Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a dokładniej? co mam odczytać?

Opublikowano
a dokładniej? co mam odczytać?

Kazde A4 nawet stare B5 ma takie oznaczenia na wlepie w ksiazce serwisowej lub tabliczce znamionowej

verzaw.JPG

1ba.jpg

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289028-zawieszenie-s-line-1bv-vs-sportowe-1be/#entry4151796

Opublikowano

wrc, czyli albo asystent albo kompas?

Edytowane przez skotyman

Opublikowano

wrc, czyli albo asystent albo kompas?

Kiedys to sprawdzałem w ETCE i nie ma takiej opcji .

Nie wiem czy czasem na USA szło tylko z kompasem .

Opublikowano

Tak jak pisze Grzegorz, albo kompas albo asystent. Ale jak masz chęć dłubania, to można z dwóch zrobić jedno. Mój znajomy tak zrobił w C6, a to prawie to samo lustro.

Opublikowano
a dokładniej? co mam odczytać?

Kazde A4 nawet stare B5 ma takie oznaczenia na wlepie w ksiazce serwisowej lub tabliczce znamionowej

verzaw.JPG

1ba.jpg

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289028-zawieszenie-s-line-1bv-vs-sportowe-1be/#entry4151796

Miałem ori 1BA ale mam zmienione sprężyny na eibach i nie wiem jakie amorki an przód1BV czy1 BE?

Opublikowano

przewiozę w avancie podsufitkę? jadę dziś i nie wiem jakie auto brać.

Opublikowano

jak robią a8 w wersji avant to zmieścisz :D

a tak na poważnie jak mówią że ledwo wciskasz jak montujesz to chcesz ją tak przeciskać i obdrapywać kilka razy ??

no właśnie.. weź większe autko ;)

Opublikowano

dzięki :)

Opublikowano

Co nie, wiozłem 2 tygodnie temu w avancie podsufitkę z sedana, wchodzi ślicznie, podczepiona na trytytki do rączek i się wiezie :).

Opublikowano

To jadę audola:) swoja drogo odebrałem piano od lakiernika. Massssakra piękne sa. Zostają u mnie:) tylko czym przykleić ponownie chromiki? Poxipolu użyć?

Opublikowano

Ile się da to zgrzej a resztę na klej do szyb, tylko żeby Ci nie wylazł bokiem :)

Opublikowano

Ile się da to zgrzej a resztę na klej do szyb, tylko żeby Ci nie wylazł bokiem :)

Pokombinuję. Dzięki

Opublikowano

Do Avanta spokojnie włożysz podsufitkę, u mnie jechała podniesiona na zagłówkach przednich foteli :decayed:

Opublikowano

Wlazłyby dwie:))

Opublikowano

Wlazłyby dwie:))

Ty to byś woził od razu hurtowo :wink:

Opublikowano

Wlazłyby dwie:))

Ty to byś woził od razu hurtowo :wink:

Prawie do tego doszło:p ale druga z panoramą była...

Opublikowano

Panowie, zakładał ktoś do klapy tylnej w sedanie ten amorek hamujący, czy jak nie było to jest w poszyciu gdzieś mocowanie, bo wiem że trzeba inny zawias z kulką do wpięcia amortyzatora,a le z drugiej strony jest jakoś tam przygotowane ?

Opublikowano

Panowie jest jakieś alternatywny sposób na otwarcie bagażnika przy braku napięcia. Myślę o odpinaniu klemy od aku podczas delegacji. Czy trzeba wspomóc się innym akumulatorem.?

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez simon80bl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.