Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam sprintera 2.2 150km 202tys i wał pękł jak marchew... Kupiłem nowy wał pompę olejowa itd. i zrobiłem 8 tys i znowu to samo:/ nigdy więcej...

A z innej beczki jest możliwość przez 3G zakodować lampki w drzwiach?

A który rok z ciekawości [emoji2]

tąpniete z LG F60

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie 120 tys. km niezależnie czy w cieniu czy na słońcu ;)

cicho :P

dziś balet. KAWALERSKIE :D

jeszcze masz czas na podjęcie decyzji :buziak:....... :pierdziuch:

wszystkiego najlepszego, :hi: dzisiaj twoje a za tydzień wasze zdrowie

dziękuję i dziękujemy :)

Opublikowano

Panowie, jeszcze jedno pytanie, zmieniając kierownicę z 4-ramiennej z multifunkcja przedlift, na 3-ramienna z multifunkcja przedlift oprócz samej kierownicy i airbaga coś jeszcze potrzeba, jakas taśma, coś? Czy wszystko idzie że starej kierownicy?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Dowiedziałem się, że wszystko podchodzi ze starej kiery. Rozumiem, że po zmianie kiery trzeba dokonać kalibracji, tak? Ale chyba kodowania żadnego robić już nie trzeba, bo ta i ta kiera ma multifunkcje?

Opublikowano

Panowie, jeszcze jedno pytanie, zmieniając kierownicę z 4-ramiennej z multifunkcja przedlift, na 3-ramienna z multifunkcja przedlift oprócz samej kierownicy i airbaga coś jeszcze potrzeba, jakas taśma, coś? Czy wszystko idzie że starej kierownicy?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Dowiedziałem się, że wszystko podchodzi ze starej kiery. Rozumiem, że po zmianie kiery trzeba dokonać kalibracji, tak? Ale chyba kodowania żadnego robić już nie trzeba, bo ta i ta kiera ma multifunkcje?

Jak nie zmieniasz taśmy, to nie.

Opublikowano

Przełóż wszytsko tak jakbys zakładał stara kiere, ustaw ją zgodnie ze znakiem na ośce kolumny, nie zmieniaj położenia tasmy zwijaka i będzie wszystko OK.

Opublikowano

Dzięki chłopaki :hi:

Opublikowano

Ja mam sprintera 2.2 150km 202tys i wał pękł jak marchew... Kupiłem nowy wał pompę olejowa itd. i zrobiłem 8 tys i znowu to samo:/ nigdy więcej...

A z innej beczki jest możliwość przez 3G zakodować lampki w drzwiach?

A który rok z ciekawości [emoji2]

tąpniete z LG F60

Koniec 2007r.
Opublikowano

Koledzy, chce zmienić kierownice z przedliftowej czteroramiennej z multifunkcją na poliftową z okrągłą poduszką. Czy wystarczy tylko sama kiera i poducha czy musze dokupić taśme poliftową. I jeszcze jedno na aukcjach są poduszki do A4 polift okrągłe jednonabojowe i dwunabojowe, to którą ma kupić ?

Pozdrawiam

Opublikowano

dwu nabojowa i nie musisz zmieniać taśmy..

Opublikowano

dwu nabojowa i nie musisz zmieniać taśmy..

Ok dzięki kolego.

Pzdr

Opublikowano

tasmy nie trzeba ale wtyczka chyba jest inna? :eusathink:

Opublikowano

u mnie nie była :) ale może jak to lecą z a3 często to i są ?? :)

Opublikowano

czyli kiera i poducha wpadła u Ciebie P&P??

Opublikowano

wiązka do multi jest chyba inna na tyle co się orientuję

Opublikowano

czyli kiera i poducha wpadła u Ciebie P&P??

tak Panie wyjałem starą założyłem nową i wszystko chodzi prócz przycisku " i " który poporstu nie działa w przedliftach ;)

Opublikowano

To jesteś wyjątkiem bo do tej pory wszyscy coś musieli grzebać przy wtyczkach

Opublikowano

No ja tam nie wiem ale kupiłem zestaw z poduszką od a4 a slyszałem że często są z poduchą od a3 może dlatego ? :)

i nic nie zmianiałem wypiąlem jedno wpiałem drugie i śmiga :)

aha tylko że ja miałem 3 ramienną multi może to coś zmienia bo doczytuję że kolega pyta o czteroramienną ...

Opublikowano

Panowie ja czytamy daty w etce online? Trochę sie pogubiłem.

Jak jest w tabeli:

D. >> -07.11.2011. Jak to czytamy? Czy to produkcja powyżej tej daty?

A jak to?

D - 07.11.2011 >>

Które czesci sa do 7.11 a które po?

Opublikowano

1 pozycja do,

2 od.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.