Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam stołków pół skóra/alkantara do sedana 08 rok. Manual lub elektryka ale bez pamięci. Jak by ktoś miał coś na oku to będę wdzięczny.

Napisz do kolegi Gibons jak sie nie myle to on miał takie stołki na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, dziś zamontowałem kolejną przepustnicę i znowu błąd. Co to moze byc, kolejna używana uszkodzona ?? W praktycznie obie działają bo słychać jak się przesuwa i silnik ładnie gaśnie,a le błąd wyskakuje: Czujnik położ. klapy w kolekt. ssącym/sterow.strum.powietrza Niewiarygodny sygnał

Macie jakieś pomysły, bo jeśli nie to jutra obie odsyłam do sprzedających.

Dodam że moja miała literkę na końcu B a te które zakładam mają D, le według Etki są zamienne.

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

Aaaa blizsze wymiary ?

Ja mam dokładny rozmiar całej szybki wyświetlacza wewnątrz ramki metalowej, czyli więcej niż widać bo część przykrywa plastikowa maskownica. Dokładnie to jest 154,5/93mm, rysunek nawet przygotowywałem bo zamawiałem kiedyś ochronną folię z poliwęglanu taką jak na smartfony.

Dziekuje :-)

Ja rowniez pod folie ochronna te wymiary....

Mogę Ci przesłać rysunek w Corelu, taki wysyłałem do gościa który to docinał. Folia matowa, koszt chyba coś około 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziś zamontowałem kolejną przepustnicę i znowu błąd. Co to moze byc, kolejna używana uszkodzona ?? W praktycznie obie działają bo słychać jak się przesuwa i silnik ładnie gaśnie,a le błąd wyskakuje: Czujnik położ. klapy w kolekt. ssącym/sterow.strum.powietrza Niewiarygodny sygnał

Macie jakieś pomysły, bo jeśli nie to jutra obie odsyłam do sprzedających.

Dodam że moja miała literkę na końcu B a te które zakładam mają D, le według Etki są zamienne.

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

Aaaa blizsze wymiary ?

Ja mam dokładny rozmiar całej szybki wyświetlacza wewnątrz ramki metalowej, czyli więcej niż widać bo część przykrywa plastikowa maskownica. Dokładnie to jest 154,5/93mm, rysunek nawet przygotowywałem bo zamawiałem kiedyś ochronną folię z poliwęglanu taką jak na smartfony.

Dziekuje :-)

Ja rowniez pod folie ochronna te wymiary....

Mogę Ci przesłać rysunek w Corelu, taki wysyłałem do gościa który to docinał. Folia matowa, koszt chyba coś około 60 zł.

PW poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam kodu błędu, uzywam VagCanPro, jedyne co tam jest to : 7859($001EB3):27 i dalej w lini taki opis jak wcześniej pisałem.

nie masz nikogo kto moze VCDSa podpiac... ?

prawdopodobnie chodzi o adaptacje przepustnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś schemat podłączenia bluetootha do 2G ? wszystko mi już działa tylko osoba która do mnie dzwoni mnie nie słyszy. Czyli problem z mikrofonem. Ogólnie mam 2 mikrofony i jeden od banga z tej strony raczej mam dobrze połączone nie wiem jak przy module w szerokiej kostce mam zajęte pin 11 i 12 od mikrofonu chciałem potwierdzić schematem czy tak właśnie ma być. Jakby ktoś miał schemat będę bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam kodu błędu, uzywam VagCanPro, jedyne co tam jest to : 7859($001EB3):27 i dalej w lini taki opis jak wcześniej pisałem.

nie masz nikogo kto moze VCDSa podpiac... ?

prawdopodobnie chodzi o adaptacje przepustnicy

Mam, ale co to da jak tego się nie adaptuje ... Póki co testowałem tylko VagCanPro aale jeszcze sprawdzę VCDS. Tak w razie w nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W procedurach CAN chyba nie ma, ale sprawdź dopasowania w silniku, może być podpowiedź na którym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam kodu błędu, uzywam VagCanPro, jedyne co tam jest to : 7859($001EB3):27 i dalej w lini taki opis jak wcześniej pisałem.

nie masz nikogo kto moze VCDSa podpiac... ?

prawdopodobnie chodzi o adaptacje przepustnicy

Mam, ale co to da jak tego się nie adaptuje ... Póki co testowałem tylko VagCanPro aale jeszcze sprawdzę VCDS. Tak w razie w nie zaszkodzi.

nie wiem co Ci poradzic, bo nigdy tego nie robilem.

VCDS powinien podac dokladny kod bledu

przy okazji jak sie podepniesz, to zobacz w nastawach podstawowych w silniku, czy nie ma czegos takiego jak adaptacja przepustnicy

skoro adaptuje sie klapy gaszace, to przepustnice pewnie tez - ale moge sie mylic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się jak wymienić relingi bo kupiłem w chromie:wink: i nie wiem jak się do tego zabrać? Podsufitówkę trzeba całą wytargać:kwasny: czy jest jakiś myk? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitke trzeba zrzucić ( czytaj. obnizyć :wink: ) aby dostac sie do srub mocujących .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitke trzeba zrzucić ( czytaj. obnizyć :wink: ) aby dostac sie do srub mocujących .

Dzięki Grześ:wink: Myślałem, że jak wyciągnę osłony od słupków i odchyle ją jakoś to dojdę do śrub mocujących:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna odchylic, tylko trzeba uwazac aby nie połamac podsufitki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam kodu błędu, uzywam VagCanPro, jedyne co tam jest to : 7859($001EB3):27 i dalej w lini taki opis jak wcześniej pisałem.

nie masz nikogo kto moze VCDSa podpiac... ?

prawdopodobnie chodzi o adaptacje przepustnicy

Mam, ale co to da jak tego się nie adaptuje ... Póki co testowałem tylko VagCanPro aale jeszcze sprawdzę VCDS. Tak w razie w nie zaszkodzi.

nie wiem co Ci poradzic, bo nigdy tego nie robilem.

VCDS powinien podac dokladny kod bledu

przy okazji jak sie podepniesz, to zobacz w nastawach podstawowych w silniku, czy nie ma czegos takiego jak adaptacja przepustnicy

skoro adaptuje sie klapy gaszace, to przepustnice pewnie tez - ale moge sie mylic

No tak to właśnie jak mi wiadomo ta przepustnica to klapa gasząca, szukaliśmy w necie czegoś na ten temat pod kątem VCDS i nic. Podłączyć trzeba VCDS :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej cena atrakcyjna :wink:

RADIO CD NAVIGACJA GŁOSOWA AUDI A4 B8 8K0 07-10r (4393026682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

Dobre :wink:

10488180_10152518695234591_5157647241177751205_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykasować w nawi miejscowość by nie pokazywało między zegarami? niestety po niemiecku ja nie szprecham i teraz ustawiłem i jest ostatnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wymiany jeden amor z tylu.

B8 2010r 2.0 tdi avant.

Szukac ori uzywki czy kipic jakies nowe?

A moze ktos z Was ma cos w dobrej cenie po zmianie na gwint itp.?

Na allegro ceny bdb ale wiadomo jak to z portalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coś mi czasami trzeszczy przy z prawej strony spod maski kiedy kręcę kierownicą przy parkowaniu. nie występuję to za każdym razem, ale w ciągu ostatnich dwóch tygodni ze 3 razy się zdarzyło. Jakby coś ocierało może trochę..wspomaganie się kończy? czy bardziej szukać w innym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka drążka może hałasuje przy skręcaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam szybkie pytanko. Czy kiera z B8 podejdzie do B7 z 2005?

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Dodam, że z multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...