli manetki + taśma.

W sumie to tego co rozumiem wystarczy wywalić taśmę polift wsadzić starą i poskałdac. Dobrze rozumuje :D ?

Jak by ktoś widział manetki polift to są poszukiwane :D

A sprawdziłeś czy Twoja taśma obsłuży tempomat? Czy chcesz zmienić manetki tylko dla poliftowych?

Obecnie mam tempomat nie mam tylko sterowanie FIS. Czy manetka od polifta obsłuży mój tempomat ?

Opublikowano
Obecnie mam tempomat nie mam tylko sterowanie FIS. Czy manetka od polifta obsłuży mój tempomat ?

Tak z ciekawości - jak steruje się tempomatem inaczej niż manetką? Na FISie tylko wyświetla się ustawiona prędkość, ale sterujesz manetką. Są jakieś inne sposoby ustawienia tempomatu? :whistling:

Opublikowano
Witam , mam pytanie , czym się różni MMI 3G Basic od MMI 3G High ?

Hmmm nikt mi nie jest w stanie pomóc ? Mam w swojej A4 B8 MMI 3G Basic czyli dvd z dyskiem 40 gb (na dysku są mapy ) + slot na dwie karty SD , całość sterowana jest koło lewarka zmiany biegów jest tam tez duże pokrętło z jostikiem , mam też wyświetlacz kolorowy duży oraz mały pomiędzy zegarami , bluetooth , kierownica multifunkcja . Po podpięciu VAG-a pisze ze to Basic .

Nasuwa mi się pytanie co ma wersja HIGH ?

Opublikowano

Panowie pytanie szybkie

Kto jeździł u Siebie na Felunku 19x9 ET 33 kapcie 255/35/19 ? Będzie to banglać ?

Opublikowano
Witam , mam pytanie , czym się różni MMI 3G Basic od MMI 3G High ?

Hmmm nikt mi nie jest w stanie pomóc ? Mam w swojej A4 B8 MMI 3G Basic czyli dvd z dyskiem 40 gb (na dysku są mapy ) + slot na dwie karty SD , całość sterowana jest koło lewarka zmiany biegów jest tam tez duże pokrętło z jostikiem , mam też wyświetlacz kolorowy duży oraz mały pomiędzy zegarami , bluetooth , kierownica multifunkcja . Po podpięciu VAG-a pisze ze to Basic .

Nasuwa mi się pytanie co ma wersja HIGH ?

Masz radio w bagażniku z wzmacniaczem 4 kanałowym, końcówka numeru zapewne 53 i to jest informacja o tym radiu, czyli masz BASIC to radio, a cały system masz 3G High :).

---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

Panowie pytanie szybkie

Kto jeździł u Siebie na Felunku 19x9 ET 33 kapcie 255/35/19 ? Będzie to banglać ?

Według mnie za szeroko, na takie parametry felgi opona 235/40 i na styk powinno wejść,a le 255 przy takim ET i jeszcze 9 cali to słabo. Poczekaj chwilkę Miron założy na 9 cali z ET 35 235 oponę to Ci powie ile zostaje miejsca jeszcze, ale podejrzewam ze to będą raczej milimetry :).

Opublikowano

Za szeroko będzie :/

Opublikowano

Cuber opona na to 235/35/19 i powinno być ok. Miron będzie teraz zakładał 9J et 33 19cali

Opublikowano
Panowie pytanie szybkie

Kto jeździł u Siebie na Felunku 19x9 ET 33 kapcie 255/35/19 ? Będzie to banglać ?

parametry felgi idealne do A5. żeby nie tarło musisz wziąć chyba węższą oponę - pytaj Mirona. no chyba, że mi skołujesz felgi o tych parametrach, a ja Ci sprzedam 19x8,5 ET32 :decayed:

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

mega cena.

Opublikowano
Witam , mam pytanie , czym się różni MMI 3G Basic od MMI 3G High ?

Hmmm nikt mi nie jest w stanie pomóc ? Mam w swojej A4 B8 MMI 3G Basic czyli dvd z dyskiem 40 gb (na dysku są mapy ) + slot na dwie karty SD , całość sterowana jest koło lewarka zmiany biegów jest tam tez duże pokrętło z jostikiem , mam też wyświetlacz kolorowy duży oraz mały pomiędzy zegarami , bluetooth , kierownica multifunkcja . Po podpięciu VAG-a pisze ze to Basic .

Nasuwa mi się pytanie co ma wersja HIGH ?

Gdzie to odczytałes BASIC ? radio 56 ?

Opublikowano

Jedrex a Jakie Ty masz teraz fele ?

Powiem Wam ze wedle kalkulatora ET w stosunku co do obecenego rozwiązania 18/8 ET 47 i dystans 15 różnica wychodzi taka ze fela wyjdzie na zewnątrz o 12 mm

a do wewnątrz o 14 mm ..............

Opublikowano

ORI S5, cały czas te same. przez całą zimę nie wystawiłem ich nawet na allegro :grin:

Opublikowano

a przy tej samej feldze tylko 8,5 cala 19 ( ori z B8 ) felga schowa się o 5 mm z zewnątrz a od wewnątrz o 17 mm się przesunie

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

ORI S5, cały czas te same. przez całą zimę nie wystawiłem ich nawet na allegro :grin:

ile chcesz za nie ?

Opublikowano

za 4 tys sprzedam :wink: widzę jedne, które bym mógł przytulić zamiast S5tek właśnie w podobnych pieniądzach.

Opublikowano

same fele ? 4 tysie ?

Opublikowano
same fele ? 4 tysie ?

Ja dałem za identyczne 3tyś :)

Opublikowano

...ale Jedrek daje Q7 w pakiecie:wink:

Opublikowano
same fele ? 4 tysie ?

Ja dałem za identyczne 3tyś :)

nie wiem o jakie chodzi ale ja za identyczne dałem 2tysie :naughty:

Opublikowano

Ja w ogóle nie wiem o co chodzi, ale dałem dzisiaj za chleb dwa euro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.