Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba wejść do bagażnika od wnętrza i zamek ma taki przesuwnik, wkrętaka wciskasz przesuwasz i się otwiera, ale ... ja kiedyś po zmroku to robiłem i coś nie tak nacelowałem i urwałem piz*raczka, od tej pory nie mam tego awaryjnego otwierania hehe, tak więc musisz dokładnie to namierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba wejść do bagażnika od wnętrza i zamek ma taki przesuwnik, wkrętaka wciskasz przesuwasz i się otwiera, ale ... ja kiedyś po zmroku to robiłem i coś nie tak nacelowałem i urwałem piz*raczka, od tej pory nie mam tego awaryjnego otwierania hehe, tak więc musisz dokładnie to namierzyć

Dzięki poszukam.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiedziałem, że w avantach mamy uchwytu na torby z biedry :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o odpinaniu klemy od aku podczas delegacji.

Boisz się, żeby żona nie jeździła? :D Może lepiej VCDS przełączyć w tryb transportowy? Wtedy chyba mniej prądu żre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze numery wtyczek zeby podlaczyc lampy poliftowe tylne?

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan czy Avant ... Do Avanta chyba bym miał nawet komplet wtyczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli auto z proflu to avant

Edytowane przez wrzosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, avant, chcialbym zmienic ze zwyklych zarowkowych na poliftowe.

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj nie miła sytuacja, auto podszkoczyło na hopie i zaczęło coś stukać w okolicy lewego koła. Sprawdziłem wszystkie wahacze zero luzu. Przejechałem jeszcze kilkanaście km, stukanie ustępowało przy dodawaniu gazu. zatrzymałem się i zobaczyłem że w okolicy przegubu wewnętrznego kropelkuje olej ze skrzyni :/ auto na lawete i do mechanika. Czekam na diagnozę ale jest stres :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj nie miła sytuacja, auto podszkoczyło na hopie i zaczęło coś stukać w okolicy lewego koła. Sprawdziłem wszystkie wahacze zero luzu. Przejechałem jeszcze kilkanaście km, stukanie ustępowało przy dodawaniu gazu. zatrzymałem się i zobaczyłem że w okolicy przegubu wewnętrznego kropelkuje olej ze skrzyni :/ auto na lawete i do mechanika. Czekam na diagnozę ale jest stres :/

jaka skrzynie masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj nie miła sytuacja, auto podszkoczyło na hopie i zaczęło coś stukać w okolicy lewego koła. Sprawdziłem wszystkie wahacze zero luzu. Przejechałem jeszcze kilkanaście km, stukanie ustępowało przy dodawaniu gazu. zatrzymałem się i zobaczyłem że w okolicy przegubu wewnętrznego kropelkuje olej ze skrzyni :/ auto na lawete i do mechanika. Czekam na diagnozę ale jest stres :/

jaka skrzynie masz ?

manual, dodam że biegi na sucho wchodziły nic nie zblokowane

wyglądało mi to trochę na zerwanie się jakiejś poduszki silnik lub skrzynia :/

Edytowane przez Gresus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wyglądało mi to trochę na zerwanie się jakiejś poduszki silnik lub skrzynia :/

Mogła poducha silnika walnąć. Ostatnio zobaczyłem plamy na osłonie silnika z lewej strony okazało się że lewa poduszka cieknie. Byłem z tym u mechanika, nie kazał się stresować. Mówił że większość tak ma. Na razie nie wyskakuje żadne ostrzeżenie od czujnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wyskoczy. To nie czujnik tylko zawór olejowy, bo poduszka ma dwie komory z olejem i pośrodku zawór. Jak się otworzy to jest miękka a gdy zamknie twarda.

de63ffaf21bd460b2c3333f3cb55f28e.jpg

Jak wycieka olej to złom bo źle tłumi.

A błąd jest gdy zero oleju i polamie zawór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie poszukuję listwy ozdobnej ORi Piano Black w deske rozdzielczą bez Q - 8K1 853 190 Q 1LQ nie ma który na zbyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wyskoczy. To nie czujnik tylko zawór olejowy, bo poduszka ma dwie komory z olejem i pośrodku zawór. Jak się otworzy to jest miękka a gdy zamknie twarda.de63ffaf21bd460b2c3333f3cb55f28e.jpg

Jak wycieka olej to złom bo źle tłumi.A błąd jest gdy zero oleju i polamie zawór.

Dzięki za info.

Czyli w moim przypadku pasuje zmienić,czy czekać aż uwali zawór. Nie czuję żeby drgania były przenoszone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gdy odpalilem auto gdy jechalem do pracy to auto dziwnie zatelepalo jakby tloki sie o cos obijaly, taki dzwiek byl.

Nagralem to : http://przeklej.org/file/eznxZG/MOV.0009.mp4 polecam w sluchawkach lub na glosnikach

Slychac takie dziwne stuki, potem pod koniec filmiku juz auto chodzi normalnie, to normalne w tych silnikach na zimnym? Czy moze cos z wtryskami?

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś popierdzieliłem w stacyjce jak zmieniałem dekor. To jest rozbieralne czy szukać jakiejś używki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo to rozbieralne dziadostwo, ja kiedyś próbowałem i skończyło się na zakupie nowej :). Jak co to mam chyba dwie stacyjki na zbyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w B8 Airbag w kierownicy ma 2 naboje? Ktoś na forum sprzedaje kiere od A5 i planuje ją zakupić, będzie pasować pług and play?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...