Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda.

Kolega ma a ta srebne gowno kolo zegarow mnie dobija:grin:

Pasuje, tylko musisz jeszcze wymienic stelaz pod zegary i gorna obudowe zegarow z polifta:wink:, wymienialem u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies fotki co dokladnie trzeba wymienic?

Jako, ze nigdy tego nie rozbieralem nie wiem o czym piszesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sprawdzic stan wtryskow w naszych B8? Gdzie w pomiarach rozszerzonych mozna to zobaczyć i jakie powinny byc wartości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sprawdzic stan wtryskow w naszych B8? Gdzie w pomiarach rozszerzonych mozna to zobaczyć i jakie powinny byc wartości?

w silniku -> adv. meas i tam sa takie kanaly, ktorych nazwa rozpoczyna sie na ZQC(kazdy wtrysk ma 3 czasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. szukałem na całym forum na temat wymiany mmi 2g na 3g i coś nie mogę znaleźć chciałem sie zapytać czy dużo jest roboty przy tym.Czy np wzmak trzeba wymieniać na inny. i Drugie pytanko czy można wymienić tylko zmieniarkę na tą z kartami sd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejscie 2G na 3G to do wymiany jest wszystko .

takiej odp się spodziewałem :facepalm: czyli bez 3tys nie podchodzić dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź na Concerta, tam jest SD. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejscie 2G na 3G to do wymiany jest wszystko .

takiej odp się spodziewałem :facepalm: czyli bez 3tys nie podchodzić dzięki za info

Niestety :kwasny: jedyny plus to : ramka zostaje oraz swiatłowody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno zostanę przy mmi2g tylko przydało by się usb żeby muzykę podłączyć. Poza tym jakoś nie mogę map zaktualizować.

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

Poza tym mam to aux i ani razu nie korzystałem próbowałem podłączyć mp3 ale coś nie czyta.A po drugie pewnie nie da sie zmieniać przez mmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies fotki co dokladnie trzeba wymienic?

Jako, ze nigdy tego nie rozbieralem nie wiem o czym piszesz:wink:

To jest górna obudowa licznika polift

LICZNIK OBUDOWA PRZÓD AUDI A4 B8 8K0 (4374383520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A to stelaż, ramka licznika

PODSTAWA RAMKA KONSOLI LICZNIKA 8K1857735 A4 B8 (4339567088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ramka od polifta różni się otworami do wpięcia tego dekoru, który chcesz zmienić, polift ma poziome, przed lift, pionowe. jak wymienisz te dwie rzeczy to wtedy możesz założyć poliftowy dekor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno zostanę przy mmi2g tylko przydało by się usb żeby muzykę podłączyć. Poza tym jakoś nie mogę map zaktualizować.

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

Poza tym mam to aux i ani razu nie korzystałem próbowałem podłączyć mp3 ale coś nie czyta.A po drugie pewnie nie da sie zmieniać przez mmi

Hej.

Zamontuj sobie AMI, tam możesz sobie przejściówki różne dobrać: apple 30-pin, usb, micro-usb. Do tego masz pełną obsługę przez MMI (kierownica no i samo MMI).

Aux to jest tylko zwykłe analog audio in. Podajesz sygnał z jakiegoś playera a z MMI masz tylko podgłaśnianie i ściszanie, zmiana utworów itp tylko z playera.

A tak dla informacji. Mam Concerta i zainstalowałem AMI. Miałem też fabryczne AUX. Sygnał audio do radia z AMI idzie pod to samo złącze co AUX. Więc trzeba podmienić. A przy kodowaniu AMI automatycznie AUX jest deaktywowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno zostanę przy mmi2g tylko przydało by się usb żeby muzykę podłączyć. Poza tym jakoś nie mogę map zaktualizować.

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

Poza tym mam to aux i ani razu nie korzystałem próbowałem podłączyć mp3 ale coś nie czyta.A po drugie pewnie nie da sie zmieniać przez mmi

Hej.

