Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wycieka mi płyn do szyb przez lewy spryskiwacz lampy. Wlewam płyn do zbiornika i po chwili zaczyna wyciekać właśnie przez spryskiwacz lampy. Rozebrałem nadkole i własne tamtędy zapierdziela. Szlag mnie trafia bo psiknę dwa razy i zapala mi się kontrolka że już pusto. Ktoś miał taka sytuację? Spryskiwacz jest rozbieralny? da się wymienić jakąś tam uszczelkę? Czy trzeba wymienić cały spryskiwacz?

Miałem to samo :facepalm: Spryskiwacz do wymiany :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko, Panowie może pomożecie, da radę dokupić tą zaślepkę osobno czy ona jest integralną częścią lampki?

4308595548.jpg

Opublikowano
siemanko, Panowie może pomożecie, da radę dokupić tą zaślepkę osobno czy ona jest integralną częścią lampki?

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/4308595548.jpg

Nie jest ona częścią tej ramki - można łatwo wyjąć.:wink:

Ale ciężko samą kupić, w szczególności pod Homelink.:kwasny:

Ja na Allegro szukałem 2 miesiące, w końcu kupiłem cały panel i przełożyłem tą część.

A Ty chcesz wersje z Homelink czy zwykła (taką jak na zdjęciu) ?:eusathink:

Opublikowano

Dużo do homelinka dokładania ?

Opublikowano
Dużo do homelinka dokładania ?

Do mojego ... niewiele :decayed:

Ale ja mam inny ... typ :polew:

Zobacz tutaj:

http://a4-klub.pl/b8-a4-s4-rs4-76/all-b8-a4-b8-1-8-tfsi-318565/index2.html#post4237031

Ponieważ mody, jakie były u mnie robione ominęły na razie przód auta nie chciałem ciągnąć kabli.

Poza tym ... działa więc nie ma co kombinować :kox:

Opublikowano

po co tyle kabli lutowałeś do pilota?

Opublikowano
siemanko, Panowie może pomożecie, da radę dokupić tą zaślepkę osobno czy ona jest integralną częścią lampki?

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/4308595548.jpg

Nie jest ona częścią tej ramki - można łatwo wyjąć.:wink:

Ale ciężko samą kupić, w szczególności pod Homelink.:kwasny:

Ja na Allegro szukałem 2 miesiące, w końcu kupiłem cały panel i przełożyłem tą część.

A Ty chcesz wersje z Homelink czy zwykła (taką jak na zdjęciu) ?:eusathink:

wolałbym z homelink, ale zwykła też by mogła być:wink:

Opublikowano
po co tyle kabli lutowałeś do pilota?

8 żył (z tego co pamiętam) :wink:

Oprócz 3 przycisków jest dioda sygnalizacyjna włącznia pilota, oraz zasilanie podświetlenia klawiszy.

Opublikowano

Dzięki Grzechu :)!

Opublikowano

Chciałem sie pochwalić ile moje B8 160 km mialo w serii...:)

c2ea74e29e912e0am.jpg

Opublikowano

Jaki przebieg? Druga kreska po modach? Pomiar na totalnej serii robiony ?

Opublikowano

Panowie wymieniłem przepustnicę ( klapę gaszącą ) na inną używaną i wywala mi na kompie:

Błąd sporadyczny, niewiarygodny sygnał.

Ogólnie wszystko działa teraz ładnie chodzi gasi silnik, ale wkurza kontrolka się pali Check Engine, numer przepustnicy 03L128063D a moja stara miała na końcu C. Sama przepustnica jest w ładnym stanie, mało zużyta, czy to jakoś trzeba zaadaptować itp. Czy powinna sama się ustawić ? Silnik 2.0 CAGA.

Opublikowano
Jaki przebieg? Druga kreska po modach? Pomiar na totalnej serii robiony ?

teraz mam na szafie jakies 105 000. Pomiar na serii totalnej, ta grubsza czerwona kreska to wynik po zmianie programu, ciensza przed. Na poczatku wyszlo Witkowi 215 km ale skrecil troche dla bezpieczenstwa

Opublikowano
  • Autor
Panowie wymieniłem przepustnicę ( klapę gaszącą ) na inną używaną i wywala mi na kompie:

Błąd sporadyczny, niewiarygodny sygnał.

Ogólnie wszystko działa teraz ładnie chodzi gasi silnik, ale wkurza kontrolka się pali Check Engine, numer przepustnicy 03L128063D a moja stara miała na końcu C. Sama przepustnica jest w ładnym stanie, mało zużyta, czy to jakoś trzeba zaadaptować itp. Czy powinna sama się ustawić ? Silnik 2.0 CAGA.

A robiłeś nastawy ?

Opublikowano
Jaki przebieg? Druga kreska po modach? Pomiar na totalnej serii robiony ?

teraz mam na szafie jakies 105 000. Pomiar na serii totalnej, ta grubsza czerwona kreska to wynik po zmianie programu, ciensza przed. Na poczatku wyszlo Witkowi 215 km ale skrecil troche dla bezpieczenstwa

Jak się poprawiły wrażenia z jazdy :). Lecisz dalej z modami ? Mnie kusi DP z katem, coś jak ten. Potem ruła i trójnik na dwa tłumiki z 2.0TFSI. Powinno się uwolnić bez szkody dla turba do 230-240. Bo na ori puszce za dużo go dusi :/

B8 A4 3" Catted Downpipe Kits

Opublikowano
Panowie wymieniłem przepustnicę ( klapę gaszącą ) na inną używaną i wywala mi na kompie:

Błąd sporadyczny, niewiarygodny sygnał.

Ogólnie wszystko działa teraz ładnie chodzi gasi silnik, ale wkurza kontrolka się pali Check Engine, numer przepustnicy 03L128063D a moja stara miała na końcu C. Sama przepustnica jest w ładnym stanie, mało zużyta, czy to jakoś trzeba zaadaptować itp. Czy powinna sama się ustawić ? Silnik 2.0 CAGA.

A robiłeś nastawy ?

Nie robiłem własnie, słyszałem że nie trzeba w tym silniku, VagCanPro nie ma na liscie tego silnika, jest 3.0 2,7 ale 2.0 nie ma. Może jednak trzeba było by zrobić ... Tylko jak ??

Opublikowano
dziękuję wszystkim za informację, ale nie powiem z lekka namieszaliście mi w głowie z tym CP :hi:

CP sie nie przejmuj, mozna spokojne sprawdzic inny panel, tylko pózniej pousuwać error'y.

Możesz tez sprawdzic rezystor mocy wentylatora pod schowkiem pasażera...

tak z ciekawości zapytam czy otrzymałeś PW

Opublikowano

Otrzymałem, ale ja mam klimatronik poliftowy i inne kodowania ;) teraz czasu na rezanie przez prace mam bardzo mało ;( co mnie dołuje na maxa!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.