Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, szybkie pytanko. Kolega chce kupić używane auto i zastanawia się nad czymś takim jak VIP Gwarant Service. Czy warto coś takiego brać? Ktoś miał z tym styczność, warto to brać?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeśli pytasz o ten, jak to mówisz, czajnik po lewej, to czajnik światła zewnętrznego.

Opublikowano

Jeśli pytasz o ten, jak to mówisz, czajnik po lewej, to czajnik

światła zewnętrznego.

A czym on steruje podświetleniem zegarów?
Opublikowano

Jeśli pytasz o ten, jak to mówisz, czajnik po lewej, to czajnik

światła zewnętrznego.

A czym on steruje podświetleniem zegarów?

Na pewno współpracuje z czujnikiem znajdującym się z drugiej strony i oba odpowiadają za fotochrom. Czy za coś jeszcze - nie wiem.

Opublikowano

Jeśli pytasz o ten, jak to mówisz, czajnik po lewej, to czajnik

światła zewnętrznego.

A czym on steruje podświetleniem zegarów?

Na pewno współpracuje z czujnikiem znajdującym się z drugiej strony i oba odpowiadają za fotochrom. Czy za coś jeszcze - nie wiem.

No ten od środka jest od fotochromu a ten od szyby właśnie nie wiem do czego
Opublikowano

Poświeć sobie latarką po tym od wew. w dzień i zobacz czy Ci fotochrom zadziała.

Opublikowano

Wiem wiem działa tylko zastanawiam się do czego ten drugi od szyby co pokazałem na zdjęciu

Opublikowano

Wiem wiem działa tylko zastanawiam się do czego ten drugi od szyby co pokazałem na zdjęciu

To chyba nie sprawdzałeś. Nie zadziała. Zadziała jak zasłonisz ten od strony szyby.

Opublikowano

Wiem wiem działa tylko zastanawiam się do czego ten drugi od szyby co pokazałem na zdjęciu

To chyba nie sprawdzałeś. Nie zadziała. Zadziała jak zasłonisz ten od strony szyby.

A już rozumiem ? fotochromu działa tyko w nocy po to ten czujnik ?
Opublikowano

Otóż to. :)


Tak popatrzyłem na fotki na Allegro i widzę, że lustra bez fotochromu nie mają tego czujnika. Mniemam więc, że służy on tylko do tego.

Opublikowano

Panowie jakie opony wybrać do 19" felg? 245/40 czy 245/45 ? No chyba, że coś jeszcze innego by pasowało? Mam teraz 235/35 ale to trochę za niski profil, chcialbym minimalnie zwiększyć komfort i ochronić felgi :)

Opublikowano

245/35 ma być przy 19stce. Miałem też 245.40 różnicy jakiejś nie zaznałem w komforcie a w wyglądzie owszem.

Opublikowano

wedlug fabryki to chyba ma byc 255/35 przy 19stce.

Opublikowano

Panowie jakie opony wybrać do 19" felg? 245/40 czy 245/45 ? No chyba, że coś jeszcze innego by pasowało? Mam teraz 235/35 ale to trochę za niski profil, chcialbym minimalnie zwiększyć komfort i ochronić felgi :)

245/35r19 ma prawie taką samą średnicę jak 225/55r16. Te 235/35 masz założone na 9 calowe felgi?

Opublikowano

Witam

Gdzie kupie wosk zymol carbon ? Sprawdziłem neta i nigdzie nie ma :/

Opublikowano

Witam

Gdzie kupie wosk zymol carbon ? Sprawdziłem neta i nigdzie nie ma :/

a no faktycznie nigdzie nie ma :(

Panowie jakie opony wybrać do 19" felg? 245/40 czy 245/45 ? No chyba, że coś jeszcze innego by pasowało? Mam teraz 235/35 ale to trochę za niski profil, chcialbym minimalnie zwiększyć komfort i ochronić felgi :)

ja mam 255/35 19 i jest ciekawie ale fela 9 cali

Opublikowano

Jaka jest różnica w lotkach s-line a s4 ? Macie jakieś foto może ?

Opublikowano

Czy ktos wie jakiej firmy łożyska szły na pierwszy montaż w b8?

Musze wymienić z przodu i nie wiem co wybrac.

Dla quattro tyl i przod jest taki sam 4H0 498 625 A

Wziąć SKF VKBA6649

Czy FAG 713610900?

Czy lepiej 3x droższy oryginał z aso?

Opublikowano

Ja w moim b6 zalozylem fag a slyszalem ze skf sie popsul ostatnio ale w ile tym prawdy to nie wiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.