Zamontuj sobie AMI, tam możesz sobie przejściówki różne dobrać: apple 30-pin, usb, micro-usb. Do tego masz pełną obsługę przez MMI (kierownica no i samo MMI).

Aux to jest tylko zwykłe analog audio in. Podajesz sygnał z jakiegoś playera a z MMI masz tylko podgłaśnianie i ściszanie, zmiana utworów itp tylko z playera.

A tak dla informacji. Mam Concerta i zainstalowałem AMI. Miałem też fabryczne AUX. Sygnał audio do radia z AMI idzie pod to samo złącze co AUX. Więc trzeba podmienić. A przy kodowaniu AMI automatycznie AUX jest deaktywowany.

Dzięki za podpowiedz ale nie wiem czy podołam to podłączyć a można wiedzieć gdzie kupiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo Ami na alledrogo, kabel org z ASO bo koszt nie byla az tak duzy, adapter tez w ASO. Nie jest to az tak skomplikowane, a jak kupujesz kabel w ASO to masz instrukcje za free ;). Tylko trzeba pamietac ze wersja do Concerta/Symphony jest inna niz do 2G, i niech mnie ktos poprawi, inna niz do 3G. Najlepiej zeby ktos z 2G i AMI podal Ci nr i po takim szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo Ami na alledrogo, kabel org z ASO bo koszt nie byla az tak duzy, adapter tez w ASO. Nie jest to az tak skomplikowane, a jak kupujesz kabel w ASO to masz instrukcje za free ;). Tylko trzeba pamietac ze wersja do Concerta/Symphony jest inna niz do 2G, i niech mnie ktos poprawi, inna niz do 3G. Najlepiej zeby ktos z 2G i AMI podal Ci nr i po takim szukaj.

OK jak sobie poradzę faktycznie trochę tego jest dzięki wielkie. Zastanawiałem się jeszcze nad podłączenie z tyłu kamerki tylko nie wiem czy moje mmi obsłuży:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies fotki co dokladnie trzeba wymienic?

Jako, ze nigdy tego nie rozbieralem nie wiem o czym piszesz:wink:

To jest górna obudowa licznika polift

LICZNIK OBUDOWA PRZÓD AUDI A4 B8 8K0 (4374383520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A to stelaż, ramka licznika

PODSTAWA RAMKA KONSOLI LICZNIKA 8K1857735 A4 B8 (4339567088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ramka od polifta różni się otworami do wpięcia tego dekoru, który chcesz zmienić, polift ma poziome, przed lift, pionowe. jak wymienisz te dwie rzeczy to wtedy możesz założyć poliftowy dekor :wink:

Tak tylko trzeba wziąć to pod uwagę że ta ramka ma już pierścienie chromowane a w zwykłym przedliftowym liczniku chromik jest napylony na tarczach wiec nie da się tego poskładać, chyba że masz wersję z aktywnym tempomatem to wtedy tarcze są też bez chromiku a ramki są na maskownicy licznika. Ewentualnie zawsze można uderzyć do mumena po nowe tarcze.

Ps. Bogdan, jeszcze troszkę, może w tym tygodniu się uda :). Problem z tym że w miejscu gdzie fabrycznie jest logo S4 licznik nie podświetla całego tego znaczka, żeby zaświeciło trzeba by go przesunąć w prawo i w dół trochę, ale mam nadzieję ze to nie zepsuje efektu.

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Przejscie 2G na 3G to do wymiany jest wszystko .

A z 3G High na 3G+ ?? Co trzeba wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z ledami z przodu jako dzienne? Trzeba coś zmienić bo jak włącze na Auto to się nie zapalają. Wieczorem dopiero się z mijania włączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sprawdzic stan wtryskow w naszych B8? Gdzie w pomiarach rozszerzonych mozna to zobaczyć i jakie powinny byc wartości?

w silniku -> adv. meas i tam sa takie kanaly, ktorych nazwa rozpoczyna sie na ZQC(kazdy wtrysk ma 3 czasy)

A dokładniej wie ktos? Jakie powinny byc wartości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...