Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

dobra to ja teraz juz całkiem sie zgubiłem :facepalm:

Mam wtyczke do sterownika - to proste

6 pinów do wtyczki która się łączy z wiązka zderzaka podpisane 1,2,3,4,5,6, (wtyczka nie bedzie pasowała to wiem mam zakupioną 6pin)

mam 2 piny z oznaczeniem T16/13 i T16/4 - gdzie to ma iść??

i mam 2 piny z oznaczeniem (chyba) TASTER1 i TASTER3 - też nie mam pojęcia gdzie to podejrzewam że do przełącznika PDC?

T16/13 i T16/4 ida do przycisku PDC

T16/ 10 i T16/2 ida do PNÓW 2 i 10 ( buzzer )

Grzegorz to co napisałeś nie jest możliwe do wykonania.

Kable z pinami o oznaczeniu T16/13 i T16/4 wychodza z wiązki tuż obok kostki od sterownika(modułu) PDC i tu nie mam pojęcia gdzie to można wpiąć w sterowniku chyba nie ma kostki 16pinowej

w2t4djjn.jpg

Natomiast z drugiej strony wiązki mam 6 pinów do czujników, kostka z dwoma kablami do buzzera, i dwa piny/kable z oznaczeniem TASTER 1 i TASTER 3 i te podejrzewam że są do włącznika, zresztą wychodzą z wiązki blisko kabli do buzzera

ydhtno7k.jpg

i9ustwb4.jpg

Natomiast nie mam tam żadnych kabli z oznaczeniem T16/10 i T16/2 ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

dobra to ja teraz juz całkiem sie zgubiłem :facepalm:

Mam wtyczke do sterownika - to proste

6 pinów do wtyczki która się łączy z wiązka zderzaka podpisane 1,2,3,4,5,6, (wtyczka nie bedzie pasowała to wiem mam zakupioną 6pin)

mam 2 piny z oznaczeniem T16/13 i T16/4 - gdzie to ma iść??

i mam 2 piny z oznaczeniem (chyba) TASTER1 i TASTER3 - też nie mam pojęcia gdzie to podejrzewam że do przełącznika PDC?

T16/13 i T16/4 ida do przycisku PDC

T16/ 10 i T16/2 ida do PNÓW 2 i 10 ( buzzer )

Grzegorz to co napisałeś nie jest możliwe do wykonania.

Kable z pinami o oznaczeniu T16/13 i T16/4 wychodza z wiązki tuż obok kostki od sterownika(modułu) PDC i tu nie mam pojęcia gdzie to można wpiąć w sterowniku chyba nie ma kostki 16pinowej

w2t4djjn.jpg

Natomiast z drugiej strony wiązki mam 6 pinów do czujników, kostka z dwoma kablami do buzzera, i dwa piny/kable z oznaczeniem TASTER 1 i TASTER 3 i te podejrzewam że są do włącznika, zresztą wychodzą z wiązki blisko kabli do buzzera

ydhtno7k.jpg

i9ustwb4.jpg

Natomiast nie mam tam żadnych kabli z oznaczeniem T16/10 i T16/2 ??????

te dwa przewody to ważna sprawa ;)

Jakby ktoś miał po rezaniu skrętnych xenonów zwykły moduł xenon do sprzedania. To chętnie wezmę.

szukaj 8K0 907 357 B lub D

http://allegro.pl/audi-a4-q5-a5-sterownik-modul-swiatel-8k0907357d-i5250702475.html

Czy silnik CAHA 170 KM jest tak samo mało awaryjny jak każdy pisze o CAGA 143 KM ?

Co o nim powiecie pozdrawiam.

najmniej awaryjny jest caga

Edytowane przez adel-max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po włączeniu klimy z nawiewów dochodzi delikatne brzęczenie, trzeba się wsłuchać ale jest. Sprężarka do regeneracji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja teraz juz całkiem sie zgubiłem :facepalm:

Mam wtyczke do sterownika - to proste

6 pinów do wtyczki która się łączy z wiązka zderzaka podpisane 1,2,3,4,5,6, (wtyczka nie bedzie pasowała to wiem mam zakupioną 6pin)

mam 2 piny z oznaczeniem T16/13 i T16/4 - gdzie to ma iść??

i mam 2 piny z oznaczeniem (chyba) TASTER1 i TASTER3 - też nie mam pojęcia gdzie to podejrzewam że do przełącznika PDC?

