Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

a nie zmieniałes jeszcze wczesniej przednich sterownikow drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

a nie zmieniałes jeszcze wczesniej przednich sterownikow drzwi ?

Sterowniki w drzwiach zmieniałem już dawno i było ok,w tylnich też mam zakodowane jako sedan avant szukałem wszędzie,pewnie gdzieś trzeba zaznaczyc odpowiedni bit tylko nie wiem gdzie..... Z tyłu oświetlenie w drzwiach normalnie działa.Nawet stare kodowania dawałem i też nic (sterowniki drzwi tył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapala się światło w aucie jak otworzysz tylnie drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu się nie zapala, tylko z przodu nawet jak otworzę tylnie to świeci sie z przodu?Widzę że coraz bliżej rozwiązania problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expertem nie jestem, ale poszukałbym w kodowaniach licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expertem nie jestem, ale poszukałbym w kodowaniach licznika.[

A więc tak 2 godz spędzone na vcds i dalej nic :facepalm: nie wiem jak to się mogło stac więc nie działa z tyłu oświetlenie no i na fisie brak info o otwarciu drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie moge nadal zaprogramowac automatycznego podnoszenia i opuszczania szyb w drzwiach od pasazera. W pozostalycch jest ok. Zamykanie i otwieranie szyb z pilota dziala (dla wszystkich szyb). Po zaprogramowaniu udaje sie opuscic i podniesc raz automatycznie i trzeba programowac od nowa. Mialem wczesniej problem z otwieraniem centralnego zamka tylnych drzwi ale po wymianie zamka jest ok (nie dzialalo przez to otwieranie szyb z pilota).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalibrowalo sie sterownik drzw przez przytrzymanie jego w pozycjach maksymalnych po około 10 sekund... Jak dobrze pamietam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu się nie zapala, tylko z przodu nawet jak otworzę tylnie to świeci sie z przodu?Widzę że coraz bliżej rozwiązania problemu

Ja kiedys miałem takie auto po wymianie przednich sterownikow w drzwiach .

Po zabiegu z tylnymi sterownikami było brak komunikacji , okazało sie ze przednie były z A5 coupe .

Nawet kodowanie nic nie pomogło, sprobuj przełozyc na przod stare i wtedy zobacz co sie bedzie dziać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu się nie zapala, tylko z przodu nawet jak otworzę tylnie to świeci sie z przodu?Widzę że coraz bliżej rozwiązania problemu

Ja kiedys miałem takie auto po wymianie przednich sterownikow w drzwiach .

Po zabiegu z tylnymi sterownikami było brak komunikacji , okazało sie ze przednie były z A5 coupe .

Nawet kodowanie nic nie pomogło, sprobuj przełozyc na przod stare i wtedy zobacz co sie bedzie dziać .

Nowe wyciągnąłem z A4 avant.Działał pół roku.Nie mam już pomysłów gdzie szukać w kodowaniach w sterownikach wszystko jest niby ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi ze cos z kodowaniami jest cos nie halo .

Sprawdziłbym jeszcze CANY .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cany od czego? ja nic nie robiłem ostatnio.A orientujesz się gdzie to można zmienić jeszcze poza sterownikami dzwi.Coś czuję że już tak zostanie:facepalm:Jeszcze sprawdzę bezpieczniki ale bardzo w to wątpię,będę jeszcze próbować zaznaczać poszczególnie bity.A w liczniku może być.Licznik jest 17instrument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANY od sterowników drzwi ( komunikacja) .

Trzeba zobbaczyc po schematach, moze gdzie sie mostkują oba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANY od sterowników drzwi ( komunikacja) .

Trzeba zobbaczyc po schematach, moze gdzie sie mostkują oba .

No to ciężko będzie heh.Zastanawia mnie gdzie to się w ogóle koduje takie coś...Dzięki za pomoc jutro będę dalej z tym walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mieliście kiedyś problem z niezałączającym się wentylatorem nawiewu? Dzisiaj miałem taki problem, klapy nawiewów działają, tyle że nie wieje. Podpiąłem VCDSa i dwa błędy,

01273 - Fresh Air Blower (V2)

009 - Open or Short to Ground - Intermittent

01844 - Control Module for Fresh Air Blower (J126)

014 - Defective - Intermittent

Obstawiam padnięty wentylator, bo jakies 2 tygodnie temu wpsikałem w niego preparat do odgrzybiania i mam wrażenie że od tego mogło mu sie pogorszyć bo pianka była na bazie wody:facepalm:

Wentylator nie jest drogi więc tragedii nie ma, ale pytanie czy to jest to a nie np sterownik? Macie jakies pomysły na diagnozę przed pruciem wentylatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko.

Do zderzka przod s line zakladam swoje stare spryski i grila tak?

Musze tylko dokupic kratki dolne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki dolne, dokładkę dolną, cięgna oraz osłonę pod zderzak bo przychodzi inna. grill przekładasz spryski też, ale nie wiem czy klapki pod spryski nie są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko.

Do zderzka przod s line zakladam swoje stare spryski i grila tak?

Musze tylko dokupic kratki dolne?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/all-b8-pakiet-sportowy-s-line-s-line-exterieur-152224/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem bezpieczniki, on jest po lewej stronie deski słupek ST2 pozycja 8 ? Zgadza się? To jest bezpiecznik sterownika dmuchawy...

Zauważyłem jeszcze że dmuchawa potrafi wstać na chwilę, ale dosłownie na chwilę, po czym dead :eusathink:

sprawdz bezpiecznik od dmuchawy powietrza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...