Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można przełożyć panel klimatronica z polifta do przedlifta?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie szybkie pytanie. Jaki typ żarówki wchodzi w halogeny w nasze audi? H11?

Opublikowano
panowie szybkie pytanie. Jaki typ żarówki wchodzi w halogeny w nasze audi? H11?

H11:wink:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o b8 to h11 w przedlift i h8 w polift a o co tobie chodzi to nie wiem bo masz w opisie silnik 1.9

Opublikowano
Można przełożyć panel klimatronica z polifta do przedlifta?

Nie pasuje, mozna jedynie z gałkami pokombinować .

Opublikowano

Pokonala mnie dzis wymiana powietrza w b8...

Rura odpieta....sruby odkrecone i nie moge rozdzielic obudowy :-( macie jakias instrukcje jak tego dokonac ??

Opublikowano

Jak wszystkie, sześć śrub odkręciłeś, to tylko ciągnąć do góry zostało.

Opublikowano

dokladnie,

rwać jak ABW laptopa! :wink:

Opublikowano

Yhym. Cala puszka leci do gory.....a pokrywa ni ch...a :-)

Opublikowano
dokladnie,

rwać jak ABW laptopa! :wink:

Żarcik na czasie +1:thumbup1:

Opublikowano

A mi zajebal koles lustrem ze aż się silnik posypał w lusterku a obudowa cała:facepalm: Dzieki Bogdanowi otrzymam w symbolicznej cenie silnik na zamianę i po bólu d*py:banan: Dziękuję "Proximpuh"

Opublikowano

Też mam silniczek jakby ktoś chciał :P

Opublikowano

Panowie dzieciaci, jak jest z Isofixem w naszych autkach?

Niby jest, ale żeby z niego korzystać trzeba wyciąć dziury w tapicerce tylnej kanapy :facepalm:

Ktoś coś wie? Jakieś doświadczenia?

Opublikowano

Miodek ostatnio cos mowil, ze w wiekszosci aut jest ISOFIX, tylko dziur nie ma.:wink:

ale czy mozna mu wierzyc... :whistling:

Opublikowano
Panowie dzieciaci, jak jest z Isofixem w naszych autkach?

Niby jest, ale żeby z niego korzystać trzeba wyciąć dziury w tapicerce tylnej kanapy :facepalm:

Ktoś coś wie? Jakieś doświadczenia?

Hej,

nie dzieciaty ale też się kiedyś tym tematem interesowałem.

Są wersje siedzeń już przygotowane do isofix. Jednak duża część, zwłaszcza chyba w tych tańszych wersjach, nie miała przygotowanych siedzisk.

Tutaj masz mały tutorial jak doinstalować:

Isofix für A4 8K Anleitung : Audi A4 B8

Opublikowano

A nie da się wpiąć fotelika bez wycinania dziur? W Mikrze mojej małżonki też nie ma żadnych wycięć, jest po prostu uchwyt pomiędzy siedziskiem a oparciem. Super wygodne to wpinanie nie jest, ale problemu nie ma.

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

U mnie jest też Isofix z przodu, sam uchwyt.

Opublikowano

Jakie dziury...jak masz isofix ori to masz otwory oryginalne w siedzisku i tyle w temacie

Opublikowano

Dziadek - niestety nieprawda ;)

Nie mam otworów w kanapie, ale jak wsadzę dłoń w szparę między kanapą a oparciem to dotykam uchwytów.

Więc montowane są prawdopodobnie do wszystkich tylko wyższe wersje mają wyjście.

Swoją drogą to trochę dziwne że niema tego w standardzie...

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

Panowie dzieciaci, jak jest z Isofixem w naszych autkach?

Niby jest, ale żeby z niego korzystać trzeba wyciąć dziury w tapicerce tylnej kanapy :facepalm:

Ktoś coś wie? Jakieś doświadczenia?

Hej,

nie dzieciaty ale też się kiedyś tym tematem interesowałem.

Są wersje siedzeń już przygotowane do isofix. Jednak duża część, zwłaszcza chyba w tych tańszych wersjach, nie miała przygotowanych siedzisk.

Tutaj masz mały tutorial jak doinstalować:

Isofix für A4 8K Anleitung : Audi A4 B8

Wszystko spoko tylko że ja mam skórę i jakoś średnio widzę takie cięcia...

Opublikowano
Dziadek - niestety nieprawda ;)

Nie mam otworów w kanapie, ale jak wsadzę dłoń w szparę między kanapą a oparciem to dotykam uchwytów.

Więc montowane są prawdopodobnie do wszystkich tylko wyższe wersje mają wyjście.

Swoją drogą to trochę dziwne że niema tego w standardzie...

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

Panowie dzieciaci, jak jest z Isofixem w naszych autkach?

Niby jest, ale żeby z niego korzystać trzeba wyciąć dziury w tapicerce tylnej kanapy :facepalm:

Ktoś coś wie? Jakieś doświadczenia?

Hej,

nie dzieciaty ale też się kiedyś tym tematem interesowałem.

Są wersje siedzeń już przygotowane do isofix. Jednak duża część, zwłaszcza chyba w tych tańszych wersjach, nie miała przygotowanych siedzisk.

Tutaj masz mały tutorial jak doinstalować:

Isofix für A4 8K Anleitung : Audi A4 B8

Wszystko spoko tylko że ja mam skórę i jakoś średnio widzę takie cięcia...

No wlasnie, wyciecia w siedziskach sa w tych wyzszych wersjach wyposazenia. Ja mam ambiente i pod siedziskiem mam uchwyty ale otworow w siedzisku nie mam.

Caracara mozesz podjechac do tapicera z plastikami i tym manualem i Ci spokojnie to przerobi. Mysle, ze koszt nie bedzie az tak wielki. Jak za obszycie kiery skora chca ok 300zl to za takie otwory to Ci kolo 150zl policza i jeszcze ladnie to powycinaja i zabezpiecza przed ewentualnym rozdarciem. Albo druga opcja kupic siedzisko ;)

Opublikowano

Nie kumam , przeciez isofix w audi to dodatkowe wyposażenie ktore sie dokłada indywidualnie , w audi nie występuje to w żadnych pakietach itp ... Każda pier**le dokladasz osobno i nie ma "isofix bogatszy" , "isofix biedniejszy" ...moze zależy to od rynku z jakiego jest auto lub rocznika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.