Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Systemy nawigacyjne MMI Audi A4 B8

12.2007 do 06.2009 MMI Basic Plus 2G => 6 "wyświetlacz monochromatyczny (czarno-czerwony), zmieniarka CD na 6 płyt

12.2007 do 06.2009 MMI 2G HIGH => 6,5 "kolorowy wyświetlacz, rozdzielczość 400x240, zmieniarka CD na 6 płyt

Zmiana modelu / faceliftingu od 2009.

07.2009 do ....... MMI 3G => 6.5 "kolorowy wyświetlacz TFT, rozdzielczość 400x240, 2x gniazdo SDHC, napęd DVD, mapy na karcie SD lub DVD

07.2009 do ....... MMI 3G Plus => 7 "kolorowy wyświetlacz TFT, rozdzielczość 800 × 480, mapy 3D nawigacja, Joystick, 2x SDHC, napęd DVD, HDD 40GB (z czego 10 GB Music Jukebox), dysk twardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

a 3G HIGH?

8YQ P RAO Radio "HIGH"

PNG G Satellite Navigation system - HDD-based - te dwa kody to znaczy że jest 3G+ już? Joystick jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałem 3G+ w A5 i muszę przyznać że wymiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te foty gdzieś zapisane, na Fotosiku trochę ale konto teraz płatne i zblokowali. Generalnie jak sprawdziłem to nie klapki piłowałem a te głowiczki, na końcu jest taka otoczka krawędź i od dołu tym elementem się zaczepia za klapkę to własnie podpiłowałem, teraz zrobiłem foto i zaznaczam strzałką co trzeba wyciąć.

To jest strona od kierowcy

http://i.imgur.com/zvqfoaR.jpg

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

A nawiązując do tematu BMW, heh

Nie ma mocnych, układziki... :facepalm: a potem tak kończą Al. Krakowska: BMW M3 zatrzymało się na słupie :: Informacje :: Informacje :: Start :: TVN Warszawa

Sprawdziłem u siebie i nie mam tych kołnierzy. U mnie haczy jedna z głowiczek spryskujących. A tej kurde spiłować nie mogę, bo jeszcze przetrę na wylot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemy nawigacyjne MMI Audi A4 B8

12.2007 do 06.2009 MMI Basic Plus 2G => 6 "wyświetlacz monochromatyczny (czarno-czerwony), zmieniarka CD na 6 płyt

12.2007 do 06.2009 MMI 2G HIGH => 6,5 "kolorowy wyświetlacz, rozdzielczość 400x240, zmieniarka CD na 6 płyt

Zmiana modelu / faceliftingu od 2009.

07.2009 do ....... MMI 3G => 6.5 "kolorowy wyświetlacz TFT, rozdzielczość 400x240, 2x gniazdo SDHC, napęd DVD, mapy na karcie SD lub DVD

07.2009 do ....... MMI 3G Plus => 7 "kolorowy wyświetlacz TFT, rozdzielczość 800 × 480, mapy 3D nawigacja, Joystick, 2x SDHC, napęd DVD, HDD 40GB (z czego 10 GB Music Jukebox), dysk twardy

Grześ ale 3G+ to dopiero od polifta X.2011 ?

To jest 3G z dyskiem przed X.2011

Audi MMI Overview tutorial (2010 & beyond) - YouTube

a to 3G+ kótre występuje dopiero po X.2011

główne różnica to :

- inne menu

- jeszcze wyższa rozdzielczość w 3G+

- mniej przycisków w 3g+

- np odtwarzanie divix i filmów z karty SD ( przed 2011 nie jest to możliwe)

i pewnie jeszcze coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te foty gdzieś zapisane, na Fotosiku trochę ale konto teraz płatne i zblokowali. Generalnie jak sprawdziłem to nie klapki piłowałem a te głowiczki, na końcu jest taka otoczka krawędź i od dołu tym elementem się zaczepia za klapkę to własnie podpiłowałem, teraz zrobiłem foto i zaznaczam strzałką co trzeba wyciąć.

To jest strona od kierowcy

http://i.imgur.com/zvqfoaR.jpg

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

A

Sprawdziłem u siebie i nie mam tych kołnierzy. U mnie haczy jedna z głowiczek spryskujących. A tej kurde spiłować nie mogę, bo jeszcze przetrę na wylot.

Własnie porównywałem sobie fotki i zauważyłem ze jest inna konstrukcja, nawet na Allegro jak są na sprzedaż to każdy ma bez tych kołnierzy. Nie pozostaje więc nic innego jak podpiłować klapkę, myślę ze wystarczy zaokrąglić ten wystający element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Da rade wyciągnąć i przeczyscic sama galeczke od sterowania MMI? Jestem po aktualizacji softu i map, ale nadal joystick wariuje i cały czas lata po mapie. Mechanior zaśpiewał mi 600 zł za wymianę panelu. Może dałoby rade wyciągnąć samo to pokrętło, rozebrać i przeczyacic? Za ponad tydzień jade w trasę do Szwajcarii i chyba zwariuje jak mi będzie tak napierdzielac po mapie.

