Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

ale Ty zmieniales z piliftowej na poliftową,Grześ pisal,ze z przedliftowej do poliftowej przyciskow nie przelozysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie


ranka zostaje. ja kiere mialem zwykla z multi. a kupilem scieta (wiec jest inna ramka). przerzucilem tylko przyciski no i zamienilem znaczek S3 na sline

Też bym miał taki plan aby wrzucić tam przyciski os poliftowej okrągłej z A4, szukam pikowanej a moja jest ścięta w A4 ale cała gładka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty zmieniales z piliftowej na poliftową,Grześ pisal,ze z przedliftowej do poliftowej przyciskow nie przelozysz

owsze, przyciski przedlift/polift nie beda pasowaly - inny ksztalt w ramce. ale chodzilo mi o to, ze te przyciski mozna przelozyc. normalnie przyciski z A3 8V i poliftowej A4 nie dzialaja - ale ksztalt w ramce jest ten sam.

Edytowane przez Yoghurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z resztą, poza przyciskami ... kształt kiery tam przy obudowie kolumny, jakaś taśma kierownicy itp. czy nie będzie montując z A3 8V jakiś szczelin czy innych zonków ?? No bo ogólnie sama kiera jak jest od A3 to ma naklejkę z nr 8V... gdyby się różniła tylko włącznikami to miała by chyba 8k, skąd ta różnica w oznaczeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się odebrać połączenie przychodzace z kierownicy? Bo w instrukcji znalazłem tylko klikanie w panel pod radiem (concert)

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z resztą, poza przyciskami ... kształt kiery tam przy obudowie kolumny, jakaś taśma kierownicy itp. czy nie będzie montując z A3 8V jakiś szczelin czy innych zonków ?? No bo ogólnie sama kiera jak jest od A3 to ma naklejkę z nr 8V... gdyby się różniła tylko włącznikami to miała by chyba 8k, skąd ta różnica w oznaczeniu ?

wszystko pasuje. kiera jest identyczna. roznica jest tylko i wylacznie w multifunkcji (mowie tu o kierownicy z A4 B8 lift a A3/S3 8V)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam concerta i też odbieram rozmowy przychodzące przyciskając lewą rolkę na kierownicy.

Na to nie wpadłem. Dzięki, sprawdzę przy okazji ;)

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam concerta i też odbieram rozmowy przychodzące przyciskając lewą rolkę na kierownicy.

Na to nie wpadłem. Dzięki, sprawdzę przy okazji ;)

via Nexus6@Tapatalk

Lewą rolką zatwierdzasz to, co masz aktualnie na fisie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darli sie że łamanych kier nie można dostać a leży i czeka

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/357026-fabryczne-nowa-kierownica-polift-z-airbag-scieta/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darli sie że łamanych kier nie można dostać a leży i czeka

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/357026-fabryczne-nowa-kierownica-polift-z-airbag-scieta/

cena okazyjna to leży i czeka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wala się komuś maska do przed lifta w kolorze LZ9Y taka co ją można zaraz zakładać bez malowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darli sie że łamanych kier nie można dostać a leży i czeka

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/357026-fabryczne-nowa-kierownica-polift-z-airbag-scieta/

jak by miała manetki

jeszcze to by już nie czekała

Edytowane przez Piotr Czarnojan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...