Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Następnym razem jak będę chciał taki nadac to się zgłoszę do Ciebie po instrukcje jak zamówić taką przesyłkę bo mi to zawsze odrzucało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

taniej niż ponad 1000 zł żadne Aso w okolicy nie chciało zrobić. Kluczyk drugi potrzebuje tylko awaryjnie więc nie zależało mi na to żeby było to Aso. Zresztą robiłem to w profesjonalnym zakładzie więc nie mam obaw o przyszłośc kluczyka

No to nieźle. Ja 2 lata temu, na Połczyńskiej w Warszawie, zapłaciłem coś koło 900 zł za pilot z grotem (dorabiany w DE po VIN) + plastikowy kluczyk awaryjny + kodowanie wszystkich kluczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna cena w Krakowie to 663 zł za pilot + 212 zł za kluczyk mechaniczny + około 300 zł kodowanie

Edytowane przez Vis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś może wie czy da radę w polifcie do zwykłego zderzaka wsadzić grilla z s-line? czy te grile się czymś różnią? Gość mi dziś wjechał w przód i pomyślałem żeby wstawić grilla z s-line zamiast zwykłego. Ewentualnie jeżeli nie da rady to chciałbym czarny (fortepianowy) bez chromowanej obramówki. Jaki jest nr części takiego grilla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wymieniał ktoś uszczelniacz lewego wałka kołnierzowego ? Jeżeli ktoś posiada ELSE był bym wdzięczny za instrukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kształtem do zderzaka każdy grill jest taki sam, mozesz włozyć jaki chcesz no może poza RS4 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to na górze lampy w głębi jest naklejka z rocznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: gdzie na lampach są napisane roczniki ?

Znalazles cos sensownego?

Wysłane z mojego GT-S7710

Na razie nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera z A1 bedzie pasowala do A5 2010?

nie pasuje :)

no i dobrze,jakas dziwna jest,jeszcze bym sie zdecydowal :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, mam pytanko czy uchwyt pod przycisk pamięci fotela jest integralną częścią, całego boczka, czy samej tapicerki wewnątrz??? Musze przeszczepić z innej tapicerki a różnice są w fakturze i kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, mam pytanko czy uchwyt pod przycisk pamięci fotela jest integralną częścią, całego boczka,

Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, mam pytanko czy uchwyt pod przycisk pamięci fotela jest integralną częścią, całego boczka,

Tak :)

czyli środek, tapicerkę śmiało można przeszczepić z innego boczka

Edytowane przez bigjasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, mam pytanko czy uchwyt pod przycisk pamięci fotela jest integralną częścią, całego boczka,

Tak :)

czyli środek, tapicerkę śmiało można przeszczepić z innego boczka

przycisk jest mocowany właśnie w wypełnieniu(środku). musisz dorwać tapicerkę z pamięcią w konkretnym wykończeniu. Ciężko będzie to ładnie wyrezać w wypełnieniu bez pamięci, ale czego polak nie potrafi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,czy jest ktoś z Gdańska lub okolic kto może wgrać nowe mapy do navi 3g high?info na pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...