Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi tez wcieło pare tematów .

Nie wspomne juz o watku BIXACH w warsztacie :kwasny: pełne info na temat sterowników MCE 09

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i cały misterny plan z dodatkowymi postami aby zrobić ogłoszenie sprzedaży poszedł w piz..u :facepalm::grin:

Opublikowano

nabiłeś wczoraj 60 postów w technicznym? :grin:

Opublikowano

Panwie co trzeba zrobić żeby założyć takie cudo do przed lifta??

http://allegro.pl/obudowa-licznikow-ramka-zegarow-8k1857186am-a4-b8-i4621785581.html

Wiem, że do ramki z a5 trzeba przełożyć obudowe zegarów i jest wszytko ładnie w warsztacie opisane, ale jak taką z lifta zamontować?

Trzeba zmienić też tą ramke za licznikiem?

Opublikowano

czy to przypadkiem nie jest dokladka do polifta? w opisie niby wpisane do 2011r ale wydaje mi sie, ze to poliftowa

http://allegro.pl/audi-a4-b8-2008-2011-rok-s-line-dol-zderzaka-tyl-i4627629860.html

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

nabiłeś wczoraj 60 postów w technicznym? :grin:

to już historia :grin::grin::grin:

Opublikowano

Panwie co trzeba zrobić żeby założyć takie cudo do przed lifta??

http://allegro.pl/obudowa-licznikow-ramka-zegarow-8k1857186am-a4-b8-i4621785581.html

Wiem, że do ramki z a5 trzeba przełożyć obudowe zegarów i jest wszytko ładnie w warsztacie opisane, ale jak taką z lifta zamontować?

Trzeba zmienić też tą ramke za licznikiem?

żeby założyć taką ramkę musisz całe mocowanie to pod spodem zmienić ( całe mocowanie licznika )

Opublikowano

czy to przypadkiem nie jest dokladka do polifta? w opisie niby wpisane do 2011r ale wydaje mi sie, ze to poliftowa

http://allegro.pl/audi-a4-b8-2008-2011-rok-s-line-dol-zderzaka-tyl-i4627629860.html

Faktycznie wygląda jak poliftowa

Opublikowano

czy to przypadkiem nie jest dokladka do polifta? w opisie niby wpisane do 2011r ale wydaje mi sie, ze to poliftowa

http://allegro.pl/audi-a4-b8-2008-2011-rok-s-line-dol-zderzaka-tyl-i4627629860.html

Faktycznie wygląda jak poliftowa

Polift :wink: Jeżeli do sprzedania jest ta z zdjęcia

Opublikowano

Panowie w którym miejscu w dziale sprzedam oznaczyć ogłoszenie jako nieaktualne ?

Opublikowano

Ktos usunął mojego posta. Pytam ponownie, czy ktos z was ma MMI 3G + oraz sterownik PDC 4-ro kanałowy z wizualizacja?

Dostalem informacje iz z 3G+nie zadziała wizualizacja na sterowniku 4 kanałowym. Ze bedzie obsługiwał tylko sterownik 8 kanałowy. Czy to prawda?

Panowie zna ktos odpowiedz?

Opublikowano

Panowie w którym miejscu w dziale sprzedam oznaczyć ogłoszenie jako nieaktualne ?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195248-oznaczanie-ogloszen-jako-sprzedane/#entry2702895

Opublikowano

czy to przypadkiem nie jest dokladka do polifta? w opisie niby wpisane do 2011r ale wydaje mi sie, ze to poliftowa

http://allegro.pl/audi-a4-b8-2008-2011-rok-s-line-dol-zderzaka-tyl-i4627629860.html

Faktycznie wygląda jak poliftowa

Polift :wink: Jeżeli do sprzedania jest ta z zdjęcia

a orientuje sie ktos czy dokladka sline jest taka sama do zderzaka sedan i kombi?

Opublikowano

Szukasz takiej dokładki ??? mam taką pisz Pw

Opublikowano

Panowie w którym miejscu w dziale sprzedam oznaczyć ogłoszenie jako nieaktualne ?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195248-oznaczanie-ogloszen-jako-sprzedane/#entry2702895

yyyyy :eusathink: nie ma czegoś takiego jak narzędzia po wejściu do wątku , mam tylko Moderacja tematu i tam moge tylko zamknąć temat albo obok Dodaj odpowiedz .....

Opublikowano

ja nie moge w ogole pisac w sprzedam

Opublikowano

Jeszcze 13 postów i będziesz mógł...regulamin się kłania

Opublikowano

tak też myślałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.