T16/13 i T16/4 ida do przycisku PDC

T16/ 10 i T16/2 ida do PNÓW 2 i 10 ( buzzer )

Grzegorz to co napisałeś nie jest możliwe do wykonania.

Kable z pinami o oznaczeniu T16/13 i T16/4 wychodza z wiązki tuż obok kostki od sterownika(modułu) PDC i tu nie mam pojęcia gdzie to można wpiąć w sterowniku chyba nie ma kostki 16pinowej

w2t4djjn.jpg

Natomiast z drugiej strony wiązki mam 6 pinów do czujników, kostka z dwoma kablami do buzzera, i dwa piny/kable z oznaczeniem TASTER 1 i TASTER 3 i te podejrzewam że są do włącznika, zresztą wychodzą z wiązki blisko kabli do buzzera

ydhtno7k.jpg

i9ustwb4.jpg

Natomiast nie mam tam żadnych kabli z oznaczeniem T16/10 i T16/2 ??????

przewody T16/13 i T16/4 są od buzera wchodzą do sterownika do kostki 16-pinowej piny przy buzerze mają oznaczenie T8/3 i T8/1 i pewnie będą te z oznaczeniem Taster zrób test na przejście pomiędzy tymi pinami a kabelkami z oznaczeniem taster to powinno wyjaśnić sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba juz doszedłem o co biega T16/13 i T16/4 tak jak piszesz ida we wtyke 16pin przy sterowniku, z tym tylko że w instrukcji Kufateca jest napisane żeby podłączać T16/13 i T16/14 więc niewielka rozbieżność, trzeba będzie zrobic metodą prób i błędów, natomiast pozostałe dwa luźne raczej na pewno idą do przełącznika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

widziałem dziś w C7 w podlokietniku miejsce na telefon. Takie wgłębienie wyłożone wykładzinką gumową. czy wie ktoś czy to nie jest czasem system bezprzewodowego ładowania telefonu??? Jeśli tak, to może ma ktoś jakieś nr części ? :)

Edytowane przez wrzosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

widziałem dziś w C7 w podlokietniku miejsce na telefon. Takie wgłębienie wyłożone wykładzinką gumową. czy wie ktoś czy to nie jest czasem system bezprzewodowego ładowania telefonu??? Jeśli tak, to może ma ktoś jakieś nr części ? :)

Też o tym kiedyś myślałem, ale nie mogłem znaleźć numerów a gdzieś mi się obiło o uszy że audi coś takiego wypuściło. Podpinam się do pytania wobec tego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś fajnego zestawu do wyjmowania pinów z kostek, coś w granicach 150 - 300 PLN ale lepiej jak by było bliżej stówki :). Coś ktoś doradzić może ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, mam maty włożone w kanapie i oparciu ale jakoś nie mogę się zebrać do reszty kabelkologii, ciągle brak czasu. U nie w planie trzy strefy już są wszystkie graty to pewnie razem się zrobi wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma ktoś z Was zwrotnicy koła prwego przedniego?? Mechanikowi pękła jak wymieniał wachacz8-) kupiłem dziś druga ale okazalo się ze choć nr ma ten sam to nie pasuje.. Także szukam.

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś który bezpiecznik odpowiada za czujnik na DPF ie, wywala błąd: Czujnik różnicy ciśnień - usterka elektyryczna. Był wymieniany i nie pomogło, teraz się zastanawiam gdzie szukać jeszcze przyczyny, zaczął bym od bezpieczników zanim zamówię kolejny czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś fajnego zestawu do wyjmowania pinów z kostek, coś w granicach 150 - 300 PLN ale lepiej jak by było bliżej stówki :). Coś ktoś doradzić może ...

podłączam się do pytania

Edytowane przez adel-max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies foto jak rozbierałeś oparcie? C

Tez w planie to mam:)

W sumie to łapy odzierał kumpel, strasznie przy tym caly czas klenie i zawsze mówi że ostatni raz dał się namówić hehe. Nie ma wielkiej filozofii tylko faktycznie trzeba troche czasu i gimnastyki przy tym, ale nie da sie tego tak opisać jak to zdemontowac wszystko, po prostu trzeba oparcie na stół i powoli wszystko rozpinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna przelożyć jakoś sam podłokietnik w tylnym oparciu na taki z mcdonaldem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna przelożyć jakoś sam podłokietnik w tylnym oparciu na taki z mcdonaldem.

Można. Sa 4srubki chyba torx 25. Złapane sa na kleju dodatkowo. Zanim zaczniesz odkręcać dokręć z pól obrotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...