Z gory dzięki za pomoc ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemy nawigacyjne MMI Audi A4 B8

12.2007 do 06.2009 MMI Basic Plus 2G => 6 "wyświetlacz monochromatyczny (czarno-czerwony), zmieniarka CD na 6 płyt

12.2007 do 06.2009 MMI 2G HIGH => 6,5 "kolorowy wyświetlacz, rozdzielczość 400x240, zmieniarka CD na 6 płyt

Zmiana modelu / faceliftingu od 2009.

07.2009 do ....... MMI 3G => 6.5 "kolorowy wyświetlacz TFT, rozdzielczość 400x240, 2x gniazdo SDHC, napęd DVD, mapy na karcie SD lub DVD

07.2009 do ....... MMI 3G Plus => 7 "kolorowy wyświetlacz TFT, rozdzielczość 800 × 480, mapy 3D nawigacja, Joystick, 2x SDHC, napęd DVD, HDD 40GB (z czego 10 GB Music Jukebox), dysk twardy

Grześ ale 3G+ to dopiero od polifta X.2011 ?

To jest 3G z dyskiem przed X.2011

Audi MMI Overview tutorial (2010 & beyond) - YouTube

a to 3G+ kótre występuje dopiero po X.2011

główne różnica to :

- inne menu

- jeszcze wyższa rozdzielczość w 3G+

- mniej przycisków w 3g+

- np odtwarzanie divix i filmów z karty SD ( przed 2011 nie jest to możliwe)

i pewnie jeszcze coś .

Rozdzielczość w 3G+ jest wyższa od 3G High ?? Ale to wynika z oprogramowania, czy samej jednostki sterującej ?? Bo ekrany sa takie same wiec nie powinno być tutaj różnicy ( rozdzielczość ilość barw itp. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dysponuję liczbami ale na oko jest lepsza - chyba że to powoduje inne menu ale jak się patrzy na czcionkę to w 3G+ wydaje się ładniejsza ( wyraźniejsza )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze też mam takie wrażenie, kiedyś jak Bogdan zajechał do mnie w dzień spojrzałem na ekranik u Niego w 3G+ to tak wszystko żywo wyglądało a w 3G High u mnie tak bardziej mętnie jakoś, a w specyfikacji i numerach ekran ten sam jest. Wygląda na to że jednostka sterująca ma tu wpływ na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3G ekran a 3G+ tez sie rózni , chociaz były dawane te i te ekrany .

8R0919604 to jest 3G+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy walki z Audi narazie jeszcze się nie poddaje :D

Po naładowaniu aku auto już nie kręci bezmyślnia a kreci jest jakby zapłon i odrazu gaśnie.

Aku sprawdziłem w sklepie i jest git.

Zrobiłem auto-scan poniżej niektore błedy może ktoś coś pomoże:

Address 05: Acc/Start Auth.

00447 - Function Limitation due to Over-Voltage

Address 08: Auto HVAC (J255)

01206 - Signal for Duration of Ignition Off Time

Address 17: Instruments (J285)

00003 - Control Module

005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation

Address 19: CAN Gateway (J533)

03041 - Energy Management Active

000 - - - Intermittent

02256 - Quiescent Current

001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

Boje się że blok 08 i 17 mają tutaj na to wpływ bo nie chcą się dać skasować :(

HAHA AUTKO OŻYŁO :D spalony byl bezpiecznik w bagażniku ale czy to było przyczyną nie wiem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3G ekran a 3G+ tez sie rózni , chociaz były dawane te i te ekrany .

8R0919604 to jest 3G+ .

A to ciekawe, to jeśli szukać 3G+ to koniecznie z lepszym ekranem i czytnikiem SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3G ekran a 3G+ tez sie rózni , chociaz były dawane te i te ekrany .

8R0919604 to jest 3G+ .

A to ciekawe, to jeśli szukać 3G+ to koniecznie z lepszym ekranem i czytnikiem SIM.

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki człowiek jest szczęśliwy jak po 2 dniach bujnie się A4 :D

Panowie pomarudzę dalej jak zakodaować na ustawieniu auto aby ledy świeciły mi w dzień a nie wylaczało lampy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kilka pytan na szybko bo mam mase zajec i nie mam czasu na szperanie i licze na Wasza pomoc.

1. Jak zmienic jezyk z niemeickiego na angielski/polski?

2. Navka nie pokazuje dobrze mojej pozycji. Co moze byc przyczyna?

3. Jaka jest uczciwa cena za zderzak przod , listwy i zderzak tyl s line 2,0 tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał byś podać jaki masz tam system, 2G, 3G ...

Co do zderzaków to przód kompletny tysiala jak by był nie zniszczony a tył to zalezy czy avant czy sedan, bo cena do sedana może być razy 2 w stosunku do avanta. Ale rzeczywiście chyba nie masz czasu bo nawet nie podałes jakie auto a patrząc troche wyżej to E36 :) Tylko że takich chyba nie było S-Line :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kolejny problem z dołożonymi spryskami. Bardzo słabo pryskają. Wymieniłem dzisiaj pompkę i jest to samo. Małe ciśnienie. Co mogłem spaprać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...