Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW Panowie, gdyby ktoś BT montował do np. Concerta, to mikrofon pierwszy lepszy elektretowy ze sklepu nie podejdzie, bo sterownik BT wymusza za duży prąd na obwodzie mikrofonu. Trzeba dobudować do wkładki układ wzmacniacza na tranzystorze :), ale po dobudowaniu działa gitnie :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy lusterko od A5 polift jest takie same jak przy B8 polift ? a konkretniej chodzi mi o wkład chyba będzie to samo prawda ? ewentualnie ten trójkąt może być inny, ale możliwe że jest taki sam ktoś się orientuje ?

Opublikowano

Panowie może ktoś podesłać schematy interfejsu diagnostycznego z elsy chodzi o schemat 11/1-4. Niestety u mnie nie wyświetla zdjęć :/

Opublikowano
Orientuje się ktoś czy lusterko od A5 polift jest takie same jak przy B8 polift ? a konkretniej chodzi mi o wkład chyba będzie to samo prawda ? ewentualnie ten trójkąt może być inny, ale możliwe że jest taki sam ktoś się orientuje ?

W etce poszukaj takich informacji.

Opublikowano

Panowie, zbieram grupę chętnych na podświetlneie tablicy LED Ori - cena za komplet wyjdzie 110-120 + kw (dwie lampki + wtyki z wystającymi kablami) taka cena przy 5 chętnych...

Opublikowano

Nie lepiej zamówić u Tomnika? Naprawdę profi robota....

Opublikowano
Nie lepiej zamówić u Tomnika? Naprawdę profi robota....

ori to ori - tomnik to tomnik :wink: nie namawiam ino pytam :decayed:

Opublikowano

Ja polecam od Tomnika mam już jakiś czas i jest git nie tylko podświetlanie tablicy, ale całe auto

Opublikowano
Nie lepiej zamówić u Tomnika? Naprawdę profi robota....

ori to ori - tomnik to tomnik :wink: nie namawiam ino pytam :decayed:

hehe, u mnie ori wytrzymały niecały rok, masakra :facepalm:

Opublikowano
Ja polecam od Tomnika mam już jakiś czas i jest git nie tylko podświetlanie tablicy, ale całe auto

Faktycznie ledy od Tomnika dają mega dużo światła, ale idzie je ograniczyć poprzez docięcie kawałka białego papieru, który odseparuje moduł led od szkiełka lampki (taka mała rada od Tomaszka)

Opublikowano
Ja polecam od Tomnika mam już jakiś czas i jest git nie tylko podświetlanie tablicy, ale całe auto

Faktycznie ledy od Tomnika dają mega dużo światła, ale idzie je ograniczyć poprzez docięcie kawałka białego papieru, który odseparuje moduł led od szkiełka lampki (taka mała rada od Tomaszka)

Ale to nie można u niego zamówić z mniejszą ilością ledów żeby słabiej świeciło?
Opublikowano

Generalnie raczej nie...no chyba że ktoś się koniecznie uprze.

Opublikowano

Ale to nie jest robota Tomnika...i jakości nikt nie potwierdzi:rolleyes:

Opublikowano

Nigdzie nie napisałem że to jego :P

Opublikowano

A trzeba było kupić sprawdzone i za lepsze sianko :cool:

Opublikowano
Orientuje się ktoś czy lusterko od A5 polift jest takie same jak przy B8 polift ? a konkretniej chodzi mi o wkład chyba będzie to samo prawda ? ewentualnie ten trójkąt może być inny, ale możliwe że jest taki sam ktoś się orientuje ?

Lustro i obudowa są te same, trójkąt w szybę ma inny profil:wink:

Opublikowano
Orientuje się ktoś czy lusterko od A5 polift jest takie same jak przy B8 polift ? a konkretniej chodzi mi o wkład chyba będzie to samo prawda ? ewentualnie ten trójkąt może być inny, ale możliwe że jest taki sam ktoś się orientuje ?

Lustro i obudowa są te same, trójkąt w szybę ma inny profil:wink:

Dzięki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.